Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: Ryszard » 16 mar 2018, 17:45

Przerażające jak wielu ludzi , którzy nie mają pojęcia co to są Kroniki Akaszy, żeruje na ludzkiej naiwności, bólu, chorobie.
Znalazłem w sieci panią która za 1550 zł wchodzi do czyiś Kronik Akaszy, następnie przesyła nagranie ( kilkugodzinne) które ktoś chory ma słuchać codziennie przez rok :(
Powinien być w KK jakiś zapis, np 3 lata więzienia ...

Nie próbowałem wchodzić do Kronik by kogoś uzdrawiać, nie szukam swojej przeszłości ani przyszłości, nie chcę kontaktu z innymi bytami, wystarczy mi to, że mam kontakt z moją Mamą.

Proszę jak zawsze Boga, Mistrzów i Nauczycieli, bym mógł usłyszeć to co chcą mi przekazać oraz co najważniejsze pozwalali pokazywać się mojej Mamie.
Nikt tego za mnie zrobić nie może, do moje Kroniki tylko ja mam dostęp.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: danut » 16 mar 2018, 18:59

Niestety, to oszukiwanie innych w ostatnich latach to jest omal plaga, Ryszardzie. Dodałabym jeszcze zakaz o natychmiastowym zamknięciu wszystkich tzw. szkół paranormalnych. Dawniej, byli nieliczni wchodzący, a ja to nazywam w " cudze pola", ale też nieliczni byli przekupnymi szkodliwymi pasożytami w tym zakresie, teraz to oni uczą całe brygady nie mających co ze sobą zrobić ludzi i to jest aż niebezpieczne. Staram się tu pisać co naprawdę za co odpowiada oraz co i kto to robi i że to wszystko jest aż takiej wagi, że nie wolno jest się nam tym bawić, bo "zapałki w rękach dziecka to pożar" i wzywam do opamiętania.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: Ryszard » 17 mar 2018, 11:15

danut pisze:Niestety, to oszukiwanie innych w ostatnich latach to jest omal plaga, Ryszardzie. Dodałabym jeszcze zakaz o natychmiastowym zamknięciu wszystkich tzw. szkół paranormalnych. Dawniej, byli nieliczni wchodzący, a ja to nazywam w " cudze pola", ale też nieliczni byli przekupnymi szkodliwymi pasożytami w tym zakresie, teraz to oni uczą całe brygady nie mających co ze sobą zrobić ludzi i to jest aż niebezpieczne. Staram się tu pisać co naprawdę za co odpowiada oraz co i kto to robi i że to wszystko jest aż takiej wagi, że nie wolno jest się nam tym bawić, bo "zapałki w rękach dziecka to pożar" i wzywam do opamiętania.


Właśnie !!!

Często ludzie zamiast pójść do lekarza, zawierzają swoje zdrowie a często i życie takim własnie szarlatanom :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: cthulhu87 » 17 mar 2018, 13:35

Ryszard pisze:Muszę i mogę Tobie, Wam zakomunikować , że mam już idealny kontakt z moją Mamą, i niczego więcej mi nie potrzeba, być może kiedyś zapytam o przeszłe życia, powoli powoli powoli ...
Prośmy a bedzie Wam dane , szukajcie a znajdziecie, prosiłem, szukałem i DOSTAŁEM


To dobra wiadomość :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: agnieszkag » 17 mar 2018, 21:49

Ryszardzie

Gratuluje Ci i ciesze sie, ze udalo.
Mozesz napisac od czego zaczales ?
Jak sie do tego zabrac ?
agnieszkag
 
Posty: 453
Rejestracja: 19 cze 2016, 15:52

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: Ryszard » 18 mar 2018, 19:05

agnieszkag pisze:Ryszardzie

Gratuluje Ci i ciesze sie, ze udalo.
Mozesz napisac od czego zaczales ?
Jak sie do tego zabrac ?


Jak napisałem na początku, skorzystałem z możliwości wejścia do swoich Ksiąg Akaszy.
Mimo , lekko mówiąc, małej wiary.
Najczęściej ludzie stawiają złe pytania. szukają rady jak być zdrowym, bogatym itp
Mistrzowie i Nauczyciele, "powiedzą" tylko to co chcą byśmy wiedzieli.

Zacytuję znanego fizyka, "jeżeli napiszemy wiersz na kartce papieru, następnie spalimy, to wiersz będzie nadal istniał, w dymie i popiele" , próbujmy odtworzyć i przeczytać.
Podobnie istnieją myśli wszystkich ludzi, od początku a ramowo i do końca wszechświata.
Nasze myśli są jakby w chmurze, porównując z netem, tam jest nasza pamięć a mózg to jakby komputer który korzysta z sieci.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: soldado » 18 mar 2018, 20:56

agnieszkag pisze:Ryszardzie

Gratuluje Ci i ciesze sie, ze udalo.
Mozesz napisac od czego zaczales ?
Jak sie do tego zabrac ?


Musisz wyciszyć umysł.
Możesz to zrobić poprzez medytacje.
A potem powinnaś sobie zdać sprawę z tego, że wszystko co Cię otacza jest Energią.
Ty również nią jesteś.
Gdy zaczniesz w ten sposób myśleć, powoli będziesz mieć do niej dostęp, gdy tego wtedy zechcesz.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: danut » 18 mar 2018, 21:03

Soldado :D od 10 lat Ci piszę, że energia sama w sobie jest bezmyślna, a to coś co ją właściwie nakieruje to myśl, umysł, świadomość, informacja. Dlatego medytacje mające rozpuszczać czy zatapiać nas w pustce są niczym, prawdziwa medytacja to praca umysłu a nie relaks.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: soldado » 18 mar 2018, 21:08

danut pisze:Soldado :D od 10 lat Ci piszę, że energia sama w sobie jest bezmyślna, a to coś co ją właściwie nakieruje to myśl, umysł, świadomość, informacja. Dlatego medytacje mające rozpuszczać czy zatapiać nas w pustce są niczym, prawdziwa medytacja to praca umysłu a nie relaks.


Zgadzam się.
Energia jest bez biegunowa.
To my jej nadajemy cechy pozytywne, albo negatywne.
Prawdziwa medytacja to wyciszenie wszystkiego tego co nas ogranicza, czyli wyciszenie naszego ciała, po to, żebyśmy mogli z otaczającej nas przestrzeni wyłapać wszystko to co duchowe.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Jeżeli Kroniki Akaszy to nie bajki ?

Postautor: danut » 18 mar 2018, 21:35

Tak, teraz też się z tym zgadzam. Bo jest tak jak napisał Ryszard o tym popiele. Każde zdarzenie jest trwale zapisane, trwa, bo nic nie ginie, jest też jak koralik, który możemy oszlifować i nałożyć na nitkę w inną linię czasu, a ten zapis i potem ten zmieniony możemy też zawsze obejrzeć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości