Eksperyment NASA

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 09 mar 2017, 19:33

czarnyMag pisze:
OneNight pisze:Kosmos opiera się na obserwacjach i wyliczeniach matematycznych. Na moją naukę są dowody, na Twój bełkot nie ma żadnych - są tylko te wasze historyjki wyssane z palca. Nie masz pojęcia jak zbudowane są przyrządy optyczne.


Tak


Koniec tematu, nauka wygrała:P
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 10 mar 2017, 09:43

OneNight pisze:
czarnyMag pisze:
OneNight pisze:Kosmos opiera się na obserwacjach i wyliczeniach matematycznych. Na moją naukę są dowody, na Twój bełkot nie ma żadnych - są tylko te wasze historyjki wyssane z palca. Nie masz pojęcia jak zbudowane są przyrządy optyczne.


Tak


Koniec tematu, nauka wygrała:P


Ale Ty przegrałeś !!! Bo "naukę" się kupuje a duszy już nie!

I piszesz to do mnie z poziomu Ziemi - a ja pytam OneNight czemu Cię jeszcze nie ma na tym statku który obecnie wiezie robotników na Marsa? :lol: Bo nadal masz szansę - Szansę do załapania się na "planetę" wiary? :twisted:
Statek OneNight czeka :) Nie rozumiesz ale czeka na tych którzy nie są źli ale takich udają :twisted:
Więc pozostajesz? na tej planecie - planecie nauki?! Napisz że tak i jest po :) krzyku!
Ziemia idzie w stronę nauki czyli przeciwstawnie do Boga! Zostajesz?!
:twisted: bo ja idę w następnym wcieleniu wszędzie ale nie z Ziemią! Być może na Marsa :D ale nie na Ziemię!

Jowisz nie pozwoli by planeta troglodytrów przejęła władzę w tym układzie Słońca! I Bóg zapłać! Wspieramy Jowisz duchem!

A co do "emonikonów" - Jesteście niczym ślepcy we mgle (więc nadużywam tych emonikonów) :lol:
Nie rozumie czemóż się "ślizgacie" po powierzchni która nie jest śliska !!!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 10 mar 2017, 16:46

Nie, nie przegrałem. Po cholere mam się męczyć nad jakimś projektem, jak za to kasy nie dostanę? Z czegoś żyć muszę. Naukowiec/inżynier to też zawód. Są też badania naukowe, których nie da się skomercjalizować i takimi badaniami zajmują się rządowe instytucje. Za darmo to możesz w zęby dostać. Nauki się nie kupuje, ale za naukę się płaci.

Nadużywasz emotikonów i gadasz takie rzeczy, że robisz z siebie wariata. Leć sobie na tego Marsa. Mars One już czeka. Ja za królika doświadczalnego robić nie będe.

Gadaj sobie co chcesz, nauka jest prawdziwa tu i teraz, a Twoje poglądy są tyle warte, ile z nich masz TU I TERAZ efektów.

Dlaczego ja w ogóle z Tobą dyskutuję? Pracujesz w sektorze kosmicznym? Masz chociaż takie wykształcenie? Jeśli odpowiedź brzmi "nie", to nie masz pojęcia co się tutaj dzieje i wciskasz mi jakieś głupoty.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: Kris » 10 mar 2017, 21:16

Co by nie mówić o księżycu to wygląda na to ze 20% powierzchni może być hologramem a optyka tego nie widzi.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 12 mar 2017, 09:52

Kris pisze:Co by nie mówić o księżycu to wygląda na to ze 20% powierzchni może być hologramem a optyka tego nie widzi.


W jaki sposób wyświetla się ten hologram? Masz pojęcie jak ciężko jest stworzyć hologram wyświetlany w powietrzu? Gdzie te gigantyczne rzutniki?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 13 mar 2017, 11:15

OneNight pisze:Nie, nie przegrałem. Po cholere mam się męczyć nad jakimś projektem, jak za to kasy nie dostanę? Z czegoś żyć muszę. Naukowiec/inżynier to też zawód. Są też badania naukowe, których nie da się skomercjalizować i takimi badaniami zajmują się rządowe instytucje. Za darmo to możesz w zęby dostać. Nauki się nie kupuje, ale za naukę się płaci.

Nadużywasz emotikonów i gadasz takie rzeczy, że robisz z siebie wariata. Leć sobie na tego Marsa. Mars One już czeka. Ja za królika doświadczalnego robić nie będe.

Gadaj sobie co chcesz, nauka jest prawdziwa tu i teraz, a Twoje poglądy są tyle warte, ile z nich masz TU I TERAZ efektów.

Dlaczego ja w ogóle z Tobą dyskutuję? Pracujesz w sektorze kosmicznym? Masz chociaż takie wykształcenie? Jeśli odpowiedź brzmi "nie", to nie masz pojęcia co się tutaj dzieje i wciskasz mi jakieś głupoty.


Założyłeś temat: "Eksperyment NASA" - to przedstaw wszystko co przemawia za tym że NASA działa pod ludzkość! I wszystko to co przemawia za utrzymywaniem swych odkryć w tajemnicy przed ludzkością?
Pewien gostek który jest Iluminatę (a więc ma miliardy tego co pragnie ludzkość) powiedział że NASA to ich/jego organizacja i że NASA nigdy nie ujawni tłuką którzy są gotowi zabijać w oparciu o swe wierzenia - istoty które już dawno nawiązały kontakt cielesny z Ziemią a same pochodzą z Kosmosu - i powiedział znamienne zdanie: "myślicie że istoty z Marsa czy Jowisza będą się z Wami przekomarzać na temat wyższości Allacha czy Jahve?" I do mnie to dotarło! A do Ciebie? Dociera ta zabawność sytuacji (gdzie Ziemia się żre o wyższość boga nad bogiem i jest wstanie zabijać za ten frazes)? :twisted: (ten "emonikon" oznacza że się z nim zgadzam!).
Wy S P I R Y T Y Ś C I rozważacie tu prawdę słów ducha z 19 wieku a ja i inni uważamy, że Ziemia już rozważa z istotami z poza Ziemi czy będzie podbijać Jowisz czy się z nim zgodzi :lol: (ten emonikon znaczy że ogarnia mnie śmiech bo popieram sposób myślenia Iluminatów będąc duchem wcielonym na Ziemi a gdy już wyjdę z tegoż wcielenia zasilę "ich" na planetach ich podboju!).

Wszystko co wiesz opierasz o naukę którą Ci dali ci co Cię tu hodują jak krowę hoduje człowiek!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 13 mar 2017, 18:42

Nie ja założyłem temat. Nie dyskutuję już z Tobą.

I taka mała uwaga - widzisz gdzieś u mnie plakietkę "spirytysta"? Bo ja nie bardzo. Tak naprawdę jestem iluminatem w Ministerstwie ds. Nauki i Inżynierii. Zajmuję się konstruowaniem technologii międzyplanetarnej i chcąc zatuszować prawdę, rzuciłem nawet na Ciebie urok, przez który zacząłeś krwawić. Nie udało mi się Ciebie uciszyć, a niech to :(
Ostatnio zmieniony 13 mar 2017, 18:48 przez OneNight, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: Estia72 » 13 mar 2017, 18:48

Magu podboje juz sie nie dlugo skoncza...juz teraz tkz. iluminaci i te istoty ktore wspolpracuja z rzadami nie maja sie gdzie ukryc....a czas rozliczen sie zbliza i kazdy pasozytujacy na innych dostanie w koncu swoja "nagrode" A caly wszechswiat objety jest tym procesem , wiec gdzie sie poukrywaja ??? Nie pomoga podziemne "twierdzy" ani bazy na ksiezycu ani w innych miejscach ;) :twisted:
Ostatnio zmieniony 13 mar 2017, 18:56 przez Estia72, łącznie zmieniany 1 raz
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Eksperyment NASA

Postautor: OneNight » 13 mar 2017, 18:50

Estia72 pisze:Magu podboje juz sie nie dlugo skoncza...juz teraz tkz. iluminaci i te istoty ktore wspolpracuja z rzadami nie maja sie gdzie ukryc....a czas rozliczen sie zbliza i kazdy pasozytujacy na innych dostanie w koncu swoja "nagrode" :twisted:

Ciekawe kto tego rozliczenia dokona ;)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Eksperyment NASA

Postautor: czarnyMag » 15 mar 2017, 16:16

OneNight pisze:
Estia72 pisze:Magu podboje juz sie nie dlugo skoncza...juz teraz tkz. iluminaci i te istoty ktore wspolpracuja z rzadami nie maja sie gdzie ukryc....a czas rozliczen sie zbliza i kazdy pasozytujacy na innych dostanie w koncu swoja "nagrode" :twisted:

Ciekawe kto tego rozliczenia dokona ;)


Anunaki - te gady którym w Egipcie postawiono Sfinksa :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości