transkomunikacja evp

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: transkomunikacja evp

Postautor: czarnyMag » 03 sty 2017, 14:11

Nikita pisze:to demony sa? Ale w takim razie co to jest demon? wyjatkowo wredny i niedobry duch, ktory nie chce sie zmienic?


To uproszczenie! Demon to Istota która na naszej planecie uchodziła za Boga i uchodzi za Ojca niebieskiego :) A wszystko co o niej napisano dotychczas to tylko mrzonki! Dla mnie prywatnie Jahwe to Demon :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: transkomunikacja evp

Postautor: czarnyMag » 03 sty 2017, 14:16

Estia72 pisze:Magu z tego co uslyszalam to wielu ludzi doswiadczylo spotkan z tym gosciem w garniturku i stoczylo z nim bitwe.....
Czesto gosciu sie pojawia u osob , ktore sa blisko zrodla lub poszukuja swojej drogi do domu.... i przez to sa narazone bardziej na ataki takich istot. Trzeba byc bardzo ostroznym Magu, jesli miales z nim kontakt/spotkanie to wnioskuje po tym ,ze miales lub masz na swoim koncie etap gdy zajeles sie powaznie swoim rozwojem na sciezce duchowej.

Z drugiej strony w dzisiejszych czasach duzo ludzi np. zajmuje sie naukami bliskiego wschodu, jakis mistrzow wniebowstapionych itd. To jest niestety bardzo niebezpieczna gra, swego czasu byla bardzo popularna ksiazka "zycie i nauka mistrzow dalekiego wschodu" gdzie byly na pierwszy rzut oka piekne mantry/modlitwy. Tyle, ze pod tymi "pieknymi mantrami" to co sie krylo pod slowem chrystus juz nie bylo takie piekne......... :o a nawet duzo gorsze niz ten jegomosc w garniturze :shock:
Dlatego trzeba byc ostroznym i najlepiej zaprzestac szukania na zewnatrz a skierowac swoja uwage na nasze wnetrze i wewnetrzne prowadzenie bo mozna sie niezle przejechac i narobic sobie biedy :roll:

Owszem moja małżonka jak jeszcze była panną starła się z "takim gościem" we śnie na podstawie sumienia. Ale ja wywoływałem istotę której Ziemia dała nazwę (Europa Lucyfer a Świat Satana :) I nie sądzę, że był to "odjazd" :) Ale było to już doświadczenie które rokowało zmianę!

PS.Danut :)
Jak na kogos kto jest po jasnej stronie "mocy" jest w Tobie duzo osadzania i krytyki innych. Skad mozesz wiedziec jaka dusza jest Mag i ze jest po ciemnej stronie? Byc moze jego wypowiedzi na to wskazuja i tym sie zasugerowalas ale uwierz mi jego serce nie jest czarne ani jego dusza.... :roll:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: transkomunikacja evp

Postautor: neuron » 03 sty 2017, 23:55

czarnyMag pisze:
neuron pisze:ejj Magu
tyle piszesz o demonach itp itd

Ty naprawde masz cos z tym wspolnego ? przecież oni Cie nie nawidza , zreszta jak kazdego z nas
jaki człowiek moze miec za interes z demonami ? to sa nasi wrogowie ,najwieksi , tu nie ma jeńców , to nie zabawa


A kto Ci drogi kolego powiedział, że nie idziesz z demonów? :twisted: Widziałeś drogi kolego kiedyś swoją duszę jak ona wygląda? jak opuszcza ciało? To nie są żarty drogi kolego :twisted: Wyjdź ze swojego ziemskiego ciała a następnie opisz swój wygląd i to wszystko gdy zaczynasz czuć otoczenie gdy jedną nogą jużeś wyszedł! Można napisać o tym poematy i dzieła historyczne :) Ale Ty drogi kolego napisz tylko prawdę :twisted:


a myślałem że tylko ja jestę zdrowo kopnięty (bez urazy) i że nikt mnie nie rozumie ale widze że kolega nie zostaje w tyle :)

cokolwiek to znaczy nie rozumiem co masz na mysli i co chciales mi powiedziec :)

nie widzialem swojej duszy , nie widzialem nigdy zadnej duszy i mam spore wątpliwości czy człowiek w ogóle cos takiego posiada a jesli nawet to nie podoba mi sie ta sytuacja , bo ani z nia pogadac ani jej zobaczyc , to tak jakby ktos obcy żył we mnie moim zyciem ,dwie zupelnie rozne swiadomosci z tym ze jedna nie ma swiadomosci istnienia drugiej, jakas komunikacja na granicy przeczuc itp to z leTka naciągane , hasla "patrz sercem" do mnie nie przemawiaja .........

ma natomiast sens komunikacja symboliczna jako taka , bo ta musi byc wspolna dla wszelkiego istnienia , wszedzie , tak jak matematyka ....
symbol niesie w sobie wiecej treści i głębi ......no i jest to lepsza forma komunikacji w swiecie gdzie koumnikacja werbalna nie ma racjii bytu i gdzie kazdy porozumiewa sie "telepatycznie" to tak, komunikacja symboliczna jest duzo bardziej wygodna .. moze mniej precyzyjna no ale, cos za cos, za to jest holistyczna , no i jest malo precyzyjna dla nas tu , bo tam juz nie ................

no, cos takiego .....chyba
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: transkomunikacja evp

Postautor: Nikita » 04 sty 2017, 10:27

Neuron jeżeli dusza istnieje to nie masz duszy ale Ty jesteś ta dusza....dusza , która zamieszkuje to materialne ciało...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: transkomunikacja evp

Postautor: OneNight » 06 sty 2017, 22:52

Jakieś wieści w sprawie nagrania? Czekam z niecierpliwością. Nie masz gdzieś kopii tego nagrania, żebyś mógł się pochwalić? W obróbkę sam się pobawię, jeśli to konieczne.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: transkomunikacja evp

Postautor: Mirek » 12 sty 2017, 10:01

"Dzięki swojej Wyższej Jaźni masz bezpośredni dostęp do mądrości i punktu widzenia, do których za pomocą umysłu racjonalnego nie jesteś w stanie się nawet zbliżyć. Twoja Wyższa Jaźń wie jaka droga jest dla Ciebie najlepsza- w podróży zwanej życiem, a także zna odpowiedzi na najbardziej fundamentalne pytania."
http://planetaswiadomosci.pl/intuicja-5 ... munikacji/
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: transkomunikacja evp

Postautor: Xsenia » 16 sty 2017, 13:45

MODERACJA: posty niezwiązane z tematem będą usuwane.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: transkomunikacja evp

Postautor: czarnyMag » 20 lut 2018, 13:15

neuron pisze:
czarnyMag pisze:
neuron pisze:ejj Magu
tyle piszesz o demonach itp itd

Ty naprawde masz cos z tym wspolnego ? przecież oni Cie nie nawidza , zreszta jak kazdego z nas
jaki człowiek moze miec za interes z demonami ? to sa nasi wrogowie ,najwieksi , tu nie ma jeńców , to nie zabawa


A kto Ci drogi kolego powiedział, że nie idziesz z demonów? :twisted: Widziałeś drogi kolego kiedyś swoją duszę jak ona wygląda? jak opuszcza ciało? To nie są żarty drogi kolego :twisted: Wyjdź ze swojego ziemskiego ciała a następnie opisz swój wygląd i to wszystko gdy zaczynasz czuć otoczenie gdy jedną nogą jużeś wyszedł! Można napisać o tym poematy i dzieła historyczne :) Ale Ty drogi kolego napisz tylko prawdę :twisted:


a myślałem że tylko ja jestę zdrowo kopnięty (bez urazy) i że nikt mnie nie rozumie ale widze że kolega nie zostaje w tyle :)

cokolwiek to znaczy nie rozumiem co masz na mysli i co chciales mi powiedziec :)

nie widzialem swojej duszy , nie widzialem nigdy zadnej duszy i mam spore wątpliwości czy człowiek w ogóle cos takiego posiada a jesli nawet to nie podoba mi sie ta sytuacja , bo ani z nia pogadac ani jej zobaczyc , to tak jakby ktos obcy żył we mnie moim zyciem ,dwie zupelnie rozne swiadomosci z tym ze jedna nie ma swiadomosci istnienia drugiej, jakas komunikacja na granicy przeczuc itp to z leTka naciągane , hasla "patrz sercem" do mnie nie przemawiaja .........

ma natomiast sens komunikacja symboliczna jako taka , bo ta musi byc wspolna dla wszelkiego istnienia , wszedzie , tak jak matematyka ....
symbol niesie w sobie wiecej treści i głębi ......no i jest to lepsza forma komunikacji w swiecie gdzie koumnikacja werbalna nie ma racjii bytu i gdzie kazdy porozumiewa sie "telepatycznie" to tak, komunikacja symboliczna jest duzo bardziej wygodna .. moze mniej precyzyjna no ale, cos za cos, za to jest holistyczna , no i jest malo precyzyjna dla nas tu , bo tam juz nie ................

no, cos takiego .....chyba


Symboliczna komunikacja z duchem ma sens? Ma sens pytanie zadane przez każdego (bez wyróżnień) dosłownie każdego - do ducha! Chodzi o to do kogo i w jakiej formie zostanie zadane pytanie. A więc jedni mówią zadając swe pytanie nie używaj słowa "nie" bo oni nie rozumieją tego znaczenia a więc np. "żeby nie umarła" rozumieją "żeby umarła" a że ja wolę dmuchać na zimne to nie używam tego słowa :)
I teraz tak - jak się z skontaktować? Poleciłbym sen i tuż przed zaśnięciem (ale każdy ma swoje metody). I teraz zadajesz swoje pytanie swoimi słowami kierując je poprzez pośrednika którego uważasz za ducha czystego do ducha odbiorcę.
Jeszcze nigdy nie zostałem olany choć czasami ktoś grał przede mną rolę lub odpowiedzią była twarz 15 cm od mojej twarzy z uśmiechem wyrażającym wszystko np. diaboliczna uśmiechnięta gęba mówiąca (poprzez grymas/uśmiech) coś w rodzaju "wracasz do nas". Albo Jezus prawiący mi kazanie, że nie należy się modlić bo "duchy wyższe" są przemęczone :lol: ale jest tam takie miejsce gdzie zostaniemy mimo tegoż przemęczenia wysłuchani (i wskazuje to miejsce które widzę nagle :) jako cieniste istoty w cieniu / jednocześnie odbieram strach i zaczynam robić wszystko by się obudzić.

A co do symbolicznej komunikacji - tarot :?: Stawiałem tarota marsylskiego i nigdy się nie pomyliłem (ale była to moja własna interpretacja kart w oparciu o moją intuicję / ducha który mi jasno tę wykładnię wykładał.
Tarot sam wybiera swego "mistrza" a "mistrz" staje się czytającym za zgodą tegoż tarota - w tedy jest harmonia i totalna degredacja życia prywatnego tarocisty :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości