Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i

Postautor: Hansel » 18 sie 2021, 10:58

Chciałem poznać wasze opinie co sądzicie o tej książce i tezach przez nią lansowanych ?

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4904856 ... rozdzkarze
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopac

Postautor: 123bgf123 » 17 sty 2023, 12:43

Dzięki za namiar na książkę pt. "Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze". Tylko, że choć książka wydaje się ciekawa to można zobaczyć (a czasu nikt nie ma na lekturę) iż pisząc w temacie "płaskoziemcy" autor owej książki dzieli ludzi na to co jest według niego podane jako nauka np. Jezus Chrystus którego mogło nigdy nie być bo żaden szanujący się historyk o nim nic nie napisał a ci chrześcijańscy mieli z góry ustalony scenariusz np. żyli z profitów pana który był chrześcijaninem ! :) i to obecnie to życie na garnku pana jest dowodem historyczności Jezusa Rabi w którego i ja wierzę ale wierzę bo mi dostarczono subiektywne dowody które moja dusza przyjęła a które dla świadomości mojej nadal są bardzo dużą niewiadomą zwłaszcza gdy świadomość ma zderzyła się z waszym Wspaniałym forum :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36


Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości