Grupa krwi - Rh-

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Grupa krwi - Rh-

Postautor: czarnyMag » 30 cze 2017, 08:13

Ryszard pisze:Nie jestem już dzieckiem, nie mam nastroju do kpin, pytasz odpowiedziałem.
Oczy mam niebieskie - fakt
Sen mara Bóg wiara, sen to tylko sen :(


Nie sen nigdy nie jest bezsensu - nawet jak taki się wydaje! Ale mnie sny nie obchodzą o "pomidorze".
Ja mówię - zwróć się do "umarłej" we własnej modlitwie (własnymi słowami powiedz to co leży ci na sercu!).
Powiedz tam, że jest to kwestia bardzo ważna dla ciebie by ci odpowiedziała! I odpowie we śnie gdy nie jesteś medium! Może odpowiedzieć dokładnie na problem lub przez "znaki" ze snu interpretowane ale zawsze będziesz miał W SWEJ ŚWIADOMOŚCI, nawet jak nie zrozumiesz - że była to odpowiedź od konkretnego ducha (już poza ciałem) :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa krwi - Rh-

Postautor: Ryszard » 05 lip 2017, 20:11

Wiem tylko , ze mam bardzo rzadka grupę krwi B RH - , bardzo często słyszę i czytam apele poszukujące dawców, gdy potrzebujący jest z moich okolic pomagam.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Grupa krwi - Rh-

Postautor: Ryszard » 05 lip 2017, 20:13

Czarny Magu
Jestem już bardzo bardzo dorosły, wierz mi , staram sie jak tylko mogę.
To jednak za mało , powtórzę , stąd moja tutaj obecność .
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Grupa krwi - Rh-

Postautor: czarnyMag » 06 lip 2017, 13:53

Ryszard pisze:Czarny Magu
Jestem już bardzo bardzo dorosły, wierz mi , staram sie jak tylko mogę.
To jednak za mało , powtórzę , stąd moja tutaj obecność .


Jesteś tu z reinkarnacji z planety która już nie istnieje albo...z planety która jeszcze istnieje - ale jakie to ma znaczenie - Jesteś! bo Jesteś! i masz tu coś do załatwienia - i spróbuj się dowiedzieć czemu i co?!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Grupa krwi - Rh-

Postautor: Ryszard » 07 lip 2017, 16:19

czarnyMag pisze:
Ryszard pisze:Czarny Magu
Jestem już bardzo bardzo dorosły, wierz mi , staram sie jak tylko mogę.
To jednak za mało , powtórzę , stąd moja tutaj obecność .


Jesteś tu z reinkarnacji z planety która już nie istnieje albo...z planety która jeszcze istnieje - ale jakie to ma znaczenie - Jesteś! bo Jesteś! i masz tu coś do załatwienia - i spróbuj się dowiedzieć czemu i co?!


Wiesz, teraz nurtują mnie myśli o sens i cel życia, moje dobiega już końca.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Grupa krwi - Rh-

Postautor: OneNight » 07 lip 2017, 20:24

Jak już wspominałem, ludzie z grupą Rh- odznaczają się wyjątkowymi cechami. Najczęściej są to niebieskie oczy, choć zdarzają się też inne kolory. Zaskakujące jest to, że choć brązowy kolor oczu jest najczęstszym kolorem wśród ludzi, to wśród przedstawicieli Rh- jest taką rzadkością, że jeszcze nie udało mi się tego odnaleźć - może miałem pecha.

Odkryłem za to coś ciekawszego. Osobę, której kolor oczu zmienia się w zależności od natężenia światła - nawet zdjęcie oka z bliska nie pozwala zidentyfikować koloru - to tak, jakby to były wszystkie kolory jednocześnie. Oko przybiera tylko dwa kolory. Włosy reagują podobnie - czarny, jasny blond, rudy w zależności od natężenia światła. Niestety, nie posiadam zezwolenia na upublicznianie tych zdjęć w celu zachowania anonimowości.

Temat potraktujcie jako ciekawostkę. Są to tylko moje obserwacje na podstawie osób, które odnalazłem. Natomiast może faktycznie coś w tym jest i jesteście na swój sposób wyjątkowi ;)

Dziękuję za zgłaszanie się do mnie na PW i udział w tych "obserwacjach". Proszę o zamknięcie tematu zanim zrobi się tu dyskusja o sensie istnienia ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Grupa krwi - Rh-

Postautor: Ryszard » 07 lip 2017, 21:24

Kusi mnie by wstawić temat o sensie życia, skoro jednak już na wstępie zostałem"zgaszony" przez kogoś mi nieprzyjaznego od pierwszego wpisu, rezygnuję.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Grupa krwi - Rh-

Postautor: OneNight » 07 lip 2017, 21:45

Temat o sensie istnienia nie pasuje do działu "Nauka". Możesz utworzyć go w "Pytania i odpowiedzi" lub "Nasz spirytyzm". Ostrzegam, że zostaniesz zgaszony przez spirytystów tak jak ja, gdy o to pytałem - nikt Ci nie powie jakie Twoje życie ma sens. Ja w tym celu usiłowałem kontaktować się z duchem zwanym "opiekunem" i co dostałem? Chyba z 6 razy pod rząd jakieś imię.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości