Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ingitre » 19 paź 2017, 13:15

czarnyMag pisze:Ale kościół katolicki w TVP

You made my day :lol:
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 19 paź 2017, 13:22

Ingitre pisze:
czarnyMag pisze:Ale kościół katolicki w TVP

You made my day :lol:


Nie chodzi o Twój humor a o to, że wcześniej by cię kopnęli w... a obecnie uznają moją prawdę którą baranom serwują jak swoją :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 13 lis 2017, 13:46

To co biblia nazywa szatanem, diabłem , a inni archantami istnieje naprawdę.
Jest powodem wszelkiego zła w naszym układzie słonecznym. przeszukując astral czyli świat energii, bo te byty są energetyczne, znalazłem je praktycznie wszędzie, w ziemi, roślinach, ludziach , wodzie i powietrzu.
Może słyszeliście że kosmonauci na orbicie wchodzą czasami w stan miłości i szczęśliwości. A to dlatego że jest ich najwięcej w ziemi i przy ziemi, a im dalej na zewnątrz od planety jest ich mniejsze natężenie.
+Potrafią wytwarzać różne rodzaje energii - np bardzo jasną wręcz oślepiającą podobną do rury jarzeniówki, niby świeci , jest bardzo jasno ale nie da się przez nią nic zobaczyć, wręcz oślepia.
I dzięki niej będąc na bardzo niskich czarnych wibracjach potrafią się wdrapać, wejść w nasze wyższe ciała energetyczne i programować je hipnotycznie , zatruwać czarnym jadem i w końcu przejąć kontrole nad człowiekiem, zwierzęciem, roślinom a nawet przejąć kontrole nad planetą.
Obiecują wieczne życie, szczęście, dobrobyt a jak ktoś się na to zgodzi to przepadł. Jeśli się nie zgodzi to też się wpychają do aury komórek i stopniowo zatruwając świadomości komórek doprowadzają do ich chorób i śmierci.
Nie ważne kto jak z nimi współpracuje i tak go zabijają wysysając energie.
Przykładem tego są najbogatsi ludzie planety którzy mimo że współpracują z nimi w 100 % to są wysysani z energii, zatruwani i zmuszani do następnej reinkarnacji. Nie pozwalają nikomu długo żyć i pamiętać to co się nauczyli w poprzednich życiach, bo ta wiedza pozwoliła by się wyrwać z ich kontroli.
Obserwuje jak każdego kto podnosi wibracje atakują używając wszystkich ludzi nad którymi przejeli kontrole, dlatego tak trudno się przed nimi obronić i ich zneutralizować, bo ma się przeciwko sobie praktyczne wszystkich których opanowali.
Widać to w treści postów jakie pisali ludzie w tematach forów. Jednakże są tacy którzy sobie z nimi radzą i masowo neutralizują. Przed potopem żyliśmy tysiące lat, rosły potężne wspaniałe rośliny, duże i małe zwierzęta, przyroda wręcz kipiała życiem, co można zaobserwować w tym co znajdujemy w pokładach węgla i innych znaleziskach. Pewnie wszyscy wiecie co to są żywioły ziemi, wody, powietrza, ognia i inne.
Te właśnie żywioły były niejako pożywieniem dla wszystkiego co żyje, lecz zostały odgrodzone od nas specjalnymi energetycznymi barierami które stopniowo zagęszczane uszczelniane blokowały ich dopływ do wszystkiego co żyje i życie upadło do takiego poziomu jaki teraz mamy.
Odcinana jest również życiodajna energia słońca która zasilała również ziemi i jądro, przez co ziemia nie może się chyba od 7 tyś lat przebiegunować, a dawniej robiła to co 220 000 tys lat, pole magnetyczne słabnie, rozrywa się na mniejsze jakby pola co można znaleźć w opracowaniach naukowców.
Jednak znaleźli się tacy którzy przypomnieli sobie wiedzę poprzednich wcieleń i skanują nadal archantów przez co stopniowo ich neutralizują. Rozszyfrowując ich techniki hipnotyzowania i zatruwania. Ponieważ jest ich bardzo dużo , to chwile jeszcze potrwa , ale idzie coraz szybciej i sprawniej. Postarajcie się nie dawać denerwować i złościć, zachowajcie spokój i chociaż neutralność, a pozbawicie ich pożywienia i szybciej ich pokonamy. W każdym razie szybko słabną co widać w wypowiedziach telepatów o zbliżaniu się nowej ziemi i krainy szczęśliwości.
Planeta i rośliny są nam przyjazne i pomagają jak mogą w życiu, czego dowodem jest to że podpowiadają mi jakie rośliny na jakie schorzenia działają uzdrawiająco i ta wiedza pozwala mi podreperować stan zdrowia powieważ nie jest juz tak kwitnące jak za młodszych lat.
ponieważ jestem starszym człowiekiem i nie jest ono tak kwitnące jak za młodu. Jako ciekawostkę podam że na wyleczenie trzustki najskuteczniejszy jest olej z ogórecznika. Mimo że uważa się że trzustki nie da się uleczyć,regeneruje również inne organy jak serce płuca wątrobę i inne.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 13 lis 2017, 14:22

A te wszystkie informacje Twoje pochodzą z... :?: Z skąd je czerpiesz :?: Bo dla mnie to ma akurat znaczenie :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 13 lis 2017, 15:06

Kris "Potrafią wytwarzać różne rodzaje energii - np bardzo jasną wręcz oślepiającą podobną do rury jarzeniówki, niby świeci , jest bardzo jasno ale nie da się przez nią nic zobaczyć, wręcz oślepia.
I dzięki niej będąc na bardzo niskich czarnych wibracjach potrafią się wdrapać, wejść w nasze wyższe ciała energetyczne i programować je hipnotycznie , zatruwać czarnym jadem i w końcu przejąć kontrole nad człowiekiem, zwierzęciem, roślinom a nawet przejąć kontrole nad planetą." = A tu można porównać do zaobserwowanych w przyrodzie roślin pożytecznych i chwastów, grzybów jadalnych i tak trujących ze nawet dzik, ani ślimak ich nie zje, itd.
Też o tym piszę. W dużym stopniu rozszyfrowałam ich hipnotyczne techniki. Niedawno też kładłam nacisk na to "Cząstki elementarne okazały się być substancją zajmującą miejsce w przestrzeni, są to drgające pola fizyczne które można kształtować też własnym oddziaływaniem. Świat materii ma naturę nielokalną, a obraz kształt/ wygląd rzeczywistości zależy od obserwatorów, od ich świadomości. Jesteśmy obserwatorami i współtwórcami procesów jakie zachodzą w tej przestrzeni, a gdyby nie było świadomości i my byśmy jej nie mieli nie byłoby nic."
:"Otóż w naszych kontaktach z bliskimi znajdującymi się już w innych rzeczywistościach niezwykle przeszkadzają, aż po takie silne ataki... siły zła. Bez przerwy trudzą się by do tego nie dopuścić, są jak strażnicy Nataszy, są jak istota z linku z kopytami i ogonem( zobrazowanie tego zła). Nie wolno się ich bać a trzeba dokładnie zanalizować to co stworzyło te siły, czyje poczynania, czyje emocje i uczucia. Ja wiem jak to zaczęło reagować na moje kontakty z bliskimi,którzy odeszli i nikt mi nie powie ze tak reagowali moi bliscy z zaświatów, którzy aż łamali i przedzierali się przez to skumulowane zło do mnie bym mogła ich usłyszeć. "
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 15 lis 2017, 19:29

danut sporo widzisz,a jeszcze więcej zobaczysz a w zasadzie codziennie to następuje tylko powoli, jednak pomimo że ja nie pisze często to Ty opisuj nowe poziomy, bo jeśli się zgodzisz to Ci mogę przesyłać nowe kody dostępu, oczywiście wraz z obronnymi i anty hipnozę do kompletu, ni będą mogli wpływać na myśli, no i podwyższą się Twoje wibracje.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 15 lis 2017, 19:51

Kris pisze:danut sporo widzisz,a jeszcze więcej zobaczysz a w zasadzie codziennie to następuje tylko powoli, jednak pomimo że ja nie pisze często to Ty opisuj nowe poziomy, bo jeśli się zgodzisz to Ci mogę przesyłać nowe kody dostępu, oczywiście wraz z obronnymi i anty hipnozę do kompletu, ni będą mogli wpływać na myśli, no i podwyższą się Twoje wibracje.

Dziękuję, nie chcę cudzych kodów na nowe dostępy, anty hipnozę już opanowałam a bardzo częste teleportacje doprowadziły do uszkodzonego odtwarzania mojego ciała czyli holograficznego przesyłu o nim ku bitów informacji, byłam zawsze narażona na mocne ataki z naszej rzeczywistości, a po tylu przejściach to już wybiorę się dopiero w ostateczną podróż, a na ten czas wystarczy mi to co widziałam. Ile dam rady to jeszcze opiszą, bo tu to piszę na razie tylko urywki mojej wiedzy, pozdrawiam serdecznie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 18 lis 2017, 13:06

Nie istnieje żaden bóg osobowy osobowy, a księga Urantii co nieco opisuje tzw hierarchie niby boga , zresztą wszystkie wyznania są wymyślone, ale czy dla wszystkich jest to takie oczywiste?.
Zobaczymy jak na tym wyjdą.
Wokół Ziemi od tysięcy lat orbitują statki w których mieszkają osobnicy którzy dzięki technice trwają na częstotliwościach tak gdzieś do ciała monadycznego.
Dzięki temu mogą żyć energiami ludzi, które zwyczajnie kradną, a żeby się nikt nie sprzeciwiał i nie rozwijać to napromieniowują nasze mózg i ciała, co skraca życie i wyłącza pamięć poprzednich wcieleń i mamy cywilizację cywilizację matołów i niewolników którzy sami niszczą tych którzy chcą ich uwolnić.
Jednak kij ma dwa końce i jako ciekawostkę podam że przez żyjcie w postaci energetycznej, karłowacieją im ciała oprócz oprócz głów które zginą na samym końcu.
Ponieważ Ziemia podnosi wibracje a oni nie, to tracą kontrolę nad statkami i są w pułapce bez wyjścia.
Promieniowanie maleje i ci ludzie którzy z nimi nie kolaborowali odzyskują wolność a do tego odbudowują się im DNA co jest czasem bolesne ale efekty to wynagrodzą.
Nie będę pisał co będzie z tymi którzy są na nie bo i po co skoro niewzruszenie stoją przy swoim.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 18 lis 2017, 13:44

Nie istnieje żaden bóg osobowy, ale istnieje Świadomość ogarniająca wszystko i każde sprzeciwienie się Jej prawom, próby działania pod siebie i według swojej chciwości skutkują odzewem, naprawą błędu, neutralizacją wirusów.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 18 lis 2017, 18:34

Słyszałam dużo o tej sprawie od kontaktujących się ze mną ludzi z poza naszego świata - "Promieniowanie maleje i ci ludzie, którzy z nimi nie kolaborowali odzyskują wolność a do tego odbudowują się im DNA co jest czasem bolesne ale efekty to wynagrodzą." - ujęte to było tak żebym nie martwiła się chorobami, które mają nadejść i mnie nękać( wtedy byłam zdrowa) - połamanym kręgosłupem ani mającym mi się czasowo zmienić wyglądem, bo muszę przez to przejść po to by wszystko się rozwiązało, wyjaśniło, bym stała się potem znów piękna i wtedy "zobaczysz jak ty będziesz wyglądać a jak ona( ktoś o kim wiem a kto wyrządził wiele złego mnie i innym ludziom)", ma to stać się nagle, nawet zapytano mnie czy chcę to zobaczyć, czy wolę by stało się podczas mojego snu. "Trochę chcę widzieć, trochę wolę nie widzieć"- odpowiedziałam :) Wyraźnie dano mi wtedy do zrozumienia, że chodzi w tym o uwolnienie oraz wyłapanie i poskromienie złoczyńców lub kolaborantów zła, jak piszesz i na pewno "Nie taki koniec świata, jak ludzie myślą" bo o takim nie mają nawet wyobrażenia, a nie dopiero wiedzy. O statkach - wspomniany mężczyzna z podwórka opowiadał o malutkim wszczepie( ziarnko ) bardzo niebezpiecznym dla naszego organizmu, w razie gdyby ten dostał się do naszego krwiobiegu, pokazywał mi miejsce na czubku głowy i opowiadał jak on kiedyś to wydłubał, podobnie jak ja dawno z ręki. Przyrównał mnie do kosmitki z filmu "Moja mama jest kosmitką" mówił o odwrotności obrazu rzeczywistości i cały czas wraz ze swoimi wcześniejszymi przygodami mam tu na uwadze ruchomą rzeczywistość, którą ktoś szarpie, zmienia, wirusuje i on też mi to uświadamiał i która aż domaga się spokoju i stworzenia warunków dla sprawiedliwej emisji dla tych którzy byliby jej godni, a nie prze kierunkowania fal, sił, czy jak piszesz energii dla tych, którym nie jest ona przeznaczona, którzy ją kradną i żyją na cudzy koszt.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości