UFO i INNE WYMIARY

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 01:19

Też uważam, że jest ich wielu a jest i tak że nie raz sami muszą sobie dopiero zdać z tego sprawę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 01:23

danut pisze:Też uważam, że jest ich wielu a jest i tak że nie raz sami muszą sobie dopiero zdać z tego sprawę.


Bo wszyscy oni są dosłownie ,,zaprogramowani'' - to najwłaściwsze określenie.
Odpowiednia wiedza o nich samych i o tym co ważne przychodzi w odpowiednim dla nich czasie.
Wchodząc w ten hologram na to się godzą.
Nadto są jak sondy, które działają bez zarzutu i bez zakłóceń, gdy nie ma tej wiedzy.
Słowem mając pewną wiedzę nie zdobylibyśmy aż tylu danych, po które tutaj przybyliśmy. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 01:29

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/fizycy-w ... rzyszlosci Dla mnie to wyjaśnienie jest logiczne - układasz tu zdarzenia na linii zgodnego z nami czasu, wyrzucony do drugiej komory zdarzeń stamtąd nie dopasujesz na ten sznurek. Super zdanie "Nadto są jak sondy, które działają bez zarzutu i bez zakłóceń, gdy nie ma tej wiedzy." - Z tą wiedzą gorzej się czujemy, ale jakąś ofiarę trzeba ponieś.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, 01:35 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 01:35

danut pisze:http://tylkonauka.pl/wiadomosc/fizycy-wyjasniaja-dlaczego-czlowiek-nie-moze-pamietac-przyszlosci Dla mnie to wyjaśnienie jest logiczne - układasz tu zdarzenia na linii zgodnego z nami czasu, wyrzucony do drugiej komory zdarzeń stamtąd nie dopasujesz na ten sznurek.


Pamiętam jak na forum nautilusa napisałem jako pierwszy do Ciebie odpowiedź w temacie, ,,czy przyszłość może wpływać na teraźniejszość.''
Zapamiętaj, że przyszłość tej cywilizacji, żyjących tutaj ludzi jest znana.
Ona już dawno miała miejsce.
Można ją zmienić i to obecnie ma miejsce, również dzięki Tobie i Twojej książce.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 01:38

O takiej ofierze też myślałam. ;) Tak lata temu wyskoczyłam z tym tematem, dziś juz nie patrzy się na to pytanie jak wtedy dzisiaj już nawet nauka nad nim myśli.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 01:46

danut pisze:O takiej ofierze też myślałam. ;) Tak lata temu wyskoczyłam z tym tematem, dziś juz nie patrzy się na to pytanie jak wtedy dzisiaj już nawet nauka nad nim myśli.


Chyba nikt oprócz mnie nie udzielił Ci wtedy odpowiedzi :)
Kompletnie byłem w tych tematach zielony :)
Ale coś, ktoś kazał mi wtedy pisać.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 01:48

Przyszłość wpływa na teraźniejszość jestem tego pewna a wpływ ma dobry cel, bo na pewno nie trudni się tym zło,gdyż to po jego mysi było by nasze dążenie do niego.
Chyba nie zdążyli odpowiedzieć, bo po drugim moim aż tak kontrowersyjnym na wtedy temacie, jak pierwszy tam holograficzna rzeczywistość a przeznaczenie wymazali nam forum :lol: .
Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, 01:50 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 01:50

danut pisze:Przyszłość wpływa na teraźniejszość jestem tego pewna a wpływ ma dobry cel, bo na pewno nie trudni się tym zło,gdyż to po jego mysi było by nasze dążenie do niego.


Raczej Istoty, które chcą zmiany naszej rzeczywistości, bo znają przyszłość i operują z przestrzeni, z której jest to możliwe.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 01:55

soldado pisze:
danut pisze:Przyszłość wpływa na teraźniejszość jestem tego pewna a wpływ ma dobry cel, bo na pewno nie trudni się tym zło,gdyż to po jego mysi było by nasze dążenie do niego.


Raczej Istoty, które chcą zmiany naszej rzeczywistości, bo znają przyszłość i operują z przestrzeni, z której jest to możliwe.


Chyba jednak przesyłają nam jakoś te wiadomości z tej drugiej komory znajdując "dziurę" w naszym systemie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 02:05

danut pisze:
soldado pisze:
danut pisze:Przyszłość wpływa na teraźniejszość jestem tego pewna a wpływ ma dobry cel, bo na pewno nie trudni się tym zło,gdyż to po jego mysi było by nasze dążenie do niego.


Raczej Istoty, które chcą zmiany naszej rzeczywistości, bo znają przyszłość i operują z przestrzeni, z której jest to możliwe.


Chyba jednak przesyłają nam jakoś te wiadomości z tej drugiej komory znajdując "dziurę" w naszym systemie.


Ciekawe jak to robią? :D
Może niektórzy z nich wchodzą w ciała jak w avatary, którymi się posługują.
Na pewnym etapie uzyskują samoświadomość, rozumieją kim są, po co tutaj są i czym jest ten świat.
Najgorsze jest przekazanie wiedzy w formie jak najbardziej prostej, tak żeby została zrozumiana...
Nieraz chce się o wiele więcej powiedzieć jednak trzeba się z tym stopować.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości