Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: odnowa » 18 maja 2017, 16:01

czarnyMag pisze:
Kris pisze:No to już jestem spokojny :D
Pewnie wiesz też co Ciebie czeka :lol:

A i jeszcze jedno - nie uważasz, że unoszenie się nad innych zwłaszcza jak ci "inni" mają świadomość swego "oczyszczenia" przez Jezusa opierając to oczyszczenie również na info od bliźnich którzy też potwierdzili to oczyszczenie w oparciu o informacje od swoich duchów i Jezusa który im to tam "coś" potwierdził jest daleko idącą przesadą?

Wielokrotnie sam się unosiłeś nad innymi czarnymagu, więc nie pouczaj innych jak mają żyć. To co się z tobą stanie po śmierci będziesz wiedzieć dopiero po śmierci, nie bądź zaskoczony iż skończysz tam gdzie tego nie chciałeś. Mówisz że jesteś oczyszczony, ale złość kipi od ciebie na odległość. Zastanów się nad swoim życiem póki na to jeszcze masz czas.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 22 maja 2017, 07:54

odnowa pisze:Wielokrotnie sam się unosiłeś nad innymi czarnymagu, więc nie pouczaj innych jak mają żyć. To co się z tobą stanie po śmierci będziesz wiedzieć dopiero po śmierci, nie bądź zaskoczony iż skończysz tam gdzie tego nie chciałeś. Mówisz że jesteś oczyszczony, ale złość kipi od ciebie na odległość. Zastanów się nad swoim życiem póki na to jeszcze masz czas.


Ja się unoszę nad innych??! (jestem w szoku!). Naprawdę uważasz, że ja się unosiłem kiedykolwiek nad innych? Masakra!
Skończę tam gdzie tego nie chciałem? :lol: :lol: :lol:
Jak mi Jezus powiedział: "ona zostanie teraz uleczona bo Ja tak chcę z nowotworu złośliwego" i później lekarze z ordynatorem onkologii (dyrektorem szpitala onkologii w Krakowie) się przed nami (mną i żoną) tłumaczyli czemu ją otwierano jak histopat nie wykazał ani jednej komórki nowotworowej) to jest to unoszenie się i puszenie się nad innych? Tak?
Bo miałem udawać że tego nie było!
A jak mi istota wysłana po tym zdarzeniu powiedziała, że "oto jest twoja planeta - tu będziesz" i "od teraz poprowadzi cię 4-ch byś nie odbił" to też miałem udawać że tego nie było! A jak powiedziałem po modlitwie: "Kardek chciałbym z tobą porozmawiać" i odebrałem "oto jestem" to też miałem udawać że tego nie było!
:lol: bo Kris tego nie doświadczył nigdy? :lol:
A co do tej złości która ode mnie ponoć kipi - cóż to są wyobrażenia (błędne zresztą)!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: odnowa » 22 maja 2017, 08:25

czarnyMag pisze:
odnowa pisze:Wielokrotnie sam się unosiłeś nad innymi czarnymagu, więc nie pouczaj innych jak mają żyć. To co się z tobą stanie po śmierci będziesz wiedzieć dopiero po śmierci, nie bądź zaskoczony iż skończysz tam gdzie tego nie chciałeś. Mówisz że jesteś oczyszczony, ale złość kipi od ciebie na odległość. Zastanów się nad swoim życiem póki na to jeszcze masz czas.


Ja się unoszę nad innych??! (jestem w szoku!). Naprawdę uważasz, że ja się unosiłem kiedykolwiek nad innych? Masakra!
Skończę tam gdzie tego nie chciałem? :lol: :lol: :lol:
Jak mi Jezus powiedział: "ona zostanie teraz uleczona bo Ja tak chcę z nowotworu złośliwego" i później lekarze z ordynatorem onkologii (dyrektorem szpitala onkologii w Krakowie) się przed nami (mną i żoną) tłumaczyli czemu ją otwierano jak histopat nie wykazał ani jednej komórki nowotworowej) to jest to unoszenie się i puszenie się nad innych? Tak?
Bo miałem udawać że tego nie było!
A jak mi istota wysłana po tym zdarzeniu powiedziała, że "oto jest twoja planeta - tu będziesz" i "od teraz poprowadzi cię 4-ch byś nie odbił" to też miałem udawać że tego nie było! A jak powiedziałem po modlitwie: "Kardek chciałbym z tobą porozmawiać" i odebrałem "oto jestem" to też miałem udawać że tego nie było!
:lol: bo Kris tego nie doświadczył nigdy? :lol:
A co do tej złości która ode mnie ponoć kipi - cóż to są wyobrażenia (błędne zresztą)!

Sorry, nie wiem czemu, ale niepotrzebnie się uniosłem. Wybacz :)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 22 maja 2017, 09:26

odnowa pisze:
czarnyMag pisze:
odnowa pisze:Wielokrotnie sam się unosiłeś nad innymi czarnymagu, więc nie pouczaj innych jak mają żyć. To co się z tobą stanie po śmierci będziesz wiedzieć dopiero po śmierci, nie bądź zaskoczony iż skończysz tam gdzie tego nie chciałeś. Mówisz że jesteś oczyszczony, ale złość kipi od ciebie na odległość. Zastanów się nad swoim życiem póki na to jeszcze masz czas.


Ja się unoszę nad innych??! (jestem w szoku!). Naprawdę uważasz, że ja się unosiłem kiedykolwiek nad innych? Masakra!
Skończę tam gdzie tego nie chciałem? :lol: :lol: :lol:
Jak mi Jezus powiedział: "ona zostanie teraz uleczona bo Ja tak chcę z nowotworu złośliwego" i później lekarze z ordynatorem onkologii (dyrektorem szpitala onkologii w Krakowie) się przed nami (mną i żoną) tłumaczyli czemu ją otwierano jak histopat nie wykazał ani jednej komórki nowotworowej) to jest to unoszenie się i puszenie się nad innych? Tak?
Bo miałem udawać że tego nie było!
A jak mi istota wysłana po tym zdarzeniu powiedziała, że "oto jest twoja planeta - tu będziesz" i "od teraz poprowadzi cię 4-ch byś nie odbił" to też miałem udawać że tego nie było! A jak powiedziałem po modlitwie: "Kardek chciałbym z tobą porozmawiać" i odebrałem "oto jestem" to też miałem udawać że tego nie było!
:lol: bo Kris tego nie doświadczył nigdy? :lol:
A co do tej złości która ode mnie ponoć kipi - cóż to są wyobrażenia (błędne zresztą)!

Sorry, nie wiem czemu, ale niepotrzebnie się uniosłem. Wybacz :)


Nie mam Ci co wybaczać! To Ty mi wybacz, że gdzieś napisałem jakbym się uważał wyższy nad pozostałych!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 19 cze 2017, 13:50

Kris - jesteś tam? Żyjesz? Mam nadzieję, że jesteś z Nami :) A Jesteś?
Nie wstydź się jak niedomagasz (światło może czasami poparzyć :) i poproś o wstawiennictwo (nie mnie broń Boże ale kogokolwiek!). A tymczasem [*]
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 22 cze 2017, 13:40

Kris nas opuścił, niestety...

ale poczekaj na mnie kolego...poczekaj 20 lat...będzie raźniej :|

(ponoć masz złoty promień aury na 100 już procent - a może odwróćmy to do około o 180 stopni to wychodzi żeś Ty właśnie przeszedł granicę :) Żegnam i życzę powodzenia na sądzie Akashy!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: agnieszkag » 22 cze 2017, 20:48

Kris


Co sie stalo?
Wszystko w porzadku?
Mam zle przeczucia.....
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: odnowa » 22 cze 2017, 20:55

Być może woli poświęcać swój czas w pełni na sferę ducha, niż spędzać go na internetowych forach?
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: czarnyMag » 23 cze 2017, 09:32

odnowa pisze:Być może woli poświęcać swój czas w pełni na sferę ducha, niż spędzać go na internetowych forach?


Nie wyczuwam takich rzeczy (nie jestem medium) ale długo się już nie odzywa. Inni o zdolnościach mediumicznych powiedzieli - "błądzących którzy mogą tylko namieszać odprowadzą" i tak się mu przyglądam po prostu.

i tak zakładam, że prędzej czy później go "odprowadzą".
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 26 cze 2017, 17:59

Dzięki za troske, wszystko ok.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości