Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 25 lis 2017, 11:58

Powiedzmy że miałem sem iż oś Ziemi wróci do pionu w ciągu dosłownie tygodni, co spowoduje określone konsekwencje - straty na kontynentach:
Ameryka północna 75% populacji i połowa lądu, dolar bezwartościowy
Ameryka południowa podobnie.
Australia. ląd 20% populacja 60.
Afryka - populacja - 40 do 50.
Azja - populacja ponad połowa.
Europa ląd gdzieś 30, populacja więcej, euro - 40 groszy, funt-20 groszy, azjatyckie waluty +- też podobnie.
Powstanie nowy ląd, coś jak Australia.
gdy jądro Ziemi wraca na swoje miejsce to w konsekwencji wsysa jedne lądy a wypycha inny, czyli powrót Atlantydy.
Jako że to sen, to się spełni, a może nie tylko sen :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: odnowa » 25 lis 2017, 13:35

Smutna wizja, oby się nie spełniła. Powstałby ogromny chaos, do władzy doszliby przestępcy, rozpoczęłaby się prawdopodobnie walka o żywność i o surowce. Niech tak się nie stanie.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: soldado » 26 lis 2017, 18:40

Posty odbiegające od tematu, a które tyczyły się personalnie konkretnych userów skasowałem. Przypominam, że to temat o budowie zaświatów i odprowadzaniu dusz miłością, dlatego proszę o nie robienie off topu. Wszelkie dalsze personalne wycieczki będą usuwane. - soldado
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 26 lis 2017, 21:46

soldado pisze:Posty odbiegające od tematu, a które tyczyły się personalnie konkretnych userów skasowałem. Przypominam, że to temat o budowie zaświatów i odprowadzaniu dusz miłością, dlatego proszę o nie robienie off topu. Wszelkie dalsze personalne wycieczki będą usuwane. - soldado


Śledzę wszystkie tematy, szukając coś dla siebie, czegoś lub kogoś kto mi pomoże, jednak nie rozumiem co znaczy "odprowadzanie dusz z miłością" ?
Kto ma odprowadzać, czy my jeszcze żywi ?
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: soldado » 26 lis 2017, 21:52

Ryszard pisze:
soldado pisze:Posty odbiegające od tematu, a które tyczyły się personalnie konkretnych userów skasowałem. Przypominam, że to temat o budowie zaświatów i odprowadzaniu dusz miłością, dlatego proszę o nie robienie off topu. Wszelkie dalsze personalne wycieczki będą usuwane. - soldado


Śledzę wszystkie tematy, szukając coś dla siebie, czegoś lub kogoś kto mi pomoże, jednak nie rozumiem co znaczy "odprowadzanie dusz z miłością" ?
Kto ma odprowadzać, czy my jeszcze żywi ?


Skoro kierujesz to pytanie do mnie, to Ci odpowiem.
Powinno to robić każde świadome medium, które rozumie swoje powołanie.
Powinno to robić bezinteresownie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 26 lis 2017, 22:07

soldado pisze:
Ryszard pisze:
soldado pisze:Posty odbiegające od tematu, a które tyczyły się personalnie konkretnych userów skasowałem. Przypominam, że to temat o budowie zaświatów i odprowadzaniu dusz miłością, dlatego proszę o nie robienie off topu. Wszelkie dalsze personalne wycieczki będą usuwane. - soldado


Około 150 tysięcy dusz dziennie idzie "gdzieś" jakże odprowadzić każdą ?
Nadal nie rozumiem.
Może chodzi o dusze która akurat nawiązała kontakt z medium, by tą duszę "odprowadzić" ... dokąd ?
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: soldado » 26 lis 2017, 22:12

Nie każda dusza chce przejść dalej z różnych względów.
..... - Odprowadzić dalej.
Najprościej jest napisać - ,,do światła''...
Jednak ja napiszę - do innego wymiaru egzystencji.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 27 lis 2017, 12:49

soldado pisze:Nie każda dusza chce przejść dalej z różnych względów.
..... - Odprowadzić dalej.
Najprościej jest napisać - ,,do światła''...
Jednak ja napiszę - do innego wymiaru egzystencji.


A ja bym radził jednak nie osądzać tak pochopnie :twisted: Bo zawsze możesz zaliczyć życie tej duszy która Twoim zdaniem "nie chce" :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 27 lis 2017, 20:49

Są dwa rodzaje ludzi i dusz, podnoszące wibracje - częstotliwość i zaniżające bo krzywdzenie z automatu zaniża.
Dusze czyli świadomości ciała podświadomość i nadświadomość są albo w z ciałem fizycznym, albo już bez niego, potocznie zwane duchami.
Są ludzie którzy za życia wchodzą w aurę żyjącego aby go okradać z energii za życia i potem jak już umrze okradać i hipnotyzować jego następne wcielenie jako że są jednością.
Podnoszenie częstotliwości we współpracy ze swoją Nadświadomością i kierowanie tychże wibracji na swoje poprzednie życia w końcu je uwolni.
Jednak zablokowanie telepatii dobrym ludziom poważnie to utrudnia, nawet uniemożliwia i dlatego siły światła - wysoko wibracyjni podnoszą wibracje Ziemi jak i całego układu słonecznego co powoduje żezłe i dobre uczynki wracają do ich producentów i dotyczy to wszystkich.
To już jest w toku i będzie widać co się z kim dzieje choćby po stanie ciała fizycznego i psychiki i będzie się nasilać.
Wokół Ziemi krążą potężne jak i mniejsze statki kosmiczne pozytywnej cywilizacji i ludzie wyżej wibracyjni myślę że je zobaczą.
Ma to związek z nadchodzącymi zmianami związanymi z przebiegunowaniem i zmianą pochylenia osi Ziemi.
Największą niespodzianką będzie gdy się okaże czyje to pojazdy.
Kilka razy pozwoliły się mi zobaczyć pojedyncze a raz cała eskadra i naprawdę są przepiękne.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 27 lis 2017, 20:57

Dla mnie to nie tajemnica :D :"gdy się okaże czyje to pojazdy.
Kilka razy pozwoliły się mi zobaczyć pojedyncze a raz cała eskadra i naprawdę są przepiękne." :D Nasze! To my sami z przyszłości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości