UFO i INNE WYMIARY

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 26 gru 2017, 23:02

danut pisze:
soldado pisze:Ostatnie słowa Phila Schnaidera
Potem rzekomo popełnił samobójstwo...
Zawsze powtarzał, że jak kiedyś ,,popełni samobójstwo'', to żeby w to nie wierzyć.
Wcześniej były na niego zamachy, tak samo jak na Billego Maiera.

https://www.youtube.com/watch?v=y4o5wlh8lRw


Śmierć nie istnieje, ale jakie jest głębsze dno nagłej nieprzewidzianej śmierci? A myślę o tym spotkaniu przed śmiercią przyjaciela z księdzem- mnichem z kluczami od kościoła po drugiej stronie naszej rzeczywistości, przyjaciel widział ten kościół i koniecznie chciał tam pójść za tą zjawą księdza, na tamtą godzinę go powstrzymałam, lecz nie na długo - jednak odszedł, czy z nim??
"Otworzę wam kościół" - mówił - ja zorientowałam się w nietypowej sytuacji- nie poszłam odwodząc od tego wtedy i swojego przyjaciela, ja żyję.


Żeby to zobaczyć, poczuć i w tym uczestniczyć trzeba mieć rozwinięty z sobie do tego dar.
Nie każdy widzi to co Ty i ma tego typu doświadczenia.
Dlatego krytycznie ważne jest wspieranie każdej osoby, która ma choćby najmniejszy procent tego daru.
To właśnie robię przez wiele lat na różnych forach.
Wspieram te wszystkie osoby, bo... mam tak robić.
Proszę pomóż mi w tym.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 26 gru 2017, 23:35

Soldado nie zapomniałam o Tobie, wspieram Cię, tylko Ty nie trać nadziei, nie załamuj się, bądź mocny, a ze wszystkim sobie poradzisz i myślę, ze najgorsze już jest za nami, łap trochę mocy--ślę :) i pozdrawiam również serdecznie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 26 gru 2017, 23:38

danut pisze:Soldado nie zapomniałam o Tobie, wspieram Cię, tylko Ty nie trać nadziei, nie załamuj się, bądź mocny, a ze wszystkim sobie poradzisz i myślę, ze najgorsze już jest za nami, łap trochę mocy--ślę :) i pozdrawiam również serdecznie.


Bardzo dziękuję :)
I oczywiście w ten sposób odbieram. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 00:19

danut pisze:Soldado nie zapomniałam o Tobie, wspieram Cię, tylko Ty nie trać nadziei, nie załamuj się, bądź mocny, a ze wszystkim sobie poradzisz i myślę, ze najgorsze już jest za nami, łap trochę mocy--ślę :) i pozdrawiam również serdecznie.


Miałaś rację.
Najgorsze już za nami :)
Dziękuję za pozytywną energię i szczere intencje :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 00:37

Soldado doszły mnie słuchy, że w 2003 roku ludzie po raz pierwszy dokonali podróży w czasie, tyle że świat o tym milczy a ma ujawnić sprawę dopiero za 10 lat. Piszę to ponieważ wydaje mi się to bardzo istotne i nawet w to wierzę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 00:48

danut pisze:Soldado doszły mnie słuchy, że w 2003 roku ludzie po raz pierwszy dokonali podróży w czasie, tyle że świat o tym milczy a ma ujawnić sprawę dopiero za 10 lat. Piszę to ponieważ wydaje mi się to bardzo istotne i nawet w to wierzę.


Ludzie nie są rdzennymi mieszkańcami tej planety.
Tysiące lat temu było to możliwe i dokonywali to ludzie.
Będąc tutaj o wiele wcześniej też to robiono, bo na Ziemi były bardziej rozwinięte cywilizacje od tej, w której jesteśmy obecnie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 00:56

Po co nam sięgać aż tysiące lat wstecz? Zapomniałeś o innych rzeczywistościach? O tym, że jesteśmy tylko jednym z wariantów boskiego planu w tworzeniu czegoś o wiele trwalszego? Nic nie jest tu tak rzeczywiste jak nam się wydaje, a cywilizacje, które tu były przed nami też tego nie pojęły i dlatego nie przetrwały.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 01:00

danut pisze:Po co nam sięgać aż tysiące lat wstecz? Zapomniałeś o innych rzeczywistościach? O tym, że jesteśmy tylko jednym z wariantów boskiego planu w tworzeniu czegoś o wiele trwalszego? Nic nie jest tu tak rzeczywiste jak nam się wydaje, a cywilizacje, które tu były przed nami też tego nie pojęły i dlatego nie przetrwały.


Nie zapominam. :)
Skoro dalej tutaj ze sobą piszemy, to znaczy, że coś w życiu zrozumieliśmy i ,,przeszliśmy dalej''.
Nie zostaliśmy w innym wariancie boskiego planu, gdzie obecnie jest 3 wojna światowa.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: danut » 20 sty 2018, 01:07

Aha. :D Ale ten rok 2003 lub 2004 bo wciąż trafia się bądź ta maszyna wysyła z rocznym błędem w nasz wariant nie daje mi spokoju ze względu na swoje obserwacje, a wiadomość tę przeczytałam w necie o nowym przybyszu z poza czasu. Gość nie został potraktowany serio, bo zamiast sprawdzać jego tożsamość,poddano go badaniu alkomatem :D ale jak dla mnie podawał wiele szczegółów do takiej sprawy. Ale cóż sprawdzenie czy mówił prawdę ma okazać się dopiero za 10 lat.Jak to zwykle. :oops:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: UFO i INNE WYMIARY

Postautor: soldado » 20 sty 2018, 01:16

danut pisze:Aha. :D Ale ten rok 2003 lub 2004 bo wciąż trafia się bądź ta maszyna wysyła z rocznym błędem w nasz wariant nie daje mi spokoju ze względu na swoje obserwacje, a wiadomość tę przeczytałam w necie o nowym przybyszu z poza czasu. Gość nie został potraktowany serio, bo zamiast sprawdzać jego tożsamość,poddano go badaniu alkomatem :D ale jak dla mnie podawał wiele szczegółów do takiej sprawy. Ale cóż sprawdzenie czy mówił prawdę ma okazać się dopiero za 10 lat.Jak to zwykle. :oops:


Obecnie na świecie jest wielu takich przybyszów.
Jednak to co ich odróżnia w porównaniu do tego o kim piszesz, to fakt, że można o nich powiedzieć, że mają ,,kontrolowaną wiedzę''.
Takie osoby nie napiszą o sobie, że są podróżnikami w czasie, ale będą inspirować, motywować, słowem będą robić wszytko, żeby ludzie z którymi mają styczność bardzo dużo zrozumieli.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości