Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: Ryszard » 12 lut 2018, 10:09

Zwyczajnie, widzę różnice.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: danut » 12 lut 2018, 12:53

Ryszard pisze:Zwyczajnie, widzę różnice.

Nie, nie ma różnicy. Zarówno mową jak i pisaniem kieruje świadomość. Takie wpadki, kiedy wydaje się, że zaszły poza naszą świadomością są przebłyskami naszych głębszych świadomości i z niej tu wnikają.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: czarnyMag » 12 lut 2018, 13:12

Wyobraźcie sobie Ludzie, że powyżej gadają o firankach ludzie dla których te firanki ich kształt i kolor ma znaczenie :lol: :twisted:
A księga Akaszy i tak dla Was będzie Waszym przyszłym celem :!: i Waszą jedyną prawdą :!:
Nic więcej nie musicie wiedzieć na jej temat :!: Wasz Stwórca Was za rączkę poprowadzi w oparciu o nią :!:
a pozostali gdybacze mogą sobie gdybać :twisted:
Poznacie "Księgę Akaszy" gdy "wybije Wasza godzina" - a teraz nie musicie jej znać :!: :!: :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: odnowa » 12 lut 2018, 15:16

czarnyMag pisze:Poznacie "Księgę Akaszy" gdy "wybije Wasza godzina" - a teraz nie musicie jej znać :!: :!: :!:

Tu się nie zgodzę. Poznacie "Księgę Akaszy" jeżeli tylko będziecie w stanie pokonać własne poczucie wyższości i poczucie posiadania wiedzy/bycia kimś. Ja się właśnie za to zabieram, gdyż zainspirował mnie Ryszard.
"Gotowość" oznacza wolę do zmiany, nie jakieś specjalne przygotowania. Myślenie o sobie że nie jestem wart by robić coś, bądź nie nadaję się do czegoś czy nie jestem przygotowany do wykonywania czegoś jest rodzajem irracjonalnej blokady która nic a nic nie wnosi do życia, wstrzymuje przed podejmowaniem prób ku polepszenia własnej sytuacji.
Jeżeli ktoś mówi tobie że nie jesteś na coś gotowy, chce byś cierpiał, chce byś stał w miejscu. Taka prawda.
Wielcy tego świata nie byli gotowi. Oni próbowali do skutku i przede wszystkim - wierzyli że są warci tego.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: czarnyMag » 12 lut 2018, 16:23

odnowa pisze:
czarnyMag pisze:Poznacie "Księgę Akaszy" gdy "wybije Wasza godzina" - a teraz nie musicie jej znać :!: :!: :!:

Tu się nie zgodzę. Poznacie "Księgę Akaszy" jeżeli tylko będziecie w stanie pokonać własne poczucie wyższości i poczucie posiadania wiedzy/bycia kimś. Ja się właśnie za to zabieram, gdyż zainspirował mnie Ryszard.
"Gotowość" oznacza wolę do zmiany, nie jakieś specjalne przygotowania. Myślenie o sobie że nie jestem wart by robić coś, bądź nie nadaję się do czegoś czy nie jestem przygotowany do wykonywania czegoś jest rodzajem irracjonalnej blokady która nic a nic nie wnosi do życia, wstrzymuje przed podejmowaniem prób ku polepszenia własnej sytuacji.
Jeżeli ktoś mówi tobie że nie jesteś na coś gotowy, chce byś cierpiał, chce byś stał w miejscu. Taka prawda.
Wielcy tego świata nie byli gotowi. Oni próbowali do skutku i przede wszystkim - wierzyli że są warci tego.


Tylko że na Ziemi masz z tego całego prawa tylko jedną tajemnicę do "rozgryzienia" - a mianowicie "nie zabijaj" :!:
I w tym momencie było by już po - było by gdybyś nie zapłacił za to co spożywasz człowieku - Ziemianinie :twisted:
Bo płacąc za mięso płacisz za energię cierpienia żywej istoty którą w siebie przyjmujesz (żywisz się tą energią człowiecze :lol:
A więc co chcesz zgłębić :?: Przecież reszta Cię nie dotyczy Człowiecze :twisted:

A gdzie są te pchły których Ziemia nazywa wielkimi tego świata :?: Ziemia wierzy, że jest pod wpływem ich a jest pod wpływem nie ich ale oni są pod wpływem i na smyczy tych którzy tu są...
nieważne - pracuj, pracuj bowiem praca daje kołacza :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: danut » 12 lut 2018, 16:39

czarnyMag pisze:Tylko że na Ziemi masz z tego całego prawa tylko jedną tajemnicę do "rozgryzienia" - a mianowicie "nie zabijaj" :!:
I w tym momencie było by już po - było by gdybyś nie zapłacił za to co spożywasz człowieku - Ziemianinie :twisted:
Bo płacąc za mięso płacisz za energię cierpienia żywej istoty którą w siebie przyjmujesz (żywisz się tą energią człowiecze :lol:
A więc co chcesz zgłębić :?: Przecież reszta Cię nie dotyczy Człowiecze :twisted:

A gdzie są te pchły których Ziemia nazywa wielkimi tego świata :?: Ziemia wierzy, że jest pod wpływem ich a jest pod wpływem nie ich ale oni są pod wpływem i na smyczy tych którzy tu są...
nieważne - pracuj, pracuj bowiem praca daje kołacza :twisted:

Bzdura! Po co nam byłby układ trawienny, zęby do przeżuwania itd. gdybyśmy mieli nie jeść? A rośliny także żyją i dają owoce. Te istoty, które żywią się padliną nie zabijają, śmierć nastąpiła z innego powodu i co też przez to wchłaniają energie cierpienia tego zwierzęcia, gdy ono żyło?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: Ryszard » 12 lut 2018, 18:09

Nie Księga Akaszy a Księgi , a raczej Kroniki, na początku można wejść tylko do swojej.
Diabłem prześmiewcą się nie przejmujcie, kpi ze wszystkiego, chce zaistnieć kpiąc , no cóż, mnie śmieszy i bawi.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: danut » 12 lut 2018, 20:06

Ryszard pisze:Nie Księga Akaszy a Księgi , a raczej Kroniki, na początku można wejść tylko do swojej.
Diabłem prześmiewcą się nie przejmujcie, kpi ze wszystkiego, chce zaistnieć kpiąc , no cóż, mnie śmieszy i bawi.

Myślę, że Jackowski opowiada szczerze w tym odcinku

https://www.youtube.com/watch?v=3CU4bOVrG8U

No i widziałam taką wstążkę, pierwszy raz słyszę, że ktoś tak samo obrazuje śmierć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: czarnyMag » 19 lut 2018, 11:55

Ryszard pisze:Nie Księga Akaszy a Księgi , a raczej Kroniki, na początku można wejść tylko do swojej.
Diabłem prześmiewcą się nie przejmujcie, kpi ze wszystkiego, chce zaistnieć kpiąc , no cóż, mnie śmieszy i bawi.


Czy TY "Ryszard" przypadkiem nie szukasz mocnych wrażeń które jednocześnie Ciebie do czegoś przekonać mają :?:
Chcesz się spotkać w pół drogi z...innym wcielonym :?: :twisted:
Chcesz :?: (bo ja Ciebie tak właśnie czytam ale mogę się mylić - mylę się :?:

A więc - Twój ruch :lol: :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: czarnyMag » 19 lut 2018, 12:21

danut pisze:Bzdura! Po co nam byłby układ trawienny, zęby do przeżuwania itd. gdybyśmy mieli nie jeść? A rośliny także żyją i dają owoce. Te istoty, które żywią się padliną nie zabijają, śmierć nastąpiła z innego powodu i co też przez to wchłaniają energie cierpienia tego zwierzęcia, gdy ono żyło?


Masz zęby czy układ trawienny boś zwierzęciem :twisted: ale tylko od Ciebie zależy kiedy powiesz: STOP zabijaniu bo mogę to obejść - bo mogę żywić się tymczasowo rośliną - tymczasowo :twisted:
Ale Ty lubisz mięsko prawda :?: Wypierasz mord i błaganie o życie bo siebie stawiasz na piedestale prawda :?: :twisted: A więc "bóg" ludzi powiedział do ludzi by władali trzodą wedle siebie - tylko widzisz są jeszcze inni wcieleni którzy w oparciu o tą "prawdę" mówią w oparciu o człowieka - traktując tegoż człowieka jak "bydło" - itd. :twisted: A więc ktoś eksploatuje człowieka na Ziemi jak człowiek eksploatuje zwierzęta :lol:

Jak zmieni się człowiek/zmieni swe ego to i ciemiężca człowieka przejdzie przemianę - na razie człowiek to bydło które zjada bydło - a zastanawia i zagina nas Twoja niewiedza :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości