Eksperyment NASA

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Eksperyment NASA

Postautor: annahdz » 02 lut 2017, 08:19

I co o tym sądzicie ?

Eksperyment NASA z bliźniakami. Jego wyniki zaskoczyły wszystkich
http://tvn24bis.pl/r/artykul/eksperymen ... 12005.html

I generalnie co myślicie o "połączeniu" miedzy rodzeństwem? Ja wciąż mimo ze brata nie ma juz w tym ziemskim wymiarze bardzo go odczuwam, jego emocje szczególnie.
Awatar użytkownika
annahdz
 
Posty: 100
Rejestracja: 01 lip 2016, 18:21

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 02 lut 2017, 09:17

To nie żadne odmładzanie, ale teoria względności Einsteina. Szybkość oraz grawitacja zakrzywiają czasoprzestrzeń. Jeśli jeden z bliźniaków będzie znajdował się na orbicie, to jego czas będzie upływał wolniej poprzez prędkość. Niczego nowego tu nie odkryli - na tym polegają podróże w czasie.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 02 lut 2017, 10:13

Ja nie przepadam za naukowcami z NASA bo 99 procent tego co wiedzą zatrzymują dla siebie a tylko 1 procent podają ludziom - i to jest właśnie ten procent! NASA to kłamliwa organizacja która ma na celu przechwytywanie wszelkiej wiedzy i upublicznianie tylko tego co dla nich jest odpadkiem!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 02 lut 2017, 13:03

czarnyMag pisze:Ja nie przepadam za naukowcami z NASA bo 99 procent tego co wiedzą zatrzymują dla siebie a tylko 1 procent podają ludziom - i to jest właśnie ten procent! NASA to kłamliwa organizacja która ma na celu przechwytywanie wszelkiej wiedzy i upublicznianie tylko tego co dla nich jest odpadkiem!


Teorie spiskowe = paranoja.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 02 lut 2017, 13:22

OneNight pisze:
czarnyMag pisze:Ja nie przepadam za naukowcami z NASA bo 99 procent tego co wiedzą zatrzymują dla siebie a tylko 1 procent podają ludziom - i to jest właśnie ten procent! NASA to kłamliwa organizacja która ma na celu przechwytywanie wszelkiej wiedzy i upublicznianie tylko tego co dla nich jest odpadkiem!


Teorie spiskowe = paranoja.


To czemu USA które powołało program Seti i NASA woli ostatnio opłacać te instytucje a zrezygnowało ze swych lotów na Księżyc? Czemu łączność z Księżycem wygasła na 2 minuty gdy USA stało na jego części zaciemnionej, czemu relacje ze swoich "doświadczeń" na księżycu US kręci na ziemi? i czemu nagle po 2 wojnie światowej technologia Ziemi tak wypruła do przodu? Czemu w końcu "inżynierze" porwania ludzi dzieją się na terenie USA, Anglii ? - czy przypadkiem USA nie sprzedała za technologie ludzi (swych obywateli)? :twisted:
Ty nie tyle że cię to bawi - Ty zielonego pojęcia o tym nie masz! Ale tzw. "zaciemnienie umysłu" już nie działa :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 02 lut 2017, 13:56

Strasznie dużo pytań mi zadajesz.
Zrezygnowano z tych lotów, bo o wiele taniej i bezpieczniej wysłać tam robota. Każdy z astronautów dostawał dozymetr i mierzono mu dawke promieniowania - NASA publikowała te dane. Astronauci mogli zginąć przez wiatr słoneczny, więc program zakończono a fundusze zabrano.

Relacje na Ziemii - a transmisja w TV Ci nie starczyła? Myślisz, że oni nie mieli nic innego do roboty? Życie to nie serial telewizyjny.

Problemy z łącznością były zaczynając od Apollo 1.

Uprowadzenia - Anglia należy do Europejskiej Agencji Kosmicznej. USA jest krajem, jak każde inne - porwania się zdarzają. A ponieważ USA ma dużą ilość obywateli, to i uprowadzeń dużo. Handlarze żywym towarem, haracz..

Szczerze, to nie pamiętam co to wtedy było z tą łącznością.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 02 lut 2017, 14:55

OneNight pisze:Strasznie dużo pytań mi zadajesz.
Zrezygnowano z tych lotów, bo o wiele taniej i bezpieczniej wysłać tam robota. Każdy z astronautów dostawał dozymetr i mierzono mu dawke promieniowania - NASA publikowała te dane. Astronauci mogli zginąć przez wiatr słoneczny, więc program zakończono a fundusze zabrano.

Relacje na Ziemii - a transmisja w TV Ci nie starczyła? Myślisz, że oni nie mieli nic innego do roboty? Życie to nie serial telewizyjny.

Problemy z łącznością były zaczynając od Apollo 1.

Uprowadzenia - Anglia należy do Europejskiej Agencji Kosmicznej. USA jest krajem, jak każde inne - porwania się zdarzają. A ponieważ USA ma dużą ilość obywateli, to i uprowadzeń dużo. Handlarze żywym towarem, haracz..

Szczerze, to nie pamiętam co to wtedy było z tą łącznością.


Anasazi i Toltekowie zniknęli tak po prostu - OK. Hindusi wierzą że ich bogowie doprowadzeni do ostateczności na swoich świetlistych rydwanach starli się nad głowami swych poddanych to też jest OK. A to że na ciemnej stronie Księżyca amerykanie złożyli płytę z prośbą o pokój w 38 językach i złoty diadem to fikcja (taka forma w oparciu o którą śpię spokojnie). To, że pani Clinton zachowywała się irracjonalnie (otaczali ją ochroniarze których twarz przypominała maskę) i że ta pani przegrała wybory w USA (co było przepowiedziane już wcześniej) jak i to że pod Watykanem znajdują się miejsca ociekające....(cenzura :)
Drogi Przyjacielu - teraz można o tym w końcu swobodnie pisać bo Panowie Ziemi dają nam zielone światło - bo oni się właśnie dogadują z Panami naszego układu słonecznego :) A te info mają przeciekać do opinii publicznej po to byś nie zabijał gdy nagle się dowiesz jak wyglądała prawda na planecie Ziemia!
I życzę śmiechu - bo śmiech to zdrowie.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 02 lut 2017, 17:15

Brednie. Precz mi z tymi bluźnierstwami na nauke! :P
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 06 lut 2017, 14:16

OneNight pisze:Brednie. Precz mi z tymi bluźnierstwami na nauke! :P


Proponuję "pojedynek" (Ty naukowiec Ziemi - Ja Twój oponent - bo na prawdę jest jeszcze za wcześnie:) - udowodnij w sposób naukowy to w co sam nie wierzysz a co ja Ci podaję na "złotej tacy" :D

A więc odnieś się o tą swoją własną naukę i obal to co podają google o piramidach na Antarktydzie! :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 09 lut 2017, 12:35

Ja bardziej inżynier jestem niż naukowiec - moja specjalność to technologia. Znajdź sobie innego naukowca, ja nie mam kasy ani chęci na sprawdzanie teorii spiskowych.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Następna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości