Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 22 lip 2018, 12:10

Część wiedzy jak się bronić odbierasz i wykorzystujesz bo w miesiąc poszedłeś 10 jednostek do góry usuwając po kawałeczku czarną duszę, tym samym uwalniając pozytywną.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: ronald73 » 22 lip 2018, 20:11

Mam nadzieje że moja podświadomość przeniesie najważniejsze z tej wiedzy do mojego następnego wcielenia (jeśli dostanę). Nie chcę tam popełniać błędów.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: soldado » 22 lip 2018, 21:40

ronald73 pisze:Mam nadzieje że moja podświadomość przeniesie najważniejsze z tej wiedzy do mojego następnego wcielenia (jeśli dostanę). Nie chcę tam popełniać błędów.


Nie miej nadziei, tylko gdy będziesz czuć, że to Twoje ostatnie chwile, przypomnij sobie to forum i fakt, że Ci ktoś napisał: ,, Po prostu o to poproś Boga, a właśnie taką wiedzę otrzymasz''. :)

Kiedyś w Indiach pewna dziewczynka zapamiętała całe swoje poprzednie życie ze szczegółami, które badało wiele osób.
Ktoś jej kiedyś spytał, ponieważ to, że pamiętała poprzednie życie było bezsprzeczne, spytał, czy wie dlaczego je zapamiętała.
Ona odpowiedział, że gdy umierała poprosiła o to Boga.

https://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte ... nacji.html

Wielokrotnie zadawano Santi Dewi pytanie, dlaczego akurat ona pamiętała swoje wcześniejsze wcielenie.

Santi Dewi zawsze odpowiadała, że podczas śmierci prosiła Boga o to, aby pozwolił jej spotkać się z mężem w tym ziemskim świecie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: ronald73 » 23 lip 2018, 09:28

soldado pisze:Nie miej nadziei, tylko gdy będziesz czuć, że to Twoje ostatnie chwile, przypomnij sobie to forum i fakt, że Ci ktoś napisał: ,, Po prostu o to poproś Boga, a właśnie taką wiedzę otrzymasz''. :)


Kiedy ta ostatnia chwila i jaka ona będzie? :) Często modlę się do Niego i proszę o litosci i czy On może być dla mnie łaskawy gdy ta chwila nadejdzie. Czytałem że Pan Wysokosc Śmierć mówił że dla tych które chcą się poznać z Nim w ostatnej chwili koniec może być różnie. Lepiej go teraz poznać niż na koniec, tak myślałem. Nie wiem czy usłyszał, ale coś mogło w tym być. W Listopadzie w ubiegłem roku miałem do czynienia z jednym potęcialnym pomocnikiem Pana Wysokosci Śmiercia. Pamiętam że w tamtej chwili tylko rzuciłem mu największy przekleństwo które mi wchodziły na myśli wiedząc że fajnie nie musiało wyglądać koniec spotkania. Jedynie ręka mi jeszcze boli, ale mogłem tu wcale nie być.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 02 sie 2018, 21:45

Ciągle trwają zmagania sił dobra z siłami ciemności i z tego co do mnie dotarło, zresztą inni też o tym informują, to nasi sąsiedzi z kilku okolicznych układów słonecznych tylko dzisiaj stracili setki tysięcy statków zwanych ufo, a bardziej jakby 2 miliony ale aż trudno uwierzyć.
Walki trwają na wyższych gęstościach wiec z Ziemi fizycznie raczej nie widać.
To działa jakaś kolosalna siła która je rozpuszcza , wyparowuje, pozostają czasem po nich kolorowe smugi energii , trudno to w ogóle opisywać bo w naszej gęstości nie występują takie zjawiska.
To są ci którzy zajmują się porywaniem ludzi i używaniem naszych kobiet jako mamy swoich dzieci, czy coś podobnego.
Paraliż senny to jedno z odczuć w czasie porwania.
Znajomą użyli sobie 8 razy i nic nie wiedziała nawet , dopiero jak jej powiedziałem i zdjąłem blokady telepatyczne- hipnozę, to sobie trochę przypomniała , ale buła w---wiona.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 07 sie 2018, 18:08

Pisałem już o dolarze że jest baaaaardzo zadłużony i osobiście zaraz bym je sprzedał.
Pomyślmy co się stanie gdy Chińczycy ogłoszą juana jako walutę mającą pokrycie w złocie, a złota na to mają nawet więcej nisz ktokolwiek sądzi.
Małe kraje próbowały i zostały zdemontowane ale tak duży?
I co zrobicie, czy będziecie uciekali z dolarem, i ile on będzie wartał jeśli zrobią to wszyscy posiadacze?
Pomyślcie ile walut jest sztucznie wykreowanych, bez pokrycia.
Ale i tak coś się szykuje, co zmieni obraz i wartość wielu walut na planecie i to nie koniecznie przez juana.
Nasz złoty w tym całym zamieszaniu nabiera wartości.
Czas do tych zmian? jest go malutko, prawie nic.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 15 sie 2018, 14:08

Długo zastanawiałem się czy o tym napisać.
Otóż miałem rozmowę z pewna sympatyczną panią i z początku wszystko było ok.
Jednak po pewnym czasie w sumie bez ostrzeżenia nadszedł tak agresywny i bolesny atak energetyczny że myślałem że mi duszę porozrywa, no czysty szok.
Coś tam mi się wyrwało z bólu ale o tym żeby zdążyć coś wytłumaczyć nie było czasu bo atak rósł.
Mapisałem później co się działo ale ego zadziałało zamiast rozumu i i znajomość została zerwana.
Po jakimś czasie gdy już usunąłem i zneutralizowałem atakujące energie już z poza osłony odczytałem co to było.
Ta osoba miało jeszcze może około 10% pozytywnej duszy a reszta przeszła ma ciemną stronę i zajmuje się wampiryzmem itp,
Po bólu jaki odczułem, a zawsze ataki tak odczuwam wiem że jest to bardzo dobrze wyszkolona świadomość w robieniu krzywdy i wiele takich spotkałem.
Najgorsze dla takich osób jest to że albo nie panują nad swoimi energiami albo żyją w przeświadczeniu że są tak wspaniałe że wszyscy czynią zło ale nie one.
Nawet są weganami czy wegetarianami ale co to zmienia skoro tylko te 10% dzieli ich od ostatecznej klęski, czyli przejścia całkowicie na ciemna stronę, a konsekwencje tego to unicestwienie duszy i świadomości i to nieodwracalne.
Jest o tym naprawdę sporo informacji w wielu starożytnych źródłach ale i tych nowych.
Ja też dokładnie opasywałem jak jest zbudowany człowiek i jak to działa, o tym że są dwie świadomości czyli pozytywna i negatywna i która przejmie władzę za zezwoleniem
czy przez to że się temu nie sprzeciwiamy ta likwiduje tę drugą i jeśli zginie ta dobra to , e nie będę się powtarzał.
Są też takie które od początku są złe i te tez dostaną za swoje.
W każdym razie wyciągnę konsekwencje, bo nie ma chęci naprawienia krzywdy.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 16 sie 2018, 17:53

https://www.youtube.com/watch?v=W-31AoLXKk4&t=169s
Grupa telepatów opisuje proceder jakim zajmują się członkowie wielu ras dlatego nie będę tego opisywał ale dodam że ci przestępcy i ich statki są atakowane przez obronę planety , pozytywne dusze uwalniane, a są też, nie wiem jak to nazwać może dusze potwory zbudowane przez negatywne rasy i to wszystko jest neutralizowane na amen.
Zlikwidowano już 3 miliardy statków z załogami i nadal są wyłapywane następne więc wynika z tego ze to ogromny proceder.
Na dzisiaj wiadomo o 600 000 ras a na pewno jest ich więcej, to pokazuje jak trudno wywalczyć wolność dla Ziemi i ludzi a tu na dokładkę ludziska się leja pomiędzy sobą.
Ci telepaci opisują wiele ciekawych obserwacji i myślę że warto ich posłuchać.

https://www.youtube.com/user/paulikg/videos
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 21 sie 2018, 13:54

Jak już pisałem wibracje Ziemi się zwiększają ale dotyczy to również całego układu słonecznego a przy tym również naszych ciał fizycznych co jest bardzo ważne.
Według mnie i z tym się nie musicie zgadzać, dzieje się coś bardzo dziwnego, to tak jakby ciało fizyczne stajać się coraz lżejsze a ciemna dusza nie godząc się na podniesienie wibracji stawała się za ciężka i stopniowo wyślizgiwała się ze swojego ciałka.
Zaczęło się to gdzieś w latach pięćdziesiątych a obecnie nabiera przyspieszenia i nożna by powiedzieć że z gęstości niższej niż 3 doszło do 3 i dalej przekroczyło 4,2.
Najprawdopodobniej gdy wzrośnie do 4,5 - 4,6 mogą być widoczne pojazdy zwane ufo, najpierw nieco zamglone a gdy wibracje nadal będą się podnosiły to już bardzo dokładnie.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: odnowa » 21 sie 2018, 16:26

Kris,
czy mam zajmować się nadal rozwojem duchowym, czy po prostu poczekać sobie na swój koniec? Swego czasu napisałeś że zniszczyłeś mi ciała subtelne. Mimo to jakoś ciągle żyję, a ostatnio nawet doświadczałem ogromu szczęścia za sprawą stosowania mudry hridaya. Tego szczęścia doświadczało też otoczenie, choć może mi się wydawało?
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości