Hipnoza Regresyjna

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: Elka » 12 lip 2021, 12:49

danut pisze:No właśnie najpopularniejsze na tym rynku są studia Reiki. :)


Nie neguje ludzi którzy się tym zajmują aczkolwiek mnie ten seans trochę rozśmieszył z szacunku do tej osoby nie wybuchlam śmiechem kiedy coś ze mnie zrzucała... :shock: czulam się dziwnie..nigdy więcej na coś tego typu bym się nie umówiła ani na propozycje tej osoby że będzie moim przewodnikiem i mistrzem i mogę korzystać z warsztatów...jeszcze raz powtórzę to tylko i wyłącznie moje zdanie nie neguje nikogo kto się tym zajmuje...
Było w moim odczuciu nabijanie kasy nie wiem za co...żeby ktoś mi mówił jak nam żyć o jaką mam być.
Ale gdybym miała okazję skorzystać z hipnozy regresyjnej uczyniłbym to ale nie u tej osoby. .
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: Elka » 12 lip 2021, 12:53

danut pisze:No właśnie najpopularniejsze na tym rynku są studia Reiki. :) Tylko dlaczego ogłaszają się, że potrafią przeprowadzić hipnozę i są od niej specjalistami?


Ja widząc jej ogłoszenie spytałam ja czy zna kogoś kto taka hipnozę przeprowadza ona mi odpisała że przeprowadza regresję to coś bardzo podobnego poczytałam jej " ofertę" pozytywne komentarze i się umówiłam..do regresji nie doszło " oczyściła " mnie... :? Nic mi to nie zmieniło w niczym
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: danut » 12 lip 2021, 12:58

A tu mam link do tamtych postów, byś nie zarzucałam mi, że nie umiem czytać :) viewtopic.php?f=72&t=5480&p=94531#p94531
O to zdanie teraz jest istotne "wybuchlam śmiechem kiedy coś ze mnie zrzucała... :shock: czulam się dziwnie..nigdy więcej na coś tego typu bym się nie umówiła ani na propozycje tej osoby że będzie moim przewodnikiem i mistrzem." - Dobrze, że są ludzie, którzy na takie stwierdzenia wybuchają śmiechem, ale ile jest takich którzy się na to nabierają?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: Elka » 12 lip 2021, 13:06

danut pisze:A tu mam link do tamtych postów, byś nie zarzucałam mi, że nie umiem czytać :) http://www.forum.spirytyzm.pl/viewtopic ... 531#p94531
O to zdanie teraz jest istotne "wybuchlam śmiechem kiedy coś ze mnie zrzucała... :shock: czulam się dziwnie..nigdy więcej na coś tego typu bym się nie umówiła ani na propozycje tej osoby że będzie moim przewodnikiem i mistrzem." - Dobrze, że są ludzie, którzy na takie stwierdzenia wybuchają śmiechem, ale ile jest takich którzy się na to nabierają?



Nie wiem może innym to w czymś pomaga..nie negują
Mnie to rozśmieszyło tylko moje odczucie opisuje nie miałam nigdy nic do czynienia wcześniej z czymś takim i takimi " incjacjami" niektórzy " lądują kryształy" ja w to nie wierzę ale nie neguje innych którzy są z tym szczęśliwi ja po prostu poczułam się w jakiś sposób oszukana bo kiedy stwierdziła że nie może przeprowadzić tej regresji powinno wyjść i nie zapłacić tak gadała że do końca sama nie wiem po co szłam do góry myślałam w końcu że jednak zrobi te regresję.. a już nie pisze o tym wszystko to było dziwne
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: danut » 12 lip 2021, 13:14

Ja też ich nie neguję, jak są z tego powodu szczęśliwi to niech sobie są szczęśliwi. Chodzi mi tylko o to namawianie innych porównywalnie do "a napij się lub weź narkotyk". Przecież to jest ułuda.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: Elka » 12 lip 2021, 13:23

danut pisze:Ja też ich nie neguję, jak są z tego powodu szczęśliwi to niech sobie są szczęśliwi. Chodzi mi tylko o to namawianie innych porównywalnie do "a napij się lub weź narkotyk". Przecież to jest ułuda.


Dla mnie trochę w ocenie tej osoby jak samozwańczy Mistrz ktoś kto narzuci ci swoją " drogę" i poprowadzi Cię przez życie.. powie Ci jak masz być szczęśliwym... Ezoteryka szczególnie jeśli ktoś ma wachlarz" wszystko" nie przemawia do mnie... Miałam z ezoteryka w sensie Tarotem wiele lat wspólnego i kochałam go i uwielbiałam spędzać czas z kartami ale zamknęłam ten rozdział w swoim życiu..
Jeżeli spotkają się po prostu 2 osoby które mają zupełnie inne odczucia wiary w to co wierzą .. to jaką drogą i czym się kierują inne doświadczenia " duchowe" poorostu się nie dogadają... Może gdybym ja spotkała 20 lat temu lub podobna osobę do niej byłoby inaczej..
Dzisiaj jestem w innym miejscu i z innymi doświadczeniami i inna wiarą
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: danut » 12 lip 2021, 13:28

Tak. O czymś podobnym piszemy w "Holograficznych rzeczywistościach" z Ronaldem. Niestety ludzie mają takie tendencje, kochają mistrzować i górować nad innymi.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: soldado » 14 lip 2021, 23:49

ZabaZaba pisze:
soldado pisze:Dozowanie wiedzy przynosi wymierne rezultaty.
Fajnie, jak ktoś tkwiący całe życie w materializmie, zacznie rozumieć, że jest nie tylko ,,lalką'', ale ża ma też ,,motorek'' w postaci Duszy.
Zostawmy na razie dla niego inną wiedzę ;)
Każdy idzie swoim tempem i to też należy uszanować.
Wyobraź sobie, że osobie, która myśli, że jak umrze, to nie będzie nic, powiesz, że ma kilka ciał, że może wejść w kilka żyć jednocześnie, bo może podzielić swoją w ten sposób energie itd...
Wyobraź sobie co o Tobie pomyśli? :lol:
Pomyśli o kozetce dla Ciebie i o tym, że wymagasz natychmiastowej hospitalizacji :lol:
Dlatego ta akurat wiedza powinna być dozowana.
Gdy uwierzy w lalkę z motorkiem, zrobi już olbrzymi krok do przodu. ;)


Dawkowanie wiedzy, która miałaby prowadzić do czegoś dobrego wydaje się strzałem w kolano dla tych, którym zależy na naszym rozwoju. Ja tam u progu śmierci wolałabym mieć pewność, ze jest coś jeszcze, nie mówiąc już o życiu po stracie kogoś bliskiego. Przecież taka wiedza lub jej brak ogromnie wpływa na to, jak pokierujemy naszym życiem...


Chyba nie myślisz, że jedno życie i śmierć i nic nie ma, nie ma nas?
Bo piszesz o progu śmierci, tak jakby to miałby już być definitywny koniec i miałoby być na wszystko za późno...
Każdy idzie swoim tempem i należy to uszanować.
Gdyby to byłoby takie fajne dla nas jak myślisz, to coraz objawiała by się jakaś Istota Wyższa i mówiła by nam, że mamy Ją słuchać, bo Ona ma ogromną wiedzę, jest od nas bardziej rozwinięta, mądrzejsza itd.
Tak to nie działa.
Żeby uzyskać taką pomoc z Drugiej Strony, musimy najpierw pomóc samemu sobie.
Napiszę Ci jaki kiedyś uzyskałem dosłowny przekaz z Drugiej Strony, odnośnie tej sytuacji:
,,Jeżeli ktoś tapla się w błocie, to nie należy podawać mu ręki, bo można sobie tę podawaną rękę tylko ubrudzić, natomiast, gdy jakaś osoba tapla się w błocie i z niego wyjdzie, wtedy należy takiej osobie pomóc''
Nic na siłę, gdy tego nie zrozumiemy w tym życiu, to jest taka szansa, że zrozumiemy to w następnym, albo w kolejnym.
Nieraz i owszem interweniują, gdy nagle zaczynamy iść w bardzo złą stronę... np. chcemy popełnić samobójstwo.
Nieraz wykorzystują ,,pośredników'', poprzez których starają się nam przekazać, że źle robimy.
Ogólnie Istoty Wyższe działają bardzo subtelnie, a każdy kto miał z Nimi kontakt, naśladuje Je.
Bardzo długo robi to podświadomie, ale jednak robi dokładnie tak samo.
Po jakimś czasie orientuje się w tym i dokładnie wie, że to najlepsze rozwiązanie dla każdego.
Niektórzy z Nas, gdy przeżywają coś niezwykłego, gdy uzyskują ogromną wiedzę, chcą się tym wszystkim od razu podzielić dosłownie ze wszystkimi do okoła, ale wierz mi, napotykają dosłownie na ,,ścianę'', która jest niestety....zarówno w ich najbliższych osobach, jak również w osobach im mniej bliskich.
Drwiny, wypchanie na margines, zerwanie kontaktu, totalny brak zrozumienia... na takie doświadczenia są narażone osoby, które chcą ,,przekazać wiedzę'', o której napisałaś, że dla wielu osób jest niezbędna, bo jej brak to jak strzał w kolano.
Ta wiedza jest niezbędna dla Wszystkich, ale w odpowiednim dla każdego czasie, dlatego trzeba ją dozować ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: danut » 15 lip 2021, 22:15

soldado ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Ja nie będę szarą myszką i bać się takich drwin, skoro moja prawda potrafi zawsze się wybronić, mam pewność co do słuszności mojej drogi i nikt mnie z niej nie zrzuci. A propos - kto ci dał taki przekaz, bo mnie bardzo zastanowił duży zbieg okoliczności. Toż mój sen z bajorem, opisywałam go 6 lat temu na zp. Niestety podałam rękę takiej jednej, pomagałam się jej umyć a w podzięce za to chciała cały ten brud zrzucić na mnie( zlew szpitalny i pełno brudnych garów, w efekcie zmarł mój ojciec w szpitalu). I tu masz rację nie powinnam tak zareagować litościwie, powinnam zostawić ją w tym swoim brudzie, bo ja nie z tych co mają cierpieć za miliony. Każdy niech rozlicza się za siebie w Uniwersum.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Hipnoza Regresyjna

Postautor: ZabaZaba » 17 lip 2021, 06:09

Soldado, odpowiadając na Twoje pytanie: bardzo się jednak obawiam, że dalej nie ma nic. Ale to forum i Twoje na nim pisanie daje nadzieję, dlatego tu jestem.
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości