Eksperyment NASA

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 15 mar 2017, 18:21

Jako członek zakonu illuminatów oraz przedstawiciel rasy czukwe-bukwe-amba-lambda mam wyższą rangę od nich, więc im nie podlegam. Rasa dodaje mi +10 do siły, a zakon +15 do inteligencji.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 20 mar 2017, 12:21

OneNight pisze:Jako członek zakonu illuminatów oraz przedstawiciel rasy czukwe-bukwe-amba-lambda mam wyższą rangę od nich, więc im nie podlegam. Rasa dodaje mi +10 do siły, a zakon +15 do inteligencji.


Czemu tak mało? Ja Cię oceniam na 95% inteligencji, 5% duchowości i 0% szans na przeskok na inną planetę - jesteś więc bohaterem Ziemi który tu zgnije :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 20 mar 2017, 14:34

Rasa czukwe-bukwe-amba-lambda posiada własną flotę. Mogę w każdej chwili lecieć na inną planetę szybciej niż porusza się tam światło! Ziemia nie zgnije pod naszym panowaniem!
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 20 mar 2017, 15:23

OneNight pisze:Rasa czukwe-bukwe-amba-lambda posiada własną flotę. Mogę w każdej chwili lecieć na inną planetę szybciej niż porusza się tam światło! Ziemia nie zgnije pod naszym panowaniem!


Wystarczy że polecisz tam gdzie poleciał Obama w trakcie ostatnich wyborów prezydenckich w USA i raz na zawsze obalisz mit 40 km statku kosmicznego na Antarktydzie i pierwszej rasy Ziemi której truchła odnaleziono na powyższym statku. Nie zapomnij aparatu fotograficznego!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 20 mar 2017, 21:09

Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 27 mar 2017, 14:21

OneNight pisze:http://wakacje.pl/oferty/antarktyda/antarktyda-falklandy-poludniowa-georgia-337254.html?od-2017-10-10,24-dni,ZO,z-warszawy,wyniki-ZQC


To B A J K I !
Wątpisz, że USA jest w stanie obecnie Cię przekonać o tym co zachce? USA jest wstanie przekonać w namacalny sposób każdego!

ale nie mnie! bo ja w przeciwieństwie do Ciebie mam świadomość wcielenia :) a Ty już nie masz tej świadomości :lol:

Ty żyjesz, doświadczasz, myślisz i rozwijasz filozofie - ale świadomości ducha nie posiadasz!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 27 mar 2017, 14:36

Szczerze - żyję tu i teraz, a nie kiedyś po śmierci. Nie obchodzi mnie USA, antarktyda i Twoi kosmici. Ja mam swoje życie ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 27 mar 2017, 14:51

OneNight pisze:Szczerze - żyję tu i teraz, a nie kiedyś po śmierci. Nie obchodzi mnie USA, antarktyda i Twoi kosmici. Ja mam swoje życie ;)


O.K. Jesteś Człowiekiem tu i teraz! O.K.

A ja insektoidem który teraz jest tu - czasami mnie zastanawia czemu jedni pamiętają przeszłość (jakiś jej skrawek a inni nie i tyle).

To co jest na Antarktydzie lub czego tam nie ma - mnie nie dotyczy bo bez względu na naukę tejże planety - zejdę z stąd nim się objawi prawda. Ziemia to nie żadna karma dla ducha ze świadomością - to tylko historia wcielenia/doświadczenia - dlatego pamiętaj (zbadaj dogłębnie przede wszystkim jedno jedyne prawo Ziemskie: "nie zabijaj"! :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 27 mar 2017, 14:56

Kto dopóścił się zabójstwa podlega karze nie krótszej niż 8 lat pozbawienia wolności ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 27 mar 2017, 15:05

OneNight pisze:Kto dopóścił się zabójstwa podlega karze nie krótszej niż 8 lat pozbawienia wolności ;)


Ale jak spożyjesz rybkę którą złowił rybak to też jest do tegoż prawo "nie zabijaj" a nie zabijaj to nie zabijaj! I tak samo jeśli w głowie masz (gdyby ci zgwałcili żonę) że byś naciskał na aborcję - a prawo mówi "nie zabijaj" - to będziesz odebrany jakbyś zabił!
Prawo mów: "nie zabijaj"! i bez konkluzji. Po prostu na Ziemi jest tylko jedno prawo - Nie zabijaj! i tyle. Tyle. Aż tyle.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości