O co chodzi z tym forum?

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: soldado » 14 sty 2023, 02:45

Ryszard pisze:
123bgf123 pisze:
Ryszard pisze:Nie wolno mieć swojego zdania, nie wolno myśleć i czuć inaczej niż tego czego wymaga administracja.
Kółko wzajemnej adoracji raczej nie wróży jakiemukolwiek rozwojowi.
Gdyby na tym forum bywał chociaż jeden spirytysta a nie tylko "wierzący" w to, że tacy są albo byli.
Otwórzcie się a zjawią się ludziska. Żartuję przecież wiem, że to niemożliwe.
masz cegłę w stronę oświecenia !


Nie mam, nic się nie zmieni, nikt nic nie zmieni.

PS co zarzutem świętego o "wielonikowym" bycie na forum ? Odeprzesz zarzut czy potwierdzisz ?


Święci widzą i wiedzą zawsze więcej... :)
Mógłbym napisać o niewątpliwej wyższości takich świętach :D ... żartowałem, ale napiszę o analizie postów danej osoby, z osobą, która pisała wcześniej i używała tych samych zwrotów, robiła te same błędy itd... ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 14:48

soldado pisze:Święci widzą i wiedzą zawsze więcej... :) Mógłbym napisać o niewątpliwej wyższości takich świętach :D ... żartowałem, ale napiszę o analizie postów danej osoby, z osobą, która pisała wcześniej i używała tych samych zwrotów, robiła te same błędy itd... ;)
Ale czym są święci ?! Napisz Mi co według Ciebie spirytysto / medium wzeszło na plan Iluminati jako kula światła / orszak światła i czemu dnia 01.01.2022r na dziedzińcu Rockefellera ? tamta kula światła lądowała w konfrontację Rockefellera który się uważał za słońce ziemi jako Bóg ? :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 15:46

stricte na soldado pierwszy post - pada pytanie na Waszym dla Was świętym forum (pytanie któreś tam a w archiwach macie już na milion takich pytań odpowiedzi a w tym są one w literaturze Waszej np. Księdze Duchów - Tylko widzisz soldado musicie jeszcze raz napisać to ponownie - na tym polega forum ! ktoś pyta lub przedstawia coś z błędem a Ty go uczysz i cały czas choć się sam powielasz to jednak to robisz ! Ja bym powiedział tak : wszystkie fora już upadły a Wy cały czas jesteście ! - TO JEST WASZ SUKCES ! a to czy i gdzie są Administratorzy to jest obojętne zadającemu Wam pytanie ! :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: soldado » 14 lut 2023, 00:26

jario pisze:W zasadzie pamietam jak to forum powstawalo i pamietam wiele ciekawych i wspanialych ludzi,ktorzy sie przez nie przewinelo i ktorych czesc mialem okazje poznac osobiscie na roznego rodzaju spotkaniach,.To byly wspaniale czasy.Pamietam tez wiele ciekawych dyskusji ,osob ktore odnalazly tutaj ukojenie, lub zrozumienie po odejsciu na druga strone swoich bliskich.Pamietam tez wiele osob ktore trafialy tutaj ze zdolnosciami mediumicznymi ktorych nie rozumialy i odnajdowaly tu odpowiedzi.Uwazam ze to forum bylo tez dla wielu startem w poszerzaniu swojej swiadomosci lub przystankiem w tej pielgrzymce rozwoju swojej swiadomosci na drodze szerokopojetej duchowosci. Mysle ze to forum juz spelnilo wiele ze swojej roli i oczywiscie fajnie by bylo gdyby taka role nadal spelnialo.Jednak trzeba wziac pod uwage ze siec sie ciagle rozwija i ewoluuje i mysle ze forum (nie tylko te) jako forma przekazu sie wypalila i jej miejsce zajely takie olatformy jak youtube,roznego rodzaju streamy,videokonferencje itp.Uzytkownicy coraz bardziej unikaja czytana forme przekazu.Niestety taki jest trend.Ja osobiscie poza jednym wyjatkiem przeczytalem tutaj wszystkie wpisy na tym forum,regularnie na nie wpadam i na razie chyba to sie nie zmieni.Pozdrawiam pozostalych.


Witam ukrytego Administratora tego forum.
Jak to się mówi: ,,Uderz w stół, a nożyce się same odezwą''...
I to od razu w pierwszym poście po moim.
Że też byłem dotąd na tyle głupi, że tego nie wychwyciłem.
Dopiero poprzez panel administracji sprawdziłem kim jesteś.

To przykre, że piszesz jak powyżej.
Piszesz, że to forum się wypaliło.
Krótka piłka.
Ile chcesz za to forum?
Sprzedaj je, skoro masz takie o nim zdanie jak powyżej.
Mam plan na to forum, mam wiele pomysłów, które mogę zrealizować.
Będziesz dalej Adminem i inni funkcyjni zachowają tutaj swoje stanowiska.
Chcę tylko i wyłącznie, aby to forum się rozwinęło, chcę doprowadzić do tego, żeby to forum było numer jeden w Polsce.
Po powyższym wpisie widzę, że nie masz kompletnie na to forum pomysłu.
Masz dwa wyjścia.
Zbanować mnie tak jak zbanowałeś danut czy Maga, albo jak masz jaja to mi tutaj odpowiesz.
Chyba wiem co zrobisz, uciszysz mnie, tak jak zrobiłeś to z innymi.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: jario » 19 lut 2023, 18:09

soldado pisze:
jario pisze:W zasadzie pamietam jak to forum powstawalo i pamietam wiele ciekawych i wspanialych ludzi,ktorzy sie przez nie przewinelo i ktorych czesc mialem okazje poznac osobiscie na roznego rodzaju spotkaniach,.To byly wspaniale czasy.Pamietam tez wiele ciekawych dyskusji ,osob ktore odnalazly tutaj ukojenie, lub zrozumienie po odejsciu na druga strone swoich bliskich.Pamietam tez wiele osob ktore trafialy tutaj ze zdolnosciami mediumicznymi ktorych nie rozumialy i odnajdowaly tu odpowiedzi.Uwazam ze to forum bylo tez dla wielu startem w poszerzaniu swojej swiadomosci lub przystankiem w tej pielgrzymce rozwoju swojej swiadomosci na drodze szerokopojetej duchowosci. Mysle ze to forum juz spelnilo wiele ze swojej roli i oczywiscie fajnie by bylo gdyby taka role nadal spelnialo.Jednak trzeba wziac pod uwage ze siec sie ciagle rozwija i ewoluuje i mysle ze forum (nie tylko te) jako forma przekazu sie wypalila i jej miejsce zajely takie olatformy jak youtube,roznego rodzaju streamy,videokonferencje itp.Uzytkownicy coraz bardziej unikaja czytana forme przekazu.Niestety taki jest trend.Ja osobiscie poza jednym wyjatkiem przeczytalem tutaj wszystkie wpisy na tym forum,regularnie na nie wpadam i na razie chyba to sie nie zmieni.Pozdrawiam pozostalych.


Witam ukrytego Administratora tego forum.
Jak to się mówi: ,,Uderz w stół, a nożyce się same odezwą''...
I to od razu w pierwszym poście po moim.
Że też byłem dotąd na tyle głupi, że tego nie wychwyciłem.
Dopiero poprzez panel administracji sprawdziłem kim jesteś.

To przykre, że piszesz jak powyżej.
Piszesz, że to forum się wypaliło.
Krótka piłka.
Ile chcesz za to forum?
Sprzedaj je, skoro masz takie o nim zdanie jak powyżej.
Mam plan na to forum, mam wiele pomysłów, które mogę zrealizować.
Będziesz dalej Adminem i inni funkcyjni zachowają tutaj swoje stanowiska.
Chcę tylko i wyłącznie, aby to forum się rozwinęło, chcę doprowadzić do tego, żeby to forum było numer jeden w Polsce.
Po powyższym wpisie widzę, że nie masz kompletnie na to forum pomysłu.
Masz dwa wyjścia.
Zbanować mnie tak jak zbanowałeś danut czy Maga, albo jak masz jaja to mi tutaj odpowiesz.
Chyba wiem co zrobisz, uciszysz mnie, tak jak zrobiłeś to z innymi.


Witam cię serdecznie Soldado

Wiesz myślę, że czasami warto w niektórych sytuacjach poprostu zapytać w prywatnej wiadomości i wyjaśnić oszczędzając sobie frustracji i publicznegop wyciągania pochopnych wniosków i ocen. Wystarczyło poprostu zapytać jak się sprawy mają.

Nie, nie jestem jakimś adminem który się przez lata ukrywał i działał inkognito. Tak na marginesie jesli chodzi o panel administracji, jeśli pełniłeś gdzieś kiedyś taką funkcje admina to wiesz pewnie ze jakiekolwiek ślady w dzienniku jako administrator możesz wyczyścic a jak widzisz nie zrobilem tego z prostego powodu , nie mialem zadnych motywow aby sie z czymkolwiek ukrywac.

Sprawa wyglada nastepujaco: Przez najblizsze kilka miesiecy bede mial troche wiecej czasu w zyciu osobistym wiec postanowilem zobowiazac sie do przejecia funkcji administratora aby sukcesywnie uporzadkowac przynajmniej niektore rzeczy zwiazane z tym forum i jesli sie uda przywrocic na tyle ile to mozliwe jego funkcje i fundamenty.
Wiec funkcje ta pelnie od jakis 2 czy 3 tygodni wiec nie zdazylem jeszcze napisac do was moderatorow o tej zmianie. Skupilem sie najpierw na poznawaniu rozbudowanych funkcji panelu administracyjnego co nie jest az takie proste jakby sie z pozoru wydawalo.

Soldado, sprobuj przeczytac jeszcze raz na spokojnie zacytowany fragment mojej wypowiedzi z poprzedniego twojego postu. Zobaczysz wtedy, ze nie napisalem ze to forum sie wypalilo. Napisalem ze ogolnie forum jako forma przekazu sie wypalila bo obecne trendy w globalnym internecie skupiaja sie juz na innej formie przekazu. Dla przykladu jak wskazuja niektore statystyki marketingowe ze np. ludzie mlodzi duzo rzadziej korzystaja z facebooka a czesciej z instagrama bo facebook jest juz dla nich passe. Takie sa ogolne trendy dzialajace w internecie i nie jestes w stanie na to swiadomie wplynac tak samo jak nie zmienisz tego ze malo kto slucha muzyki na winylach mimo ze sa proby przywrocenia tego trendu jednak przynosza one niszowe efekty.

Co nie oznacza ze sa jeszcze ludzie, ktorzy z takiej formy przekazu jak forum chetnie korzystaja. Ja rowniez naleze do nich a szczegolnie jezeli chodzi to forum.I mam nadzieje ze moze ono jeszcze spelnic swoja funkcje dla osob ktore poszukuja informacji, rady, wsparcia, wiedzi i rozjasnienia niektorych kwestii jak i rowniez wznoszenia w procesie rozwoju duchowego.

Jezeli chodzi o sprzedaz to jestem przekonany, ze to forum nie jest produktem na sprzedaz. Jest ono czescia Polskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych i pelni ono okreslone funkcje.

Swietna wiadomoscia jest to, ze masz jakies pomysly i jezeli tak jak piszesz faktycznie chcesz tylko i wylącznie aby to forum sie rozwineło to mam nadzieje ze niektore twoje pomysly da sie zrealizowac, tak samo jak pomysly innych uzytkownikow. Niekoniecznie musimz byc na pierwszym miejscu w Polsce bo nie chodzi o jakakolwiek rywalizacje. Jest tak wiele drog do celu ze nigdy spirytyzm czy inna filozofia nie bedzie jedna i jedyna sluszna. Ale fajnie byloby co uwazam za jedna z kwestii najwazniejszych gdyby udalo sie przygotowac takie fundamenty aby swiat duchowy mogl przyprowadzac do nas osoby ktore z wielu wzgledow potrzebuja i beda potrzebowac tego forum a przychodzac spotkaja sie ze zrozumieniem, wsparciem, poszanowaniem,tolerancja i miloscia od strony uczestnikow tego forum a w szczegolnosci osob ktore od dawna na nim przebywaja.

Pozdrawiam cię serdecznie Soldado i wysylam duzo pozytywnej energii.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: soldado » 20 lut 2023, 00:37

Wiec funkcje ta pelnie od jakis 2 czy 3 tygodni wiec nie zdazylem jeszcze napisac do was moderatorow o tej zmianie.


To mi się nie podoba... za to zdążyłeś na dzień dobry zbanować danut i Maga i przez 3 tygodnie robić wiele innych czynności na forum, które widziałem w Dzienniku Moderacji...
Dałeś im bana na podstawie którego punktu regulaminu tego forum?
A jak już jesteśmy przy regulaminie.
Obowiązuje on wszystkich użytkowników, czy są tutaj jakieś wyjątki?

Po co informować mnie, czy Xsenie o tym, kim jesteś?
Przecież jesteśmy tutaj tylko moderatorami, a napisanie takiego info do nas może trwać aż całe bezcenne dwie minuty...
Olałeś nas po prostu po całości.

Celowo napisałem to tutaj, a nie napisałem do Ciebie pw.
Chciałem zobaczyć tak jak napisałem, czy stać Cię chociaż na to, aby mi odpisać.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: tadyszka » 21 lut 2023, 20:25

Danut łamała wiele punktu regulaminu, łamała zasady szacunku wobec innych uczestników.

Dostawała dziesiątki szans, których jednak nie wykorzystywała. Nie bez powodów była blokowana. Moja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka, jednak Danut tego nie rozumiała. Z tego co mówiła i przedstawiała miała monopol na prawdę i atakowała kazdego który śmiał myśleć inaczej. Szanuje różnorodność poglądów, bo jesteśmy jak różnorodne kwiaty na lace Boga, ale żadna przemoc słowna nie może być akceptowana.

Rozumiem twoja przyjaźń i znajomość z Danut, i wierze ze jest dobrym człowiekiem , jednak tutaj na forum przekraczała wiele granic i w którymś momencie trzepa powiedzieć stop.
Dawanie nieskończonej ilości szans to głupota.

Prawo jest dla wszystkich takie samo.
Jeżeli ja będę tak się zachowywać , będę obrażać innych proszę mnie również zablokować od razu. i proszę się nigdy nie wachac.

Te forum ma byc jak bezpieczny port, gdzie ludzie moga zadawac pytania i czuc sie bezpiecznie. Tak widze to ja,a niestety danut bardzo duzo osob swoimi atakami zniechecala i odchodzili.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: jario » 22 lut 2023, 22:30

soldado pisze:
Wiec funkcje ta pelnie od jakis 2 czy 3 tygodni wiec nie zdazylem jeszcze napisac do was moderatorow o tej zmianie.


To mi się nie podoba... za to zdążyłeś na dzień dobry zbanować danut i Maga i przez 3 tygodnie robić wiele innych czynności na forum, które widziałem w Dzienniku Moderacji...
Dałeś im bana na podstawie którego punktu regulaminu tego forum?
A jak już jesteśmy przy regulaminie.
Obowiązuje on wszystkich użytkowników, czy są tutaj jakieś wyjątki?

Po co informować mnie, czy Xsenie o tym, kim jesteś?
Przecież jesteśmy tutaj tylko moderatorami, a napisanie takiego info do nas może trwać aż całe bezcenne dwie minuty...
Olałeś nas po prostu po całości.

Celowo napisałem to tutaj, a nie napisałem do Ciebie pw.
Chciałem zobaczyć tak jak napisałem, czy stać Cię chociaż na to, aby mi odpisać.


Soldado, nie potrzebnie tyle negatywnych emocji. Jezeli cos cie urazilo to przepraszam, nie mialem takich intencji.

Mam nadzieje, ze te 2 tygodnie bez wiedzy o istnieniu administracji nie wplynely drastycznie na twoje dzialanie jako moderatora.

Skupmy sie lepiej na porzadkowaniu i odbudowywaniu fundamentow.

Pozdrawiam
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: soldado » 23 lut 2023, 23:23

jario pisze:
soldado pisze:
Wiec funkcje ta pelnie od jakis 2 czy 3 tygodni wiec nie zdazylem jeszcze napisac do was moderatorow o tej zmianie.


To mi się nie podoba... za to zdążyłeś na dzień dobry zbanować danut i Maga i przez 3 tygodnie robić wiele innych czynności na forum, które widziałem w Dzienniku Moderacji...
Dałeś im bana na podstawie którego punktu regulaminu tego forum?
A jak już jesteśmy przy regulaminie.
Obowiązuje on wszystkich użytkowników, czy są tutaj jakieś wyjątki?

Po co informować mnie, czy Xsenie o tym, kim jesteś?
Przecież jesteśmy tutaj tylko moderatorami, a napisanie takiego info do nas może trwać aż całe bezcenne dwie minuty...
Olałeś nas po prostu po całości.

Celowo napisałem to tutaj, a nie napisałem do Ciebie pw.
Chciałem zobaczyć tak jak napisałem, czy stać Cię chociaż na to, aby mi odpisać.


Soldado, nie potrzebnie tyle negatywnych emocji. Jezeli cos cie urazilo to przepraszam, nie mialem takich intencji.

Mam nadzieje, ze te 2 tygodnie bez wiedzy o istnieniu administracji nie wplynely drastycznie na twoje dzialanie jako moderatora.

Skupmy sie lepiej na porzadkowaniu i odbudowywaniu fundamentow.

Pozdrawiam


Tak naprawdę nie chodzi tutaj o 2, czy 3 tygodnie bez wiedzy o istnieniu Administracji.
Od wielu miesięcy ludzie w różnych tematach poruszali problem, o którym pisali, że to forum zostało opuszczone właśnie od dawna przez Administracje.
A to chyba nie jest normalne...
Teraz pojawiłeś się Ty, a gdzie są inni Administratorzy?
Jesteś tutaj na chwilę, by za jakiś czas zniknąć tak jak tamci?
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: O co chodzi z tym forum?

Postautor: jario » 26 lut 2023, 20:26

Nie zamierzam znikać i sądze, że zostanę.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Poprzednia

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości