Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: alexis200 » 31 sie 2021, 18:19

Odpowiadam

Ci Antyszczepionkowcy którzy są agresywni i siłą WDZIERAJĄ SIĘ DO PRZYCHODNI i np zmuszają pielęgniarki do tego żeby nie szczepiły ci owszem uznać ich za grupę terrorystyczną jeżeli są powiązani ze skrajnie Prawicowymi ruchami i są AGRESYWNI , czyli padają z ich strony wyzwiska, pobicie ochraniarza, próba podłożenie Bomby na basenie w Poznaniu itp .

Natomiast ci ludzie którzy mówią że nie będą się szczepić bo uznają jakieś tam teorie spiskowe oczywiście że nie będą i nie są przeze mnie uważani za terrorystów , lub za ludzi patologicznych, ALE UWAŻAM ŻE I TA GRUPA NIESTETY NIE POWINNA MIEĆ DOSTĘPU DO RESTAURACJI, KINA, KLUBÓW, nie zaszczepiłeś się OK - ALE LICZ SIĘ Z KONSEKWENCJAMI - że będziesz ograniczony społecznie bo zagrażasz mi i innym .

Nie zaszczepiłeś to po prostu Pracodawca może ci odmówić pracy - i już tak się dzieje i słusznie - nie podpisze ci dalej UMOWY O PRACE, niezaszczepiłeś się to SIEDŹ W DOMU, dla mnie to jest PROSTE .

Oczywiście jest mała grupka ludzi którzy z przyczyn medycznych nie może wziąźć danego leku i to nie tylko na COVID to OK, lekarz wydaje zaświadczenie i próbuje innej terapii, ale nie może być tak że jakiś człowiek mówi - nie zaszczepie się bo NIE , lub podaje dziwne pseudo-naukowe teorie NIE BĘDĄC SAM SPECJALISTĄ w tej dziedzinie, zresztą jest Internet i można tam znaleźć RZETELNE INFORMACJE o szczepionkach A NIE TEORIE SPISKOWE i TEORIE PSEUDO - LEKARZY , zresztą wiele tych tzw PSEUDO - LEKARZY co głosili ANTYSZCZEPIONKOWE TEORIE - sami się ZARAZILI COVID , a część z nich ODESZŁO - ZMARŁO na Covid w męczarniach dusząc się .

Tutaj przykład link takiego działacza -

https://www.o2.pl/informacje/sprzeciwia ... 768101696a

oraz OBALONY MIT ANTYSZCZEPIONKOWCÓW że rzekomo SZCZEPIONKA POWSTAŁA ZA SZYBKO i nie wolno jej brać

https://portal.abczdrowie.pl/szczepsien ... rzyszlosci


przypomne że ANTYSZCZEPIONKOWCY nie tylko są znani z tego że nie chcą się szczepić na COVID, ONI WOGÓLE NIE UZNAJĄ SZCZEPIEŃ na GRYPĘ, OSPE, HEJNA MEDINE, CHOLERE itp, ciekawe JAK TAKI ANTYSZCZEPIONKOWEIC CHCIAŁBY WYJECHAĆ DO KRAJU NP - INDIE, AFRYKA, TAJLANDIA, AUSTRALIA i żeby wjechać na terytorium takiego państwa jako TURYSTA musi być OBOWIĄZKOWO ZASZCZEPIONY, na różne Tropikalne choroby jak tego nie zrobi to ....nie wyjedzie . Ciekawe co zrobi taki antyszczepionkowiec ...całe życie będzie siedział w Polsce czy jak ?, Ok zawsze może wyjechać na wczasy gdzie nie wymagają takich szczepień, choć teraz już wszędzie musi się zaszczepić na COVID żeby wyjechał, no chyba że pojedzie na wczasy do KOREI PÓŁNOCNEJ ;) ;) ...tam chyba nie wymagają ??? i może do jakiegoś kraju Arabskiego .

Tutaj artykuł młodej dziewczyny która się zaraziła COVID-em, przedtem lekceważyła te sprawy, na szczęście przeżyła, ale ZDROWIE MA W STRZĘPACH, uważam że Polskie społeczeństwo jest NIEODPOWIEDZIALNE że zasczepiło sie tylko jedną dawką PFIZERA a nie dwoma - bo i tacy są, prawie 40-50% spoleczeństwa nie chce się szczepić , OK ale będę mieli OGRANICZENIA SPOŁECZNE nałożone że nie wejdą do pewnych miejsc i mogą stracić pracę, TRUDNO TRZEBA PONIEŚĆ KONSEKWENCJE SWOICH WYBORÓW a nie zachowywać się jak ROZWYDRZONY ROSZCZNIOWY BACHOR - który krzyczy że go - prześladują i segregują .

link - https://parenting.pl/nastolatka-z-powik ... -szczepili
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: Kris » 01 wrz 2021, 12:52

alexis200 a pozwolisz że zadam Ci niewinne pytanko?
Czy osoba zahipnotyzowana zdaje sobie z tego sprawę?
Robiliśmy z przyjaciółmi ćwiczenia w tym zakresie i zgadnij jakie były wyniki?.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: Xsenia » 03 wrz 2021, 21:09

Siewiczpl pisze:Nie jestem antyszczepionkowcem, ale te obrzydliwe działania anty ludzka propaganda jest nie dozniesienia , jeśli łykasz jak pelikan to co nadaje ściek głównego nurtu to gratuluje.

Ja jeżdżę bo województwach rozmawiam z róznymi ludźmi na wysokich stanowiskach i widać gołym okiem jeśli ktoś widzi a nie słucha ludzkiego pierdalamento i nie daje się w pułapkę socjologiczną.

W dodatku teraz dochodzi szczucie ludzi na tych co się nie zaszczepili i nakładanie na nich sankcji...

p.s Nie wzoruje swojej opinii tylko na tych filmach jest to dodatek jak surówka do obiadu...


Nie masz argumentów to wyjeżdżasz językiem z rynsztoka. Ostatnia i najgorsza z metod erystycznych. Argumentum ad personam. :shock: Poobrażaj jeszcze trochę, porzucaj wulgaryzmami, może kogoś przekonasz do nieszczepienia się...

alexis200 pisze:Co do SANKCJI to osobiście JESTEM ZA SANKCJAMI DLA OSÓB NIE ZASZCZEPIONYCH I KONIEC KROPKA . I wisi mi to że ktoś mi napisze że to SEGREGACJA .

Popieram. Myślę dokładnie tak samo. Nie chcesz, to się nie szczep, ale ponoś konsekwencję własnej decyzji. I TO NIE JEST SEGREGACJA. Bo to jest wybór każdego z nas osobiście.

alexis200 pisze:wiele tych tzw PSEUDO - LEKARZY co głosili ANTYSZCZEPIONKOWE TEORIE - sami się ZARAZILI COVID , a część z nich ODESZŁO - ZMARŁO na Covid w męczarniach dusząc się .

Zawsze byłam zdania, że głupota sama się eliminuje. Tak wiem, brutalne, ale niestety prawdziwe.

Kris pisze:Czy osoba zahipnotyzowana zdaje sobie z tego sprawę?

Odpowiem za koleżankę: nie zawsze zdają sobie z tego sprawę, tylko co to ma do tematu dyskusji?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: danut » 06 wrz 2021, 21:08

Kris pisze:alexis200 a pozwolisz że zadam Ci niewinne pytanko?
Czy osoba zahipnotyzowana zdaje sobie z tego sprawę?
Robiliśmy z przyjaciółmi ćwiczenia w tym zakresie i zgadnij jakie były wyniki?.


Może to mieć powiązanie z tematem, że czekają nas trudne czasy, bo niestety jeśli będzie dużo ludzi poddanych hipnozie, którzy w ogóle nie zdają sobie z tego sprawy, to uda się im nawet wmówić reszcie rzeczy nieistniejące tak, że w nie uwierzą i co wtedy? Będzie nieciekawie. Temat o hipnozie i o zachowaniu poddanych jej ludzi jest bardzo, bardzo ciekawy i chętnie Kris podjęłabym o tym dyskusję. Coś tam a może i dużo o tym wiem, to jak tam uważacie możecie rozwinąć tu lub gdzieś indziej ten temat, jeśli dla kogoś nie będzie on stanowił przeszkody.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: ronald73 » 09 wrz 2021, 18:13

danut pisze:Może to mieć powiązanie z tematem, że czekają nas trudne czasy


Czy może chodzi Ci o powiązanie z tematem 'Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.'? :)
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: danut » 09 wrz 2021, 18:16

ronald73 pisze:
danut pisze:Może to mieć powiązanie z tematem, że czekają nas trudne czasy


Czy może chodzi Ci o powiązanie z tematem 'Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.'? :)

A wszystko jedno :D Ogólnie temat o hipnozie byłby na czasie, aby nie przyszły na nas te trudne czasy i by ludzie zaczęli budzić się z hipnozy, bo to jest główne dla nas zagrożenie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: Xsenia » 10 wrz 2021, 22:06

danut pisze:by ludzie zaczęli budzić się z hipnozy, bo to jest główne dla nas zagrożenie.

Inaczej widzę zagrożenie. Dziś mąż, pracujący w Zduńskiej Woli, mi powiedział, że widział jak na lotnisku wojskowym w Łasku lądowały 3 boeingi tak zwanego wczesnego ostrzegania oraz dowodzenia obroną powietrzną. Zaznaczę tylko, że w Polsce takowych nie ma i nigdy nie było. Te samoloty należą do NATO. Poza tym większość naszych wojsk jest nagle przerzucana z zachodu na wschód. I to według mnie świadczy o naszym zagrożeniu. I to bynajmniej nie niematerialnym, ale jak najbardziej materialnym.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: danut » 14 wrz 2021, 14:01

Niestety, ale jeśli nazywasz niematerialnymi myśli i sugestie ludzkie, to właśnie one mają największy wpływ na mające powstać materialne zagrożenie i to od nich zależy rozwój sytuacji oraz wykreowanie odpowiedniej do siebie rzeczywistości. I według ich woli stanie się, może zatem warto zareagować u podstaw?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: ronald73 » 14 wrz 2021, 18:42

Nawet starożytni kosmici mogą być odpowiedzialni za pandemie :twisted: (książka z 2006r):

https://www.youtube.com/watch?v=QWnWkBcYve4&list=PL706513EF71225E6E&index=1

Danut, być może że kiedyś już o nim słyszałaś?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Parę dowodów na to że czekają nas trudne czasy.

Postautor: danut » 14 wrz 2021, 19:47

Nie wiem, może i o nim słyszałam, bo w tamtych latach krążyło bardzo wiele podobnych teorii związanych z Sumerami, New Age i rokiem 2012. W każdej bajce coś jednak prawdy jest - i to dawne przysłowie wydaje się być prawdziwe. Podczas mojej długoletniej działalności w Internecie zauważyłam taką prawidłowość - magowie, ezoterycy i wróżbici czcili Anunakis i bardzo często powoływali się na nich :D - czy to zbieg okoliczności? A ponoć nie ma takich. I to jest prawdą, że strzegli oni wiedzy by nie przedostała się do ogółu, przeinaczali ją, okrawali wypuszczając w ruch fałszywe przekonania, tej wiedzy o rzeczywistości, którą przybliżam, bywały duże o to spory. Każdy pracujący Układ, także ten Żywy Świadomy Kosmiczny ma cykle i jakieś prawidłowości prowadzą do zagłady, początek i koniec, rozkwit i umieranie, przyczyna i skutek. Jeśli przybysze doprowadzili do zagłady swoją planetę, uciekli tutaj i na ten sam sposób próbują wprowadzić tu zaś swój dawny schemat działania, czy ktokolwiek inny by go nie zapoczątkował, to koniec naszej planety będzie taki sam jaki już kiedyś ich spotkał. Dlatego potrzebujemy zmiany myślenia.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości