Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 17 kwie 2018, 08:56

Miałem sen o jakimś czarusiu, oczywiście wszelkie podobieństwo osób, zdarzeń i trzustek jest czysto przypadkowe w tym śnie.
Otóż jeden pan czaruś okazywał niezadowolenie że jeszcze nie umarł.
Akt 2 w którym widać jakąś panią z kosą, pewnie jakaś żniwiarka myślę sobie w tym śnie, tylko czemu ona przegląda narządy wewnętrzne u tego pana?, to przecież robią lekarze.
Bardzo uważnie szukała trzustki ale jakoś nie mogła się doszukać, aha i wszystko zapisywała w notesie, potem wyjęła kalkulator i liczyła jakieś cyfry, a pod nosem mruczała że jedni uciekają przed nią i musi się nabiegać, a ten chce bez kolejki, przecież ma jeszcze kilka procent trzustki, dziwne czasy nastały, strzelają rakietami, bombardują się, trują, tak jakby nie można było spokojnie poczekać w kolejce, co za czasy, a ja już od tysięcy lat nie byłam na urlopie, nawet nie mam kiedy poklepać kosy.
Dawniej to pokrzyczeli na siebie, poszarpali za włosy, jakiś siniak i tyle, ale po tym Kaimie to jetem przepracowana.
Czarusiu wynika z tego że się lekko pomyliłem ale czy pomyli się ta ta czarna, szczupła pani z narzędziem jak widać nie tylko rolniczym, kosynierzy też coś takiego używali nie tak znów dawno i zlany potem obudziłem się, na szczęście to chyba tylko był sen, ale jakiś niesamowicie realistyczny.
Sami osądźcie jak to zakwalifikować bo normalnie mam mętlik w głowie.
Dużo nowych, ciekawych zdarzeń zachodzi w naszym świecie ale opiszę je na forum Sympatyków NTV bo tam nie ma hejterów.
Ostatnio na przykład obrywają ci co nam grzebali w kodzie DNA, niby tacy technicznie rozwinięć ale duchowo to tylko czrusie i można ich..., eee, muszę odpocząć.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: ronald73 » 17 kwie 2018, 20:07

danut pisze:Ja przez prześledzenie historii miejsca skąd pochodzę od XI wieku dostrzegłam wyraźnie związek tych poczynań z następstwami, tam chodziło o klątwę kościelną na miejsce i okolicznych mieszkańców, klątwę jak w filmie "korona królów" rzuconą przez chciwość biskupa.


Takie rzucanie klątw na grupa ludzi... a coś z tego jakoś wychodzi... czy nie można po prostu zrozumieć że ta grupa ludzi musi grupowo ich karma przezywać?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 17 kwie 2018, 20:25

Ronaldzie 73 - a nie uważasz, że człowiek nie ma prawa wymyślać sobie odpowiedzialności za coś o czym nie ma pojęcia, że dokonał i czy w ogóle dokonał? Karma - to wymysł ludzki, na potrzeby straszenia i zamykania ust tym skarżącym się na widoczną niesprawiedliwość - cierp i pracuj bo taka jest twoja karma - no dobrze, a skąd ten dający taki osąd to może wiedzieć, na jakim stołku chce siadać? Jeśli ktoś popełnia błąd to odpowiednio do przyczyny pojawia się skutek, wtedy ten ktoś ma szansę to zrozumieć, dostrzec jaki błąd i gdzie go popełnił, że dalej potoczyło się jego życie w takim a nie w innym kierunku. Pojęcie karmy bez tej możliwości i oparte tylko na cudzych wymysłach i domysłach jest fałszywe. Oddziaływanie klątw, złorzeczeń i innych sposobów manipulacji rzeczywistością jest do wykrycia, opracowania i przedstawienia wyników takiego "śledztwa" zatem tu wykluczam domysły. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 18 kwie 2018, 14:01

Kris pisze:Miałem sen o jakimś czarusiu, oczywiście wszelkie podobieństwo osób, zdarzeń i trzustek jest czysto przypadkowe w tym śnie.
Otóż jeden pan czaruś okazywał niezadowolenie że jeszcze nie umarł.
Akt 2 w którym widać jakąś panią z kosą, pewnie jakaś żniwiarka myślę sobie w tym śnie, tylko czemu ona przegląda narządy wewnętrzne u tego pana?, to przecież robią lekarze.
Bardzo uważnie szukała trzustki ale jakoś nie mogła się doszukać, aha i wszystko zapisywała w notesie, potem wyjęła kalkulator i liczyła jakieś cyfry, a pod nosem mruczała że jedni uciekają przed nią i musi się nabiegać, a ten chce bez kolejki, przecież ma jeszcze kilka procent trzustki, dziwne czasy nastały, strzelają rakietami, bombardują się, trują, tak jakby nie można było spokojnie poczekać w kolejce, co za czasy, a ja już od tysięcy lat nie byłam na urlopie, nawet nie mam kiedy poklepać kosy.
Dawniej to pokrzyczeli na siebie, poszarpali za włosy, jakiś siniak i tyle, ale po tym Kaimie to jetem przepracowana.
Czarusiu wynika z tego że się lekko pomyliłem ale czy pomyli się ta ta czarna, szczupła pani z narzędziem jak widać nie tylko rolniczym, kosynierzy też coś takiego używali nie tak znów dawno i zlany potem obudziłem się, na szczęście to chyba tylko był sen, ale jakiś niesamowicie realistyczny.
Sami osądźcie jak to zakwalifikować bo normalnie mam mętlik w głowie.
Dużo nowych, ciekawych zdarzeń zachodzi w naszym świecie ale opiszę je na forum Sympatyków NTV bo tam nie ma hejterów.
Ostatnio na przykład obrywają ci co nam grzebali w kodzie DNA, niby tacy technicznie rozwinięć ale duchowo to tylko czrusie i można ich..., eee, muszę odpocząć.


Drogi Kolego - możesz sobie śnić ile ci dusza zapragnie - ja w przeciwieństwie do Ciebie Drogi Kolego znam datę swojej śmierci! Pewnie tu na tym forum (tylu mądrych) żaden nie zna daty swojej śmierci - datę poznałem sam :twisted: I jeszcze długo pożyję :!: I nie ma się co z tymi chorobami które ja mam w tle porównywać (tak poznaję fantastów :) Przeżyję Was :lol: spokojnie nie podejmując żadnych działań :lol: Spoks Kris. A teraz poproś kogo tam chcesz by ci powiedział czemu masz takie sny i gdzie wylądujesz za te myśli które są "ciepłe" do mnie :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 18 kwie 2018, 14:55

Drogi Czarusiu, nikt Ci krzywdy nie robi oprócz tej którą sam sobie fundujesz..

Aby ludzie zrozumieli że nie żyją w zgodzie z najlepszym dobrem, czyli że nie kierują się uczciwością i sprawiedliwością a zachowują się jak watahy drapieżników podjęto decyzję żeby doprowadzić do uwolnienia ich świadomości z wzajemnej destrukcyjnej hipnozy oraz zneutralizować obce negatywne wpływy niezależnie od tego kto je realizuje, z jakiej cywilizacji pochodzi i jaką techniką dysponuje.
Duchowe siły zbrojne planety Ziemia mają środki aby to zrealizować i konsekwentnie realizują.
Obecny priorytet to jak pisałem uświadomienie ludziom jak postępują i jakie to niesie konsekwencje a następnie świadomy wybór co do strony w którą chcą zmierzać zgodnie z prawem wolnej woli, które jednak nie daje wolnej ręki w krzywdzeniu innych i takie postępowanie zostanie osądzone i zneutralizowane zgodnie z najwyższym dobrem.
Naturalnie każdy wybór będzie niósł za sobą odpowiednie konsekwencje co przecież jest oczywiste.
Ci którzy zdecydują się, ale uczciwie wybrać stronę miłości, uczciwości i dobra dostaną pomoc w odrabianiu karmicznych długów co nie znaczy że ktoś weźmie na siebie ich przestępstwa, jednak będą uczeni jak ich skutki naprawić, odrobić i zadość uczynić.
Samozwańczy tak zwani władcy karmy też zostaną jej prawom podporządkowani i to bardzo sprawiedliwie.
Cały czas nasz świat jest poddawany działaniom naprawczym i jego skutki myślę że zaczynają być odczuwalne przez co bardziej sensytywnych.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 18 kwie 2018, 15:20

Kris pisze:Drogi Czarusiu, nikt Ci krzywdy nie robi oprócz tej którą sam sobie fundujesz..

Aby ludzie zrozumieli że nie żyją w zgodzie z najlepszym dobrem, czyli że nie kierują się uczciwością i sprawiedliwością a zachowują się jak watahy drapieżników podjęto decyzję żeby doprowadzić do uwolnienia ich świadomości z wzajemnej destrukcyjnej hipnozy oraz zneutralizować obce negatywne wpływy niezależnie od tego kto je realizuje, z jakiej cywilizacji pochodzi i jaką techniką dysponuje.
Duchowe siły zbrojne planety Ziemia mają środki aby to zrealizować i konsekwentnie realizują.
Obecny priorytet to jak pisałem uświadomienie ludziom jak postępują i jakie to niesie konsekwencje a następnie świadomy wybór co do strony w którą chcą zmierzać zgodnie z prawem wolnej woli, które jednak nie daje wolnej ręki w krzywdzeniu innych i takie postępowanie zostanie osądzone i zneutralizowane zgodnie z najwyższym dobrem.
Naturalnie każdy wybór będzie niósł za sobą odpowiednie konsekwencje co przecież jest oczywiste.
Ci którzy zdecydują się, ale uczciwie wybrać stronę miłości, uczciwości i dobra dostaną pomoc w odrabianiu karmicznych długów co nie znaczy że ktoś weźmie na siebie ich przestępstwa, jednak będą uczeni jak ich skutki naprawić, odrobić i zadość uczynić.
Samozwańczy tak zwani władcy karmy też zostaną jej prawom podporządkowani i to bardzo sprawiedliwie.
Cały czas nasz świat jest poddawany działaniom naprawczym i jego skutki myślę że zaczynają być odczuwalne przez co bardziej sensytywnych.


Ale ludzie już mają kontakt z absolutem :D
Takie pytanie - gdzie zamierzasz się urodzić po tym życiu - bo ja idę bez względu na ludzkie wiary w szaraka - a idę tam z wyboru (bo tam nie ma wolnej woli obecnie) a Ty? Idą tam po tym życiu najlepsi i.....ja :lol: (zawsze miałem "wygórowane" mniemanie :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 18 kwie 2018, 15:53

czarny magu - gdy zachodzi jakikolwiek logiczny proces tworzenia, czy nawet wziąć tu do porównania rzeźbiarza mającego wyrzeźbić potrzebny kształt i dając mu wszystkie do tego potrzebne materiały, czy uprawę roślin np. zboża dla ziaren( porównanie biblijne) , to zawsze po wykonaniu zlecenia pozostają odpady. ( wióry, plewy, łupiny) :D Tak, tam w ciemności już nie ma wolnej woli, ponieważ wolna wola jest potrzebna tylko w działaniu. A co do tych Twoich słów " Pewnie tu na tym forum (tylu mądrych) żaden nie zna daty swojej śmierci - datę poznałem sam :twisted: I jeszcze długo pożyję :!: I nie ma się co z tymi chorobami które ja mam w tle porównywać (tak poznaję fantastów :) Przeżyję Was " - haha ale przekręt. Destrukcyjna hipnoza podsyła Ci obraz zdarzenia ze swoją śmiercią. Ty bardzo jej ufasz i nie czynisz nic by podjąć trud stawania się przez połączenie z absolutnym dobrem. Trwasz i niech inni robią z Tobą co tylko chcą, uda się nie uda jakoś to będzie i marzysz leniwie o mannie z Nieba. Inni nie łapią takiego programu, bo są rzeczywiści, są w ciągłym ruchu i w działaniu, tworzeniu według boskich praw i gdyby ujrzeli taką wizję zrobią według nich oczywiście, a nie na dziko, tak by jej zapobiegnąć, by ją odsunąć i sami wybiorą czas swojego odejścia stąd jak zrobił to Jezus.
Kris napisał "Aby ludzie zrozumieli że nie żyją w zgodzie z najlepszym dobrem, czyli że nie kierują się uczciwością i sprawiedliwością a zachowują się jak watahy drapieżników podjęto decyzję żeby doprowadzić do uwolnienia ich świadomości z wzajemnej destrukcyjnej hipnozy oraz zneutralizować obce negatywne wpływy niezależnie od tego kto je realizuje."
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 18 kwie 2018, 19:39

https://www.youtube.com/watch?v=kKRrLgcjTEM
Tutaj pod przykrywką hipotetycznej cyganki zdolny młody telepata przekazuje wizje przyszłości i to bardzo precyzyjnie.
Dodam jeszcze że te 300 lat osiągną Ci którzy nie krzywdzili.
Aby nie zatruwać naszego domu pozytywnie zorientowanym technikom telepatycznie przekazywana jest wiedza dotycząca
bezpiecznych i czystych technologii energetycznych i chyba już o tym wspominałem.
Danut do Ciebie też idą takie informacje i do wielu innych którzy chcą słuchać.

Ania i Magda w prześlicznej piosence pełnej róż i miłości którą dedykuje członkom forumowej społeczności.

https://www.youtube.com/watch?v=0_Z_F2q92-g
https://www.youtube.com/watch?v=3wyEi3otH9U

Coś może dla tych którzy mają problemy z trzustką.
Ja w takiej opresji zażywałbym po 10 kropli oleju z ogórecznika.
To chyba jedyny naturalny środek ratujący ten organ ale i pomocny pozostałym.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 24 kwie 2018, 12:56

Na Ziemi żyjemy siódmy raz po sześciu upadkach życia i mieliśmy różne formy fizyczne w tym czasie jak chociażby w trzecim bodajże mieliśmy kości z kryształu ale były/zbyt kruche i ta forma została zastąpiona takimi jak obecne.
Na Merkurym całkowicie zniszczenie życia nastąpiło jako kolejny osmy raz i nie odbudowało się jak dotychczas.
W ostatniej formie przypominali opisywane często anioły i tak się pokazują w świecie energii co nie znaczy że są pozytywne i dobrotliwe ale jeśli ktoś im uwierzy to sam sobie winien.
Na Wenus zniszczono życie za dziewiątym razem i była tam forma podobna wypisz wymaluj do opisu diabłów i tak ich widać w formie energetycznej tak że niby to bajania ludzi mogą nie być tak znowu takie zmyślone.
Na Marsie odbudowywało się cztery razy zanim uda się go całkowicie unicestwić.
Planeta Tiamat, obecnie gruz na piątej orbicie odzyskiwała życie pięć racy ale szóstego nie doczekała jak wiadomo bo na kupie gruzów nie ma możliwości go odbudować.
Nasuwa się pytanie dlaczego tak się stało na kolejnych planetach?
Popatrzmy się na to co sami robimy i mamy odpowiedź.
Takim pośrednim powodem ale jednak bardzo ważnym jest nie oczyszczanie swoich światów ze zła, nienawiści, pychy, chciwości i myślę że to wystarczy żeby sobie odpowiedzieć czemu ludzie , niby to najwyżej stojący na szczeblu rozwoju sami niszczą swoje światy, które przecież utrzymują ich przy życiu.
Jeśli pozwalamy swoim poprzednim oszalałym nienawiścią żywotom sobą kierować to oczywiste ze zrobimy to co w przeszłości, czyli kataklizm.
Otwórzcie wreszcie oczęta na rzeczywistość zanim nie będzie za późno.
Ale ci którzy są jeszcze bardziej źli niż ich poprzednie wcielenia są niestety sporą przeszkodą bo sami przecie się nie opamiętają i co Wy na to?
Pewnie jak zwykle nic.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 25 kwie 2018, 11:17

Są cywilizacje w naszym układzie słonecznym które osiągnęły poziom techniki pozwalający na dematerializację a przez to wymyślili sobie że staną się nieśmiertelni a muszą tylko rozwiązać problem pożywienia którym w stanie zdematerializowania jest energia żywych, nie zdematerializowanych ludzi, czyli nas kochani forumowicze.
Blokują rozwój naukowy w tym kierunku aby nie możnaż było ich znaleźć i pogadać jak równy z równym.
Dematerializacja ma jednak swoją piętę Achillesową bo z czasem zanikają organy wewnętrzne, osobnik karłowacieje i prawdopodobnie może całkowicie stracić możliwość życia w formie materialnej.
Taki osobnik staje się duchem tak jak i jego statek i podlega już prawom takim jak zwykły bezcielesny duch którego można najnormalniej w świecie egzorcyzmować i tak się zaczyna koniec istnienia cwanych, bezdusznych kosmitów.
Jednak nie wszyscy stracili możliwość życia w materii i widząc co spotkało ich kumpli kombinują z wyhodowaniem nowych ciał bo ich własne są już w dużym stopniu ułomne.
W przeszłości ludziska żyli ponad tysiaka lat , ale jak wynika ze starodawnych pomocy naukowych stopniowo życie się skracało w miarę apetytów i ilości osobników przechodzących na wampiryzm.
Jak wiadomo tak zwani bogowie zniknęli z Ziemi a jak myślicie?, gdzie oni teraz są?
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości