Teorie spiskowe

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Teorie spiskowe

Postautor: Estia72 » 19 wrz 2016, 23:35

Amerykanie posiadaja kosmiczna flote...

http://www.koniec-swiata.org/brytyjski- ... -kosmosie/
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Teorie spiskowe

Postautor: danut » 19 wrz 2016, 23:41

Estia 72 - ale ten Adam tak słodko do Ewusi, no a co z tą Lilith, która przecież na niego czyhała i ze złości puszczała się z całą gromadą demonów i rodziła im dzieci? Jak powstawała ta iluzja? Bo to, ze jesteśmy zaplątani w kłamstwa i zwodzeni aż po zasiedlanie fałszywych rzeczywistości, to też wiem. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Teorie spiskowe

Postautor: Estia72 » 20 wrz 2016, 08:15

Czy ta fake ? Obiekt ufo/dron zarejestrowany w texasie....obiekt na video widac bardzo wyraznie, zwlaszcza szczegoly od spodu...

https://www.youtube.com/watch?v=zRiJeIO49eg
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Teorie spiskowe

Postautor: Natasza » 20 wrz 2016, 08:49

obejrzałam te filmiki od Mirka i do Ciebie
przez tą ilość oszustw - niestety to ludzie a nie kosmicie robią - strzeliliśmy sobie w kolana i to dwa
gdybyśmy byli uczciwi nie byłoby takich dylematów
osobiście uważam , że te filmy są dobrej jakości - czy ten Twój jest realny tak, ale czy to dron nie wiem
białe kule na filmie Mirka - uważam , że są prawdziwe , co do reszty zakładam , że mogą być prawdziwe
przecież oni latają właśnie takimi obiektami, nie unosi ich mgła ani chmura
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Teorie spiskowe

Postautor: Natasza » 20 wrz 2016, 08:54

danut pisze:Estia 72 - ale ten Adam tak słodko do Ewusi, no a co z tą Lilith, która przecież na niego czyhała i ze złości puszczała się z całą gromadą demonów i rodziła im dzieci? Jak powstawała ta iluzja? Bo to, ze jesteśmy zaplątani w kłamstwa i zwodzeni aż po zasiedlanie fałszywych rzeczywistości, to też wiem. :)


Adam?Ewa?Lilith- trójkąt dlaczego nie :lol:
a puszczanie się z całą gromadą demonów mmmmm brzmi apetycznie
danut, ty ciągle z tym seksem
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Teorie spiskowe

Postautor: Estia72 » 20 wrz 2016, 14:29

Natasza pisze:
danut pisze:Estia 72 - ale ten Adam tak słodko do Ewusi, no a co z tą Lilith, która przecież na niego czyhała i ze złości puszczała się z całą gromadą demonów i rodziła im dzieci? Jak powstawała ta iluzja? Bo to, ze jesteśmy zaplątani w kłamstwa i zwodzeni aż po zasiedlanie fałszywych rzeczywistości, to też wiem. :)


Adam?Ewa?Lilith- trójkąt dlaczego nie :lol:
a puszczanie się z całą gromadą demonów mmmmm brzmi apetycznie
danut, ty ciągle z tym seksem


Danut z tego co wyczytalam to nie za bardzo na niego czyhala...raczej go olala i stwierdzila ze "neandertalczyk" nie bedzia nia rzadzil...i nad nia gurowal ba nawet smiala twierdzic ze nie tylko jest mu rowna ale nawet lepsza od niego ;) Gdy na prosbe Adama "god" wyslala 3 aniolow by wrocila do ogrodu eden , wypiela sie na adama i goda... :lol: :twisted:
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Teorie spiskowe

Postautor: danut » 20 wrz 2016, 14:56

No właśnie i zawsze mnie interesowało dlaczego zapomniano o tej historii pozostawiając parę Adama i Ewę, bo wyraźnie coś w tej historii nie gra tak jak nie zrozumiały staje się ten ich grzech pierworodny mający dotyczyć nas wszystkich po wszystkie pokolenia. Wygląda na to jakby Ewa wcale nie było połówką Adama i Lilith nie należała do demonów, a ten grzech polegał na rozejściu się Adama z Lilith i poszukanie sobie przez obydwojga nieodpowiednich partnerów. Zatem "Wprowadzę nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje, a potomstwo jej, ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę, czy ukąsisz je w pietę."(Dwie wersje czytałam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Teorie spiskowe

Postautor: Estia72 » 21 wrz 2016, 10:42

danut pisze:No właśnie i zawsze mnie interesowało dlaczego zapomniano o tej historii pozostawiając parę Adama i Ewę, bo wyraźnie coś w tej historii nie gra tak jak nie zrozumiały staje się ten ich grzech pierworodny mający dotyczyć nas wszystkich po wszystkie pokolenia. Wygląda na to jakby Ewa wcale nie było połówką Adama i Lilith nie należała do demonów, a ten grzech polegał na rozejściu się Adama z Lilith i poszukanie sobie przez obydwojga nieodpowiednich partnerów. Zatem "Wprowadzę nieprzyjaźń między ciebie a niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje, a potomstwo jej, ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę, czy ukąsisz je w pietę."(Dwie wersje czytałam.


Danut w tym kontekscie god kieruje te slowa do "weza/gada" nie do Lilith...Adam dostal od goda druga zone Ewe ktora god stworzyl z jego zebra...czyli nie moze tak byc jak zakladasz ze grzech symbolizuje rozejscie sie i poszukanie innych partnerow...Nastepna sprawa Kain ozenil sie ....pytanie z kim skoro Adam i Ewa mieli tylko Kaina i Abla...???

Nalezy dokladnie przeanalizowac i sie zastanowic kim byl/jest "edenowy waz" i co oznacza nieprzyjazn miedzy potomstwem ludzkim i potomstwem....wlasnie kogo?? a takze skoro jasno wynika ze Kain sie ozenil to znaczy ze byli rowniez inni ludzie...Czasem w teoriach spiskowych pojawia sie zalozenie ze w tamtych czasach na ziemi byli rozni bogowie/kosmici...i kazdy z tych bogow stworzyl swoich ludzi ktorzy np. odrozniali sie kolorem skory...I te walki ktore trwaja do dzisiaj na ziemi sa jakby kontynuacja walk bogow miedzy soba i sa inspirowane do dnia dzisiejszego przez nich, stad na ziemi tyle wojen...Np. Jehowa oznacza swoich poprzez obrzezanie...Patrzac pod tym kontem na to, teoria Icke wcale nie wydaje sie byc taka niedorzeczna...
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Teorie spiskowe

Postautor: danut » 21 wrz 2016, 11:26

Estia72 - "Nalezy dokladnie przeanalizowac i sie zastanowic kim byl/jest "edenowy waz" i co oznacza nieprzyjazn miedzy potomstwem ludzkim i potomstwem....właśnie kogo?? " - wyraźnie pisze miedzy ciebie a niewiastę, miedzy potomstwo twoje , a jej". Potomstwo niezdradzającej się pary jest ich wspólne, a tu masz i jego i jej :D .
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Teorie spiskowe

Postautor: Estia72 » 21 wrz 2016, 12:16

danut pisze:Estia72 - "Nalezy dokladnie przeanalizowac i sie zastanowic kim byl/jest "edenowy waz" i co oznacza nieprzyjazn miedzy potomstwem ludzkim i potomstwem....właśnie kogo?? " - wyraźnie pisze miedzy ciebie a niewiastę, miedzy potomstwo twoje , a jej". Potomstwo niezdradzającej się pary jest ich wspólne, a tu masz i jego i jej :D .


Danut ale tu wyraznie pisze....

3:1 A wąż1 był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył.

3:14 Wtedy Pan Bóg rzekł do węża:
«Ponieważ to uczyniłeś,
bądź przeklęty wśród wszystkich zwierząt domowych i polnych;
na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni twego istnienia.

3:15 Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę,
pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej:
ono zmiażdży ci głowę,
a ty zmiażdżysz mu piętę».

I jak to w kontekscie calosci rozumiesz???

Wyraznie pisze o potomstwu weza i czlowieka, nadal zadaje pytanie kim jest potomstwo weza...? Jak widac z opisu to nie czlowiek...mowi o tym wyraznie cytat "badz przeklety wsrod wszystkich zwierzat domowych i polnych"
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości