Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: odnowa » 04 sty 2018, 21:14

Jezusieńku króluj nam, króluj nam :lol: . Jedyny mądry nauczyciel duchowy to Budda, to z niego powinno się brać przykład, po swojej "przemianie" jako jedyny zachował zdrowy rozsądek w przeciwieńśtwie do "króla żydów" i "syna Bożego" Jezusa i jego rzekomego "zmartwychwstania". Czuję coraz większy wstręt wobec chrześcijaństwa, wobec jego kłamstw, rzekomym "królestwie niebieskim" i niespełnionych obietnicach.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 04 sty 2018, 22:57

odnowa pisze:Jezusieńku króluj nam, króluj nam :lol: . Jedyny mądry nauczyciel duchowy to Budda, to z niego powinno się brać przykład, po swojej "przemianie" jako jedyny zachował zdrowy rozsądek w przeciwieńśtwie do "króla żydów" i "syna Bożego" Jezusa i jego rzekomego "zmartwychwstania". Czuję coraz większy wstręt wobec chrześcijaństwa, wobec jego kłamstw, rzekomym "królestwie niebieskim" i niespełnionych obietnicach.

Szyderczy napis "Jezus król żydowski" i korona cierniowa towarzysząca Jezusowej śmierci to rezultat niskiej ludzkiej inteligencji, niskich pobudek, intencji. Sam się królem ogłosił i nakazał tak traktować?Któż może tak oceniać i kto tak oceniał Jezusa życie i Jego naukę? Otóż ci, którzy sami największe wartości widzą w złocie, władzy, uciechach cielesnych, oczekują darów za nic, chcą bogactwo i szczęście czerpać z wyzysku. "Kłamstwo, niespełnione obietnice "w których słowach Jezusowych je widzisz,znajdziesz je?Bo jeśli nie, to dlaczego oczerniasz i ośmieszasz te wszystkie Jego mądre słowa,z jakich pobudek? Bo widzisz to zachowanie jest takie niedojrzałe i charakterystyczne dla rozwydrzonych krzykaczy, który obrzucają grubym słowem to czego nie pojmują i co wykracza poza ich własne rozumowanie, by takim krzykiem zakryć swoją tępotę. "Jedyny mądry nauczyciel duchowy to Budda" - a cóż takiego powiedział czego Jezus by nie powiedział? A ja z Buddy nie kpię.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 07 sty 2018, 02:07

odnowa pisze:Jezusieńku króluj nam, króluj nam :lol: . Jedyny mądry nauczyciel duchowy to Budda, to z niego powinno się brać przykład, po swojej "przemianie" jako jedyny zachował zdrowy rozsądek w przeciwieńśtwie do "króla żydów" i "syna Bożego" Jezusa i jego rzekomego "zmartwychwstania". Czuję coraz większy wstręt wobec chrześcijaństwa, wobec jego kłamstw, rzekomym "królestwie niebieskim" i niespełnionych obietnicach.


Budda podobno powiedział, że żadnej karmy nie ma (po tym jak doznał oświecenia) - to prawda?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 08 sty 2018, 12:11

Kris pisze:Ach ta pamięć, zapomniałem dodać że nie ma tutaj chętnych do odprowadzania wcieleń i sprzątania, odrabiania karmy, co widać po ilości postów nie na temat, które wręcz zatapiają spamem próby kontynuowania założeń tematu, więc nie będę więcej przeszkadzał w psuciu sobie karmy większości forumowiczów i idę na bezterminowy urlop wypoczynkowy, bo od tego co się tutaj wyrabia trzeba długo wypoczywać.


A jak zamierzasz odrobić swoją "morderczą" względem duchów pozostałych karmę :?:
Zanim "Kris" pójdziesz na ten urlop który zapowiadasz ustosunkuj się do tego co mi pisałeś, że ponoć wedle tych twoich "instrumentów" z których czerpiesz i forumowiczka "D" czerpie :lol: umrę do pół roku :lol:
Zawroty głowy masz - prawda :lol: no cóż idź w stronę tegoż "światła" z którym gadasz :lol:
:twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 08 sty 2018, 22:06

Forumowiczka D to ja? hmmm. Źle czynisz czarny magu zaczynasz konszachty już nawet ze śmiercią,a ja czytam Cię już jak otwartą książkę, zawróć z tej drogi bo dalej czekają Cię tyko bagna i chaszcze.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 11 sty 2018, 09:58

Drogi czarusiu, wybacz że Ci wcześniej nie odpisałem ale byłem bardzo zajęty neutralizowaniem różnej maści demonicznych dusz, priorytety, sam rozumiesz. :) :)
Jakoś nie bardzo Cię rozumiem, to masz pretensje że nie umarłeś?, czy że żyjesz?
Przecież możesz to z łatwością naprawić, choćby wysoki budynek, głęboka woda,jakieś sznurki czy chemikalia :),
a nie robić rabanu ze jeszcze musisz troszkę pożyć na tej Ziemi, jakoś Cię nie mogę zrozumieć, widocznie jestem tępy, albo co?.
W saumie sam sobie taki termin wypisałeś na klacie i jak widać znowu skłamałeś. :(
Podobno czarusie mówią prawdę wyłącznie gdy się pomylą :(
Jednakże może się tak bardzo nie spiesz, bo jak wiadomo co się odwlecze to nie uciecze, nieprawdaż? ;)
A wo gule to nie uszanowałeś mojego urlopu, nie ładnie ,oj nie ładnie, Bozia tego nie lubi. :(
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 11 sty 2018, 12:14

Kris pisze:Drogi czarusiu, wybacz że Ci wcześniej nie odpisałem ale byłem bardzo zajęty neutralizowaniem różnej maści demonicznych dusz, priorytety, sam rozumiesz. :) :)
Jakoś nie bardzo Cię rozumiem, to masz pretensje że nie umarłeś?, czy że żyjesz?
Przecież możesz to z łatwością naprawić, choćby wysoki budynek, głęboka woda,jakieś sznurki czy chemikalia :),
a nie robić rabanu ze jeszcze musisz troszkę pożyć na tej Ziemi, jakoś Cię nie mogę zrozumieć, widocznie jestem tępy, albo co?.
W saumie sam sobie taki termin wypisałeś na klacie i jak widać znowu skłamałeś. :(
Podobno czarusie mówią prawdę wyłącznie gdy się pomylą :(
Jednakże może się tak bardzo nie spiesz, bo jak wiadomo co się odwlecze to nie uciecze, nieprawdaż? ;)
A wo gule to nie uszanowałeś mojego urlopu, nie ładnie ,oj nie ładnie, Bozia tego nie lubi. :(


No ale żyję, i jakoś mi się wiedzie raz na wozie a raz pod.
Ciekawi mnie co innego - Ciebie Drogi Kris pytało tu wielu na jakiej podstawie i z skąd czerpiesz i nie było odpowiedzi - ale może odpowiesz mi (jako żeśmy z tej samej bajki) na to prywatne pytanie :)
Trzymasz Diabła za ogon (widzisz siebie i "ducha" który się mieni jak twój wzór i teraz tak - ja odbieram w głębi siebie "to tylko szata"! a po chwili bo nie reaguję "to tylko naczynie" !!!) po czym podnoszę głowę i widzę że mój "umiłowany mentor duchowy" skrywa łeb w chmurze!!! A Ty :lol: jak to widzisz :?:
Bo tego się nie da nie zauważyć jak choć jeden duch na sto w tłumie jest "czysty" :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 14 sty 2018, 17:16

Dzisiaj bardzo trudna i niemiła sprawa związana z klątwami.
Na Polskę zostało rzucone dużo klątw z praktycznie 65% krajów naszego globu.
Powód to duża ilość ludzi pozytywnych, może tego nie widać bo klątwy ich blokują ale są .
Z Polski na innych poszło 15% klątw co również szkodzi wszystkim mimom że rzucili je ludzie mroczni bo takich jest sporo wszędzie.
Na szczęście zostało to całe klątowisko w miarę możliwości oczyszczone i powinno być jakoś luźniej, bo klątwy tak czy inaczej szkodzą wszystkim.
Sprawdziłem sobie również naszą Ziemię i mamy od razu na wstępie puszkę pandory i to bardzo groźną.
Weźmy relacje klątwowe pomiędzy magami z Merkurego i Ziemi.
Obciąża to obydwie planety i to co najmniej po 40% blokuje, utrudnia życie.
Merkury jest małą planetą i jeśli jego magowie walczyli z podobnymi sobie z reszty planet, a za tym idą przeważnie wojny fizyczne to może tłumaczyć dlaczego tam zginęło życie.
Z tego co wiem to będzie to oczyszczane aby uratować życie na Ziemi, jeszcze nie dawno było ona widoczne na jakieś 100 lat do przodu i zagłada.
Na razie udało się trochę ten czas przedłużyć ale bardzo z oporami i proszę, mamy klątwy w arsenale do rozpracowania.
Ludzie od czarnej magi, przecież to zabija żucie tak jednych jak i drugich, weźcie to pod uwagę bo może unicestwić swoje dusze na zawsze.
Mam informacje że 7 000 000 000 dusz przekroczyło limit zła i już nie istnieją a to dopiero początek wprowadzania sprawiedliwości karmicznej.
Czy warto dołączyć to tek listy?,
Może warto się zastanowić bo czas się kończy i to gwałtownie.
CDN nastąpi w miarę rozwoju sytuacji i wolnego czasu oczywiście.

http://niezaleznatelewizja.pl/forum/vie ... d=515&p=38
Tutaj będzie dalszy ciąg i wyrażam zgodę na kopiowanie i wklejanie tutaj o ile kogoś to zaciekawi.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 16 kwie 2018, 11:03

Wklejam tutaj jeden post bo myślę ze może kogoś zainteresować z uwagi na treść.
W sporo wcześniejszym poście wkleiłem przepowiednie o tym że tak zwana iskra odnowy duchowej planety zacznie się od Polski i stopniowo obejmie ją całą co wydaje się realizować.
Spływają na nasz kraj ogromne ilości złotej energii i innych przypominających świetlistą tęcze co wzmacnia ludzi uczciwych i powoduje oczyszczenie z negatywu.
Jest jej na tyle dużo że promieniście rozlewa się na sąsiadów co być może spowoduje że przyłączą się do odnowy a w zasadzie już trwają jakieś wstępne ustalenia w tym kierunku.
Duchowo i energetycznie Polska na tyle się wzmocniła że nie ustępuje tym trzem najsilniejszym i ciekawy jestem kiedy to się zmaterializuje w fizyczności, ale z chociażby wypowiedzi jasnowidzów nawet bardzo odległych w czasie
wynika że widzieli to już zrealizowane więc można przyjąć że to tylko kwestia czasu, szczególnie że energii wciąż przybywa i jest coraz jaśniejsza o większej mocy z każdym dniem.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 16 kwie 2018, 12:49

Kris masz dużo racji w tym co piszesz. Bardzo dużo szkód Polsce poczyniły rzucane tu klątwy przez jednych na drugich. Ja przez prześledzenie historii miejsca skąd pochodzę od XI wieku dostrzegłam wyraźnie związek tych poczynań z następstwami, tam chodziło o klątwę kościelną na miejsce i okolicznych mieszkańców, klątwę jak w filmie "korona królów" rzuconą przez chciwość biskupa. To niebywałe by dużo mniej znaczące grody odbudowywały się i wzmacniały potem a tego tak ważnego by się nie dało? I owszem świadomością tworzymy rzeczywistość i nie wolno nam pozwalać przejmować steru przez świadomości chciwe, głupie, zepsute, okrutne, bo efekty tego byłyby opłakane. I wierzę i czuję i cieszę się z tego, że odnowa się rozpoczęła, mądrzy ludzie tu się budzą i dzięki temu ci drudzy od klątw i złorzeczeń upadają, tracą moc i są spychani na drugi plan.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości