Promowanie

Miejsce do zamieszczania wszelkich informacji o zmianach na forum, regulaminów, a także propozycji zmian.

Re: Promowanie

Postautor: RODI » 07 lip 2011, 17:22

Hasło za dużo nie da. Sama nazwa www.spirytyzm.pl powinna wystarczyć, bo ludzie wejdą z ciekawości i poczytają.
http://www.zniczpruszkow.com.pl/
www.ukskomorow.cba.pl/


kibic, ezoteryk, spirytysta, narciarz i DJ cały RODI :)
RODI
 
Posty: 24
Rejestracja: 26 cze 2011, 10:09
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Promowanie

Postautor: Voldo » 07 lip 2011, 21:18

A czy nie można dać tego i tego? ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Promowanie

Postautor: cthulhu87 » 09 lip 2011, 13:54

Mądre hasło jest bardziej uniwersalne niż adres strony internetowej.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Promowanie

Postautor: tadyszka » 26 lip 2011, 20:13

mi wpadl do glowy pomysl z plakatami, ktore kazdy by mogl ponaklejac w swoim miescie z jakims dajacym do myslenia tekstem, cytatem, takie zdanie- klucz i oprocz tego tylko adres internetowy portalu.

jezeli by to bylo dobrze zrobione, spowoduje zaciekawienie. pamietacie pierwsze reklamy heayah? wszedzie byly tylko lapki i tajemnicza nazwa :D
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Promowanie

Postautor: Voldo » 26 lip 2011, 22:45

W ogóle to to wszystko stanęło w miejscu czy coś ktoś działa? ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Promowanie

Postautor: atalia » 27 lip 2011, 08:34

Tadyszka ma fajny pomysł,tylko trzeba wymyslić cos przykuwającego uwagę. :shock: Nie trupie czaszki ,szkielety i duchy w przescieradłach,Boże broń...
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Promowanie

Postautor: RODI » 02 sie 2011, 19:17

Wpadłem na pomysł aby wywiesić baner z nazwą strony. Mam działkę przy stacji WKD gdzie codziennie przejeżdża kilka tysięcy ludzi. To by zainteresowało wielu. Udostępnie z chęcią płot.
http://www.zniczpruszkow.com.pl/
www.ukskomorow.cba.pl/


kibic, ezoteryk, spirytysta, narciarz i DJ cały RODI :)
RODI
 
Posty: 24
Rejestracja: 26 cze 2011, 10:09
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Promowanie

Postautor: cthulhu87 » 02 sie 2011, 20:05

RODI, to idealnie, z tego co wiem, Luperci Faviani ma nawet gotowy baner, warto wejść z nim w kontakt :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Promowanie

Postautor: tadyszka » 04 sie 2011, 17:34

wydaje mi sie ze sam adres internetowy to za malo, powinno byc jakies krotkie haslo, cytat, cos co przykuje uwage
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Promowanie

Postautor: konrad » 05 sie 2011, 09:49

A ja z drugiej strony kierowany nieco doświadczeniem i kilkudniowymi przemyśleniami napiszę, że jestem przeciwny jakiejś nachalnej reklamie, a za taką mogłoby uchodzić powieszenie banera. Myślę, że są właściwie dwa sposoby na promowanie spirytyzmu:

1) Wyjście z reklamą do wszystkich na zasadzie wieszania banerów gdzie popadnie, rozdawania ulotek, wykupienia reklamy w ogólnopolskiej prasie itp. Myślę, że efekt będzie nikły, bo choć może kilka osób zafrapuje ciekawe hasło, to będzie to za mało, by zainteresować ludzi. Spirytyzm wymaga pewnego wprowadzenia, a takie można uzyskać wyłącznie dzięki nieco dłuższej lekturze, wysłuchaniu wykładu czy konferencji lub rozmowie ze znajomym, który o spirytyzmie ma już jako takie pojęcie

2) Szukanie osób, które spirytyzmem mogą się potencjalnie zainteresować i są na niego otwarte. Gdy tych osób będzie coraz więcej, o spirytyzmie dowie się naprawdę dużo ludzi. Jak widzimy z doświadczenia każdy z nas wspomina o nim wśród rodziny, znajomych, pisze na forum, Facebooku itp. Przesłanie spirytyzmu idzie więc dzięki temu w świat...

Mimo że punkt 1) jest bardzo kuszący, bo daje złudzenie, że jak wywiesimy baner, następnego dnia milion osób stanie się spirytystami, to chyba przyniesie odwrotny skutek. Ludzie potraktują słowo spirytyzm stereotypowo, nagle do działania włączy się kościół, starsze panie przyjdą z pretensjami. Spirytyzm nie musi być na świeczniku. Nie ma takiej potrzeby. Jest prawdą, która prędzej czy później dotrze do ludzi, ale nie ma przy tym pośpiechu. Nie wszyscy są na to gotowi. Trzeba moim zdaniem działać spokojnie i rozważnie metodą małych kroków, bo tylko ona przynosi efekty. Zobaczcie np. naszą stronę na Facebooku. Jak ją zakładałem, myślałem, że będziemy mieć góra 20-30 fanów. Dziś zbliżamy się do 300, co na tak niszowy w sumie portal, jest olbrzymim sukcesem. A będzie nas jeszcze więcej :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy organizacyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości