Prawa wszechswiata...

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: OneNight » 25 lut 2017, 08:53

Wątpie, że w to uwierze. Naiwnością jest uważać, że zna się prawdę ostateczną. A co jeśli to Ty skonfrontujesz się z moimi prawdami albo prawdami innego użytkownika forum? A co jeśli nikt nie miał racji i wszelkie wizje to halucynacje?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: Natasza » 25 lut 2017, 09:15

czy dostrzegacie do czego to wszystko dąży? do ogólnej konfuzji, tak aby zmylić każdego
o ile kiedyś ludzie zachowywali się totalnie jak ubezwłasnowolnione, otępiałe istoty
to wraz z rozwojem i obowiązkiem chodzenia do szkoły
nastąpił rozkwit intelektualny
a wraz z nim ludzie uczyli się stawiać pytania
i co więcej - wyzwalali umysł z doktryn, które
trzymały ich umysł w uścisku niewolnika

i do czego to doprowadziło? że wielu przejrzało na oczy
ale wielu zostało na sztywnych torach
i ciężko się rozmawia

a ten chaos był przewidziany
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: czarnyMag » 25 lut 2017, 23:58

OneNight pisze:Wątpie, że w to uwierze. Naiwnością jest uważać, że zna się prawdę ostateczną. A co jeśli to Ty skonfrontujesz się z moimi prawdami albo prawdami innego użytkownika forum? A co jeśli nikt nie miał racji i wszelkie wizje to halucynacje?


Jeśli Ty masz rację i zatriumfuje ateizm to nikt nic się nie dowie i niczego nie będzie musiał odrabiać ani żałować - po prostu wszyscy użyźnimy glebę :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: OneNight » 26 lut 2017, 08:14

A gdzie ja napisałem, że nie uznaję duszy? Po co więc zakładał bym temat o oobe? Wypowiadasz się na temat moich poglądów, a nie masz o nich pojęcia.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: czarnyMag » 28 lut 2017, 10:02

OneNight pisze:A gdzie ja napisałem, że nie uznaję duszy? Po co więc zakładał bym temat o oobe? Wypowiadasz się na temat moich poglądów, a nie masz o nich pojęcia.


Ale "nauka Ziemi" wyklucza duszę! :twisted: A Ty hołdujesz temu co ci z poziomu wiary nazywają zaprogramowaniem! A więc najpierw trzeba sobie uświadomić że jesteśmy programowani by następnie poszukać klucza nas uwalniającego - obecnie ci co wierzą, nie wierzą w ciemno - że jakiś propfesorek nie wziął w łapę pisząc swoje książeczkę która nic nie wnosi - ale umacnia program. A Ty wierzysz zupełnie bezpodstawnie w ten program - który Cię blokuje. Obecnie intelekt to nie są "naukowcy" NASA w których wierzysz bo Cię blokują! Obecnie intelekt to silna broń przeciw "monolitowi" tzw. "nauki" którą kupuje się na "bazarze" za miliony.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: OneNight » 28 lut 2017, 18:43

Nauka nie zaprzecza istnieniu duszy, ale jej nie potwierdza - a to różnica.

Mów za siebie, ja zaprogramowany nie jestem. A Twój stosunek do nauki wynika raczej z bardzo niskiego wykształcenia - zapewne praca fizyczna. To Ty próbujesz mnie blokować, jak widać nieudolnie. W sektorze kosmicznym nikt nie będzie polegał na teoriach, które wymyśla jakiś człowiek, który nawet nie potrafi zmontować światła zapalanego klaśnięciem, a będzie pouczał jak mamy technologie kosmiczną tworzyć i jak kosmos badać.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: czarnyMag » 03 mar 2017, 12:24

OneNight pisze:Nauka nie zaprzecza istnieniu duszy, ale jej nie potwierdza - a to różnica.

Mów za siebie, ja zaprogramowany nie jestem. A Twój stosunek do nauki wynika raczej z bardzo niskiego wykształcenia - zapewne praca fizyczna. To Ty próbujesz mnie blokować, jak widać nieudolnie. W sektorze kosmicznym nikt nie będzie polegał na teoriach, które wymyśla jakiś człowiek, który nawet nie potrafi zmontować światła zapalanego klaśnięciem, a będzie pouczał jak mamy technologie kosmiczną tworzyć i jak kosmos badać.


Błąd co do mego wykształcenia - ale wierz sobie w co tylko chcesz.

Ja Ciebie odnotowałem gdy szedłeś do mnie w OOBE (Ty to nazywasz OOBE) - ja Cię odnotowałem a tu wielu wiele pisze a ja ich nie odnotowałem! Mnie odnotowali itd. - to jest dla mnie nauka! A co do człowieka który "nawet nie potrafi zmontować światła zapalanego klaśnięciem" - ten człowiek który to potrafi ma ciemne plamy na "mózgu" duszy! A jak się już uwolni z ciała na dobre zachowuje się jak ameba i co związku z tym? Mam naśladować amebę na planecie ameb bo ameba mnie wyśmieje w oparciu o swój "gigantyczny umysł" w który wierzy? Ale ja Drogi kolego nie jestem amebą!
No więc co w oparciu o "naukę" ameby powinienem przyjąć by te ameby mnie pokochały? :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: czarnyMag » 03 mar 2017, 12:44

OneNight - to forum jest spirytystyczne i ja nie będę więcej pisał od rzeczy!
Ale między nami - jest nauka i jest świat finansjery - a ja uważam (bom trybek w świecie finansjery), że Ty (trybek w świecie nauki) - czyli że finansjera z poziomu mega rządzi i stanowi naukę z poziomu mega - innymi słowy NASA założyli finansowe giganty w oparciu tylko o swoją wolę a ci wszyscy sponsorowani przez nich mega naukowcy - zapieją jak im Pan każe!
Mylę się? :twisted:

Wanna H2SO4 z powodzeniem rozjaśni nawet zatwardziały umysł.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: OneNight » 03 mar 2017, 16:33

Mylisz się. Ekonomistom jedynie się wydaje, że mają nad badaniami władzę. Jak się uprzesz, to nawet kolonizacje Marsa im sprzedasz - to idioci, którzy na słowo "zysk" finansują badania.

Nie wyczułeś mnie wtedy podczas oobe! To nawet nie było oobe

A co do wanny - grozisz mi, amebo? :lol:
Ostatnio zmieniony 03 mar 2017, 21:29 przez OneNight, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Prawa wszechswiata...

Postautor: Nikita » 03 mar 2017, 16:35

Fajny ten list Einsteina Magu...bardzo fajny....to byl wielki uymsl...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości