Dyskusje o forumowiczach i reklamach na forum

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: atalia » 02 gru 2010, 10:14

Sądzisz,że nie uzył żadnego obelżywego zwrotu?To przeczytaj sobie ,w jaki sposób się zwraca do kobiet.Jeśli uwagi te nie są chamsko- seksistowsko-obelżywe,to ja jestem Allan Kardec. :kardec:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: atalia » 02 gru 2010, 10:26

Przypuszczam,że te chamskie odzywki wobec kobiet zostały już skasowane przez administrację forum,ale zapewniam,że miarka się przebrała... :roll:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Melys » 02 gru 2010, 11:46

Konrad - ty wiesz co robić. I niech tak zostanie.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: konrad » 02 gru 2010, 13:04

Funeral-Art pisze:Pamułel ostatecznie nie użył żadnego obelżywego zwrotu.


Część wypowiedzi niestety musiałem wykasować. Gdyby była to zwykła ironia, zniósłbym, ale były to już zagrywki niskiego lotu obraźliwe dla innych użytkowników.

Zasady są po to, by je szanować.

PS. Zbanowałem raz jeszcze trolla, bo pewnie łączył się z innego IP. Będę to robił do skutku.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Voldo » 02 gru 2010, 15:16

atalia pisze:to ja jestem Allan Kardec. :kardec:

Kto wie, może jesteś kolejnym wcieleniem Kardec'a :?: ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Luperci Faviani » 02 gru 2010, 17:45

Funeral-Art pisze:uważam, że banowanie dyskutanta tylko z tego powodu, że użył określenia: "panie mądry" jest bez sensu.

Nie za to został zbanowany.

Przyznam się, że od czasu gdy zaczęły pojawiać się na forum nieprzyjemne elementy, mniej chętnie tu wchodzę. Jeśli nie będziemy banować osób nie znających podstawowych zasad "savoir vivre", nasze forum może opuścić kilka wartościowych osób i zostaną tu tylko uliczni spirytyści, którzy będą przekrzykiwać się i wzajemnie obrażać.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Funeral-Art » 02 gru 2010, 19:07

atalia pisze:Sądzisz,że nie uzył żadnego obelżywego zwrotu?To przeczytaj sobie ,w jaki sposób się zwraca do kobiet.[...] uwagi te są chamsko- seksistowsko-obelżywe, [...]


Mnie niczym nie obraził. Jest uprzejmy.
Zostawiłabym go, bo ma fajny Avatarek.

Btw: jestem przeciwna restrykcyjnemu podejściu administratorów różnych serwerów do Userów, nadużywania koloru czerwonego i wlepiania bannów. Obserwowałam to na kilku serwach i fora te raczej zrażały ludzi takimi praktykami, zamiast ich przyciągać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Funeral-Art
 
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2010, 13:54

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: atalia » 02 gru 2010, 19:17

No,jesli mamy oceniać ludzi na podstawie uzywanych przez nich awatarków...Możemy ukuć tu stosowne powiedzonko "Mój awatar świadczy o mnie" :P
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Luperci Faviani » 02 gru 2010, 19:41

Nie dajmy się zwariować. Od powstania tego forum jestem tu prawie codziennie i nie mam zamiaru bawić się w jakieś złośliwe, słowne przepychanki - wystarczy, że znoszę to w pracy. Choć wydaje mi się, że jestem osobą dosyć ugodową, w kwestiach wzajemnego szacunku jestem nieugięty i będę popierał wszystkie bany, wynikające z braku minimum kultury osobistej internautów.

Nie każę nikomu zgadzać się z naszymi poglądami, ale wzajemny szacunek musi być.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Voldo » 02 gru 2010, 19:44

Funeral-Art pisze:jestem przeciwna restrykcyjnemu podejściu administratorów różnych serwerów do Userów, nadużywania koloru czerwonego i wlepiania bannów.

Czyli znaczy się co, mamy pozwolić obrażać innych? I ludziom to będzie uchodzić na sucho? To z pewnością nie przysporzy temu forum zwolenników, jeśli będą tutaj panować zasady, że można obrażać każdego według własnych "widzimisię" bezkarnie.

Konrad wie co robi, więc jeśli on mówi, że komuś należy się ban to tak jest.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości