CZAT

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

CZAT

Postautor: sigma » 10 sty 2010, 21:52

Witam w założonym przez siebie temacie :).

Myślę że mogę się ośmielić zachęcić pt. Forumowiczów do bardziej aktywnego uczestnictwa w czacie. Terminy podane są na stronie głównej w górnym prawym rogu.

pozdrówka :)
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: CZAT

Postautor: vinitor » 11 sty 2010, 05:31

sigma pisze:Myślę że mogę się ośmielić zachęcić pt. Forumowiczów do bardziej aktywnego uczestnictwa w czacie.

W imieniu Własnego Ducha wypada przeprosić za nieobecność. Tak się składa, ze jest on z nieznanych mi powodów nieaktywny, co uwidacznia się także w niskiej produkcji snów. Kto wie, czy nie zapatrzył się we mnie i zamiast urządzać nocne wyprawy chowa się pod kołderkę i smacznie drzemie. Możliwe, że w poprzednim istnieniu prowadził zbyt intensywny tryb życia i teraz pozwala sobie na nadmierny luz, czyli innymi słowy, zachowuje się jak przemęczony emeryt. :( A jak by tak wezwać go na dywanik....? :)
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: CZAT

Postautor: Paweł » 11 sty 2010, 10:43

vinitor pisze:
sigma pisze:Myślę że mogę się ośmielić zachęcić pt. Forumowiczów do bardziej aktywnego uczestnictwa w czacie.

W imieniu Własnego Ducha wypada przeprosić za nieobecność. Tak się składa, ze jest on z nieznanych mi powodów nieaktywny, co uwidacznia się także w niskiej produkcji snów. Kto wie, czy nie zapatrzył się we mnie i zamiast urządzać nocne wyprawy chowa się pod kołderkę i smacznie drzemie. Możliwe, że w poprzednim istnieniu prowadził zbyt intensywny tryb życia i teraz pozwala sobie na nadmierny luz, czyli innymi słowy, zachowuje się jak przemęczony emeryt. :( A jak by tak wezwać go na dywanik....? :)


Hipnoza regresyjna weźmie go w obroty :)
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: CZAT

Postautor: sigma » 12 sty 2010, 23:31

vinitor pisze:
sigma pisze:Myślę że mogę się ośmielić zachęcić pt. Forumowiczów do bardziej aktywnego uczestnictwa w czacie.
W imieniu Własnego Ducha wypada przeprosić za nieobecność...


Przepraszać za cokolwiek w czyimkolwiek imieniu raczej nie ma potrzeby. Po prostu można czatować...
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: CZAT

Postautor: vinitor » 13 sty 2010, 05:08

W spirytyzmie Duch to ja, ale ponieważ jest jak jest, więc robię to w jego imieniu, gdyż wyraża swoje myśli poprzez mnie. Jeżeli wybierze inny sposób na zawiadomienie, nic mi do tego. Z trzech części wchodzących w konstrukcję człowieka, tylko Duch pozwala na wszelkie działania nie wyłączjąc pisania i mówienia. Do forumowiczów: Siostro i bracie, weź idział w czacie.... Życzę udanych czatów!
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: CZAT

Postautor: Melys » 13 sty 2010, 13:09

ja oczywiscie nie moge / nie umiem / sie zalogowac na czat
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: CZAT

Postautor: sigma » 13 sty 2010, 15:14

Melys pisze:ja ... nie moge / nie umiem / sie zalogowac na czat


Ten temat był tu poruszany i Konrad udzielił wyjaśnień. Próbowałem znaleźć ten wątek ale mi się nie udało. W każdym razie myślę że możesz na PRIVie zapytać się o to Konrada. Z tego co wiem to nie tylko Ty masz problemy z wejściem na czat. Ja po prostu klikam na "Czat", wpisuję w okienko "imię / pseudonim" wyraz "sigma" i klikam przycisk "OK" bez wpisywania hasła. Poza tym możesz zarejestrować się na polchat.pl i logować się na czat stamtąd.

pozdrówka :)
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: CZAT

Postautor: Melys » 13 sty 2010, 17:54

udało sie !!! :D :D :D ja jednak jestem elektronicznym głąbem :oops: dziekuje sigma.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: CZAT

Postautor: konrad » 13 sty 2010, 20:25

A propos czatu - w tej chwili spotykamy się w sobotę i niedzielę, ale każdego dnia o różnych godzinach (w soboty o 21:30 a w niedziele o 21:00). Proponuję, by ujednolicić godziny - w sumie i tak wszyscy podłączają się zazwyczaj nieco później. Co powiecie na to, by czat odbywał się zawsze o 21:30?
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: CZAT

Postautor: sigma » 13 sty 2010, 20:32

Jestem za tym żeby:

1) Ujednolicić godzinę rozpoczęcia czatu
2) Forumowicze wchodzili chętniej niż do tej pory. Chętnie bowiem przysłuchuję się dyskusjom spirytystów ponieważ się w ten sposób sporo dowiaduję.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2010, 22:05 przez sigma, łącznie zmieniany 1 raz
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Następna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości