Dyskusje o forumowiczach i reklamach na forum

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Pamułel » 01 gru 2010, 12:21

nie wyzywaj mnie od trolli, bo się nie zgadzam z kilkoma poglądami, wole polskie media od zagranicznych, a co do drukowanego to ile osób z tego forum ma oryginał Księgi Duchów ? większość pewnie w pdf, a co do drukowanego to wszelkie publikacje na temat polskich mediów mnie interesują
Pamułel
 
Posty: 25
Rejestracja: 28 lis 2010, 11:20

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Voldo » 01 gru 2010, 16:18

Pamułel pisze:ile osób z tego forum ma oryginał Księgi Duchów ? większość pewnie w pdf

Ręce opadają.
Ile? Pewnie większość.
Uprzedzając pytanie - tak, ja też mam. Bo miałem szczęście kupując jeden z ostatnich dostępnych egzemplarzy.
A wiesz czemu wysyłamy w PDFie? Bo wydawnictwo KOS, które przetłumaczyło tą książkę niestety się na nią "wypięło" i jej nie drukuje, przez co jest ona niedostępna na polskim rynku, a więc jedyną możliwością, ażeby ją przeczytać jest właśnie wersja PDF.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: troll1 » 01 gru 2010, 17:10

google.pl księgarnie sprzedające przez neta
Księga Duchów Allan Kardec s. 491 cena 33-36 zł
Jak kontaktować się z tamtym światem. Poradnik spirytystyczny Allan Kardec s. 119 cena 17-19 zł
Niebo i piekło według spirytyzmu Allan Kardec s. 448 cena 43-46zł
Księga Mediów Allan Kardec s.589 cena 44-50zł
http://www.nieznany.pl/advanced_search_ ... lan+Kardec

http://allegro.pl/ksiega-duchow-allan-k ... 62605.html
allegro
Księga Duchów Allan Kardec 15-16 zł(antykwariat ponad 20-25zł)

jak się chce to się znajdzie, ale po co, panie mądry nie wykręcaj się bo tego sporo w necie jest do kupienia


Różnica między mądrym, a mądralą, mądry wie, a mądrala myśli że wie.
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Voldo » 01 gru 2010, 17:13

Dobrze, źle się wyraziłem.
Księga Duchów wydana przez wydawnictwo KOS. Podobno jedyne tak kompletne i dokładnie tłumaczenie.
Daj mi link, gdzie będzie taka do KUPIENIA (a nie bo jest - niedostępna), to na pewno ktoś się skusi.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Nangaparbat » 01 gru 2010, 21:29

Troll/Pamuel czy moge was grzecznie jeszcze raz poprosic byscie odrobine zmienili ton wypowiedzi ??

Wasz styl jest ofensywny czesto niekulturalny i pozbawiony smaku.

Jestem na tym forum po to by sie czegos dowiedziec a nie marnowac czas... wasze wypowiedzi czesto nie wnosza zbyt wiele do dyskutowanych tematow a wrecz przeszkadzaja (szczegolnie jesli zwrocimy uwage na ton i styl wypowiedzi).

Bardzo was prosze badzcie odrobine bardziej kulturalni.

Dziekuje bardzo.
Nangaparbat
 
Posty: 105
Rejestracja: 05 lis 2010, 01:05
Lokalizacja: Slask

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: konrad » 01 gru 2010, 23:58

Troll i Pamułel otrzymali właśnie poprzez PW ostrzeżenia. Następna wypowiedź tego rodzaju skończy się dla nich banem.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: konrad » 02 gru 2010, 00:12

Mały update:
Ponieważ troll1 i Pamułel to jedna i ta sama osoba wprowadzająca wszystkich użytkowników w błąd (jako troll przedstawia się jako zupełny laik, a jako Pamułel - jako specjalista od spirytyzmu), zdecydowałem się obu zbanować.
Niestety działanie na dwóch kontach ma takie konsekwencje - napisałem Pamułelowi, że kolejne ostrzeżenie to ban, a ponieważ zaraz dałem ostrzeżenie trollowi, który okazał się tą samą osobą, potraktowałem to jako drugie i ostatnie ostrzeżenie dla tej samej osoby - ban stał się więc faktem.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Luperci Faviani » 02 gru 2010, 09:18

Z resztą nie ma znaczenia, czy to jedna, czy dwie osoby. Obaj razem i każdy z osobna mają problem z szanowaniem innych użytkowników forum.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Funeral-Art » 02 gru 2010, 10:00

konrad pisze:
Ponieważ troll1 i Pamułel to jedna i ta sama osoba wprowadzająca wszystkich użytkowników w błąd (jako troll przedstawia się jako zupełny laik, a jako Pamułel - jako specjalista od spirytyzmu), zdecydowałem się obu zbanować.


Konrad, myślę, że to nadgorliwość z Twojej strony. Bez względu na to, kim jest Troll/Pamułel uważam, że banowanie dyskutanta tylko z tego powodu, że użył określenia: "panie mądry" jest bez sensu. Na forach są różne osoby, których tożsamości nie znamy i mniej więcej na tym to polega. Interesująca jest wymiana poglądów i uwag, a nie identyfikowanie dyskutantów. Detektywistyczne podejście i wstawienie bana w tym przypadku, uważam, było nerwową reakcją.
Pamułel ostatecznie nie użył żadnego obelżywego zwrotu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Funeral-Art
 
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2010, 13:54

Re: Ouija vs nowe techniki odbioru przekazu

Postautor: Funeral-Art » 02 gru 2010, 10:07

Pamułel pisze:nie wyzywaj mnie od trolli, bo się nie zgadzam z kilkoma poglądami, wole polskie media od zagranicznych, a co do drukowanego to ile osób z tego forum ma oryginał Księgi Duchów ? większość pewnie w pdf, a co do drukowanego to wszelkie publikacje na temat polskich mediów mnie interesują



"Księgę Duchów" dałam znajomej, kiedy pozbywałam się ton książek. Jeżeli poszukujesz papierowego egzemplarza, mogę zwrócić się do tej osoby i spróbować odzyskać go dla Ciebie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Funeral-Art
 
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2010, 13:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość