Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 28 lis 2017, 12:43

Kris pisze:Są dwa rodzaje ludzi i dusz, podnoszące wibracje - częstotliwość i zaniżające bo krzywdzenie z automatu zaniża.
Dusze czyli świadomości ciała podświadomość i nadświadomość są albo w z ciałem fizycznym, albo już bez niego, potocznie zwane duchami.
Są ludzie którzy za życia wchodzą w aurę żyjącego aby go okradać z energii za życia i potem jak już umrze okradać i hipnotyzować jego następne wcielenie jako że są jednością.
Podnoszenie częstotliwości we współpracy ze swoją Nadświadomością i kierowanie tychże wibracji na swoje poprzednie życia w końcu je uwolni.


A ja uważam, że piszesz o świecie bez Boga :!:
Bo miłosierdzie Boga jest nadrzędne nad wszystkimi wariacjami człowieka i duszy :!: I niezależnie co zrobisz i jak wiele wysiłku w to włożysz to nic nie zmieni jeśli w twojej pracy nie będzie Boga :!: Będziesz się odradzał w światach takich jak Ziemia i będziesz zaczynał wszystko od początku jak Syzyf aż nie znajdziesz Boga :!:
A więc w chwili obecnej - jesteś na początku jako wcielony który dotychczas nic nie zrobił by dany stan faktyczny zmienić - jesteś w dużym błędzie (bo nauczasz) i ściągasz innych za sobą z drogi do Boga na drogę w otchłań :!:
Ale Twoja sprawa i tych zwiedzionych - zaczniecie wszystko od początku na Ziemi w następnym wcieleniu :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 28 lis 2017, 20:08

Brak słów :( takie posty w temacie NAUKA :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 29 lis 2017, 12:56

Ryszard pisze:Brak słów :( takie posty w temacie NAUKA :(


"Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością" - ten temat w ogóle nie kwalifikuje się do nauki Drogi Ryszardzie :lol:
To temat własnego spojrzenia na rzeczywistość przez ducha wcielonego w ciało :!: Nic więcej :D

A to w co Ty wierzysz to odskocznia do tegoż tematu (ale spirytyzm Brazylijski właśnie notuje odpływ :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 29 lis 2017, 14:13

Osunięty podwójny post.
Ostatnio zmieniony 29 lis 2017, 14:27 przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 29 lis 2017, 14:22

Żyjemy w tzw świecie materialnym który zbudowany jest z określonej liczby atomów ujętych w tablicy Mendelejewa, ale ta tablica ciągnie się dalej. Tutaj mamy szybkość światła 300000 km na sekundę.
W dalszej części tablicy jeśli by ja uzupełnić występują atomy nazwijmy jeszybsze a światło porusza się tam 6 razy szybciej i z takich atomów zbudowana jest nasza świadomość fizyczna a następne jeszcze z
szybszych, czyli czysta fizyka a od kiedy fizyka nie jest nauką?.
Ja niczego nie biorę na wiarę i wszystko sprawdzam bo inaczej można wierzyć w nierzeczywistą rzeczywistość, czego przykładów jest w około ogrom.
Nawet Ziemia się niektórym spłaszczyła, ale to nie Ziemia tylko mózgi. :lol:
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 29 lis 2017, 14:29

Kris pisze:Żyjemy w tzw świecie materialnym który zbudowany jest z określonej liczby atomów ujętych w tablicy Mendelejewa, ale ta tablica ciągnie się dalej Tutaj mamy szybkość światła 300000 km na sekundę.
w dalszej części tablicy jeśli by ja uzupełnić występują atomy nazwijmy je szybsze a światło porusza się tam 6 razy szybciej i z takich atomów zbudowana jest nasza wiadomostka fizyczna a następne jeszcze z
szybszych, czyli czysta fizyka a od kiedy fizyka nie jest nauką?.
Ja niczego nie biorę na wiarę i wszystko sprawdzam bo inaczej można wierzyć w nierzeczywistą rzeczywistość, czego przykładów jest w około ogrom.
Nawet Ziemia się niektórym spłaszczyła, ale to nie Ziemia tylko mózgi. :lol:


A jak Drogi kolego to co teraz piszesz ma się do tego co w pierwszym swym poście napisałeś a więc :twisted:
"Wkleję tutaj kilka moich postów napisanych nie dawno, które są moimi obserwacjami tego co się dzieje w świecie energii czyli tak zwanym astralu.
Być może znajdziecie coś dla siebie."

ASTRALU :lol: czyżbym usłyszał "Astral" :lol:
No tak Drogi kolego - w astralu jest nauka :lol: która ma swoje odzwierciedlenie w fizyce :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 29 lis 2017, 14:42

danut pisze:Dla mnie to nie tajemnica :D :"gdy się okaże czyje to pojazdy.
Kilka razy pozwoliły się mi zobaczyć pojedyncze a raz cała eskadra i naprawdę są przepiękne." :D Nasze! To my sami z przyszłości.


Nie wiedziałem, że Ziemia jest sama w Kosmosie - teraz już wiem :lol:
Wiem co niektóre duchy mają w mózgu :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 29 lis 2017, 18:38

W kosmosie jest mnóstwo galaktyk i nie sposób jest ich wszystkich odkryć, tylko jedna taka galaktyka może posiadać rozmiary do kilkuset lat świetlnych, a odległości pomiędzy nimi sięgają milionów lat świetlnych, szacuje się tylko że w widzialnym Wszechświecie znajduje się 350 mld galaktyk wielkich i 3, 5 bilona karłowatych, we wnętrzu każdej z nich znajdują się układy gwiezdne, tak więc takich jak nasz Układ Słoneczny replik Układów Słonecznych także nie policzymy, a ilość Ziem podobnych planet do Marsów, Wenusów jest też nieokreślona, wiadomo tylko, że istnieją tak samo jak miliardy Słońc i pozostałości po nich czyli czarnych karłów. Są odkryte prawa dotyczące także kosmosu, nie będę się powtarzać, bo o wielu już pisałam, o dylatacji czasu, o budowie fraktalnej, grawitacji i czarnych dziurach. Podaje tylko jeden logiczny wniosek wynikający z powtarzalności form, że skoro powtarza się taka sama Ziemia( o wytłumaczonych różnicach w czasie) to powtarzają się z nią i te wszystkie zjawiska, które dotyczyły naszej planety wiec oczywiste jest ze i na niej pojawi się taka istota jak człowiek, jeszcze się nie pojawił, lub już na tamtej wymarł.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 29 lis 2017, 21:42

danut pisze:W kosmosie jest mnóstwo galaktyk i nie sposób jest ich wszystkich odkryć, tylko jedna taka galaktyka może posiadać rozmiary do kilkuset lat świetlnych, a odległości pomiędzy nimi sięgają milionów lat świetlnych, szacuje się tylko że w widzialnym Wszechświecie znajduje się 350 mld galaktyk wielkich i 3, 5 bilona karłowatych, we wnętrzu każdej z nich znajdują się układy gwiezdne, tak więc takich jak nasz Układ Słoneczny replik Układów Słonecznych także nie policzymy, a ilość Ziem podobnych planet do Marsów, Wenusów jest też nieokreślona, wiadomo tylko, że istnieją tak samo jak miliardy Słońc i pozostałości po nich czyli czarnych karłów. Są odkryte prawa dotyczące także kosmosu, nie będę się powtarzać, bo o wielu już pisałam, o dylatacji czasu, o budowie fraktalnej, grawitacji i czarnych dziurach. Podaje tylko jeden logiczny wniosek wynikający z powtarzalności form, że skoro powtarza się taka sama Ziemia( o wytłumaczonych różnicach w czasie) to powtarzają się z nią i te wszystkie zjawiska, które dotyczyły naszej planety wiec oczywiste jest ze i na niej pojawi się taka istota jak człowiek, jeszcze się nie pojawił, lub już na tamtej wymarł.


Większość z tego co "wiemy" to tylko teorie.
Prawdą jest tylko niezliczona ilości galaktyk, słońc, planet , księżyców ... że zacytuję, "więcej niż ziaren piasku na wszystkich pustyniach ziemi"
Znamy "życie" z białka, no może jeszcze jakieś tam z krzemu, tylko fantaści mogą snuć teorie jakie może być jeszcze "życie", wykluczam by było takie jak ziemskie.
Każda epoka ma swoich mędrców, którzy wiedzą wszystko i każdy z nich ma swoich "wyznawców"
Jak już kiedyś pisałem około 300 lat trwało zanim uniwersytety uznały teorię Kopernika, ile lat minie gdy zapomnimy o tzw teorii ewolucji?
Próbujemy sięgać tysiące lat świetlnych nie znając zasad panujących na naszej ziemi, choćby tego skąd się nagle wzięliśmy, póki co pozostaje ludzkości wiara, w Boga, w mędrców, mediów, wróżów , wiara w duchy, zaświaty itp ...




itd itp
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 29 lis 2017, 21:52

Rozumiesz co ja piszę? Powtarzalność form, w każdej najmniejszej cząstce układu odbija się cały układ" i nawet tylko to jest wystarczającym dowodem na to jak tworzą się nowe układy w galaktykach, już truć poważniejszą wiedzą z kosmologii mi się nie chce. Jak powstają? Ano tworzą się na zasadach (odbić) holograficznych a wszechświat wciąż się rozszerza, a moja replika też jest mną bo kierują nią te same siły odgórnie tam ze Studia. To tak dla porównania. Skoro nie wiemy skąd się wzięliśmy to próbujemy tę zagadkę rozwiązać i nie za pomocą żadnych wymysłów wróżów, bo gdzie ja się na nich powołuję?- Odpowiesz mi?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości