historia egzorcyzmów

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

historia egzorcyzmów

Postautor: Hansel » 16 lip 2021, 11:15

https://www.youtube.com/watch?v=GMlxhtTlImA

Mm bardzo ważne pytanie: na ile ten materiał jest zgodny z prawdą w świetle wiedzy Spirytystycznej?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: historia egzorcyzmów

Postautor: 123bgf123 » 17 sty 2023, 13:38

Obecnie nauka tak zwana nie traktuje psychiatrii jako dziedziny naukowej ! Psychiatria 21 wieku nie jest w stanie odróżnić zdrowego udającego z tytułem profesora czy doktora od prawdziwie chorego a Sigmund Freud uznawany jest obecnie w psychiatrii za obłąkanego psychopatę na tle miłości do matki :) Przy czym nadal nie zbadano fenomenu opętania z punktu wiedzy bezstronnej (a więc takiej za którą nie idą pieniądze ! :) Obecnie eksperyment nauki tzw. opętania ma dwa diagnozy - albo to jest choroba psychiczna albo taki jak ja władny duch wszedł w ciało twoje i nim kręci podle woli i bez synchronizacji czyli gonisz jak lalka bez składu i ładu i bleblasz od rzeczy ! To taki skrót myślowy ode mnie iż można zawładnąć ciałem drugiego i będzie się wtedy działo ! / przy czym wykluczmy iż mógłbym tego dokonać ja - bo nie mógłbym ! /mam za mało wiedzy duchowej by takie coś odwalić ! Ale uzdolniony tzw. mag czy wiedźma mogła by spróbować i to z powodzeniem / nie mówiąc już o powyższych po śmierci ich ciał ! :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36


Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości