Hemi-Sync

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Hemi-Sync

Postautor: atalia » 22 kwie 2010, 10:49

Dziekuję,Kochany Konradzie,bardzo mnie podniosłeś na duchu swoją odpowiedzią.
Zapewniam,że ze swej strony staram sie czynić tylko dobro.
Serdecznie pozdrawiam. :D
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Hemi-Sync

Postautor: Melys » 22 kwie 2010, 11:04

nie uwazam sie za zagorzałego sceptyka ja po prostu pytam.
Mozg pracuje w 5 roznych stanach, odpowiadajacych roznym reakcjom. Stanu THETHA (ten stan towarzyszy glownie marzenion sennym i po spozyciu narkotykow) latwo moze sie przeistoczyc sie w stan GAMMA, ktory odpowiada za stres i lek.To nasza ukryta podswiadomosc, tu min działa psychologia - wygrzebuje to . W Hemi duzo zalezy na jakich glosnikach, sluchawkach czy tez jakim "uchem" odsluchujemy ten dzwiek i jaka czestotliowsc zinterpretuje nasz mozg. Niektorye osoby cierpia \z powodu strasznych bóli glowy po takiej synchronizacji.
atalia - mam wszystkie ksiazki i nagrania pana Monroe - tak ciagle próbuje by sie czegos zaczepic - nie podwazam tago co on robi . Wiem ze nasz mózg mimo dokładnej analizy medycznej - psychologicznie potrafi zaskakiwac. Nie wszystko jest poznane przeciez. Znamy fakty, badania i dowody i co z tego? jak i tak wychodzimy na głupców.
Ja wierze ze ci sie uda.. nastanie taki czas ze zobaczysz swojego syna.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Hemi-Sync

Postautor: atalia » 22 kwie 2010, 12:19

Kochana Melys,przed warsztatami również nie wiedziałam,jak to własciwie działa i jak to "ugryźć".Nie ukrywam,że nadal mam wiele pytań w tej kwestii.Przypomina mi się tutaj mój mąż,który śmiał się ze mnie,że próbuję rozpracować "system"bez pomocy instruktora.Okazało się,że miał rację.Wskazówki wykwalifikowanego nauczyciela są wręcz bezcenne.
A może zdecydowałabyś sie na jakieś warsztaty tego typu,po prostu żeby przekonać się,co to właściwie jest.
Serdecznie pozdrawiam. :D
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Hemi-Sync

Postautor: Melys » 22 kwie 2010, 12:29

ja zawsze... bardzo chetnie. Jak tylko bedziesz wiedziała cos gdzie i kiedy daj znak.
Nie śmierć rozdziela ludzi , lecz brak miłości
Jim Morrison
Awatar użytkownika
Melys
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 376
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Hemi-Sync

Postautor: atalia » 22 kwie 2010, 12:44

Bardzo chętnie podam Ci kontakt na PW.O ile mnie pamięć nie myli,najbliższe warsztaty odbędą się już w maju.
Tylko taka uwaga-nie mam z tego żadnej korzyści;to tylko tak,dla porządku. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Hemi-Sync

Postautor: atalia » 24 kwie 2010, 11:30

Wczoraj zaczęłam czytać ksiazkę Elisabeth Kubler-Ross "Koło Życia".m.in.opisuje ona swój pobyt w Instytucie Monroe,gdzie doznała swojego prywatnego objawienia-otwarcia wrót na "tamtą stronę".Dr.Ross była amerykańskim psychiatrą,osobą godna najwyższego zaufania,która całe swoje życie poswięciła cieżko chorym i umierającym.Właściwie była tez spirytystką(chociaż nigdzie nie używa tego słowa)i całkiem niezłym medium

W każdym razie szczerze polecam książkę.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Hemi-Sync

Postautor: atalia » 24 kwie 2010, 12:57

Jeszcze jedno-badania Roberta Monroe nie tylko nie są rozbieżne z teorią spirytystyczną,ale wręcz przeciwnie,potwierdzają ją w calej niemal rozciągłości.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Hemi-Sync

Postautor: ZabaZaba » 13 gru 2022, 10:28

Cześć, chciałabym odświeżyć temat. Czy ktoś z Was nadal korzysta z hemi-sync i zechce opisać wrażenia? W sieci jest trochę dostępnych nagrań, nie bardzo wiem, od czego zacząć.
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Hemi-Sync

Postautor: fruwla » 15 sty 2023, 11:36

ZabaZaba pisze:Cześć, chciałabym odświeżyć temat. Czy ktoś z Was nadal korzysta z hemi-sync i zechce opisać wrażenia? W sieci jest trochę dostępnych nagrań, nie bardzo wiem, od czego zacząć.

ZabaZaba :) mialam orginalne Hemi-Sync na cd, cala serie , czyli od Focus 1 do Focus 10.
The Gateway Experience by Monroe Products

ale przerobilam tylko do fokusu 4, bo wprost fruwalam.... ;)
Podczas sluchania spotkalam Roberta Monroe !, ktory podszedl do mnie, mnie osobiscie przwital, ze mna rozmawial, cos mi podarowal, co mi wyjasnil i wskazal mi, na cos bardzo dla mnie waznego , co zreszta sie wypelnilo :D
Polecam Ci wlasnie te cd, i koniecznie sluchanie w sluchawkach.
Kup sobie na poczatek 1-3 Fokus, zobaczysz co sie bedzie dzialo, i dopiero po przerobieniu tych fokusow (u mnie to troche czasu trwalo), zadecydujesz czy chcesz sie dalej zaglebiac.
Uwazam tez, ze powinno sie byc ostroznym z nagraniami z np. Youtube, ktorych sie namnozylo, a nie wiadomo co maja w sobie.
Orginalne Monroe Gateway to jest porzadna inwestycja.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Hemi-Sync

Postautor: jario » 15 sty 2023, 14:56

Dokładnie, jak z wiekszoscia ,na niektórych cos dziala niesamowicie dobrze na niektórych w ogole a na innych przeciętnie. Jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz.
Jak cos rezonuje z toba to warto sie w to zaglebiac i próbować. Nawet jak nie spełni oczekiwac to moze sie w efekcie końcowym okazac kierunkowskazem do innego celu.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości