Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: agnieszkag » 26 cze 2017, 21:42

Ufffff
Dobrze,ze jestes....
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 30 cze 2017, 10:30

Kris pisze:Dzięki za troske, wszystko ok.


A więc masz się dobrze?! (masz świadomość odpowiedzi w tej kwestii?!) Bo ja mam świadomość, że pytanie jest nie na miejscu :!: :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 06 lip 2017, 16:06

Jaka jest różnica między tematem powyższego Forumowicza Krisa który pisze o "budowie" zaświatów a moim "Pytania do praktyków" - (mój temat został zamknięty - byłem za bardzo "twórczy" ? za bardzo dociekliwy? za bardzo drążący? i za dużo dawałem PRAKTYKI ?
Pewnie za dużo było tam PRAKTYKI :twisted:
To może przejdźmy na "budowę zaświatów" - otóż zaświaty to nasz uwikłany w materializm rozum który poprzez nasze ego nie jest w stanie zaakceptować stanu faktycznego i buduje swój wymyślony świat - dobrze piszę? Tak, bo chyba Kardek już coś podobnego podawał. A więc jak jesteśmy egocentryczni to zamykamy prawo wypowiedzi innym którzy są według nas mniej ego a więcej utatłani - dlatego nasz ego umysł nam wmawia naszą pozorną wyższość względem tych "utatłanych" dając nam złudę iż jesteśmy lepsi :lol: A jesteśmy? Ten co mi temat zblokował czym jest ode mnie lepszy :?: ma po prostu wysokie mniemanie o sobie czyli umysł ego który nim rządzi - czy więc jest lepszy bo małpi twór nim rządzi - rządzi duchem wcielonym?
Współczuję mu/jej. :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: odnowa » 06 lip 2017, 16:40

CzarnyMagu, sam w temacie "Pytania do praktyków" rozpocząłeś swój post:
A teraz ostatnia wypowiedź pod tym tematem!
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 06 lip 2017, 16:52

odnowa pisze:CzarnyMagu, sam w temacie "Pytania do praktyków" rozpocząłeś swój post:
A teraz ostatnia wypowiedź pod tym tematem!


O.K. zgubiłem to. Przepraszam. Nie ma sprawy.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 17 wrz 2017, 10:03

Jeśli ktoś jest za granicą to bezpieczniej by było być w kraju zanim granice zostaną zamknięte na co wskazuje układ - napięcie negatywnych energii w dziewięćdziesięciu kilku procentach podobne jak przed wojnami światowymi.
To mogą być 2 . 3 dni nawet, trochę trudno jest energię przeliczyć na konkretny czas , ale lepiej dmuchać na zimne.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: odnowa » 17 wrz 2017, 18:23

Kris pisze:Jeśli ktoś jest za granicą to bezpieczniej by było być w kraju zanim granice zostaną zamknięte na co wskazuje układ - napięcie negatywnych energii w dziewięćdziesięciu kilku procentach podobne jak przed wojnami światowymi.
To mogą być 2 . 3 dni nawet, trochę trudno jest energię przeliczyć na konkretny czas , ale lepiej dmuchać na zimne.

Może to wojna "duchowa" pomiędzy wartościami/energią którą wnoszą imigranci z Afryki, a tą którą reprezentują "rdzenni" Europejczycy?
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: fruwla » 17 wrz 2017, 19:12

Podobno 23 września , znaczy za parę dni ma się coś niedobrego na Ziemi zdarzyć.... mówią o tym niektórzy czytający w gwiazdach i wizjonerzy. Inni zaś zaprzeczają.
Takie siejące strach przepowiednie zawsze miały miejsce i powtarzają się regularnie.... :(
Pamiętam, jak wszyscy bali się nadchodzącego 2000 roku, a tu już siedemnaście lat przeszło i nic :D
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 17 wrz 2017, 19:27

Tym razem coś może się wydarzyć na skalę światową i nie wiem czy będziemy szukać wtedy przyczyny w siłach wyższych, bo piekło znów rozpętuje człowiek, któremu wydawało się już jakiś czas temu, że zapanuje nad przyrodą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: fruwla » 17 wrz 2017, 19:52

Znalazłam coś ciekawego, odnośnie 23.września 2017 otóż
chodzi o Jeruzalem , nad którym ma się pojawić znak świetlny.
Apokalipsa Św. Jana 12.1
" I będzie wielki świecący znak na niebie, niewiasta ubrana w słońce z księżycem pod stopami a na głowie korona z dwunastu gwiazd. "
I właśnie taka konstelacja planet ( raz na 7.000 lat !) pojawi się nad Jeruzalem w tym dniu.
Chodzi o zodiak Panny.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości