Koronawirus

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 05 kwie 2020, 18:58

Mikrobiolożka dr Mariola Fotin-Mleczek zapowiedziała, że szczepionka powinna być gotowa do testowania na ludziach między czerwcem a lipcem.

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 07 kwie 2020, 23:03

Szczepionka w plastrze ma szansę zadziałać?
Próba na ssakach wypadła obiecująco.
Naukowcy z Pittsburgha w Stanach, opracowali potencjalną szczepionkę na COVID-19.

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 09 kwie 2020, 20:54

Choroba COVID-19 wywoływana poprzez koronawirusa SARS-CoV-2 powoduje problemy z oddychaniem i może prowadzić do zapalenia płuc. W tym okresie przydatny może okazać się dla nas prosty przyrząd do ćwiczeń oddechowych. A jak go zrobić? Wystarczy butelka z wodą i rurka.

KLIK

Osobiście kiedyś to ćwiczenie robiłem, bo też miałem parę lat temu problemy z płucami.
4 odmy, a potem operacja we Wrocławiu.
Dlatego wiem, że warto to wiedzieć. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Koronawirus

Postautor: allithea » 15 kwie 2020, 09:02

Znowu ktoś mnie albo zaczepia, albo po raz kolejny przeceniam rzeczywistość. Myślałam o Was stąd, wczoraj chodziliście mi wszyscy po głowie i wiele pytań, na które pojawiają się zalążki odpowiedzi w mojej głowie, ale nie umiem ich rozstrzygnąć.

Jestem pewna, że to jeszcze nie wszystko - cała ta pandemia. Śniłam już od lat o kryzysie, ograniczeniu wolności i lęku, ale bez krwi, bez broni, bez amunicji. Nie rozumiałam tego. Widziałam wojska, których nie potrafiłam zakwalifikować - kryłam się przed nimi na ulicy, nie chciałam, żeby mnie spotykali, ale jednocześnie wiedziałam, że nie zrobią mi fizycznie krzywdy. Śniłam o pustych, opuszczonych miastach. Problemach w przemieszczaniu się, szukaniu bliskich.

Jest we mnie wiele spokoju, nie wiem dlaczego - w kontekście tego, że miałabym zachorować. Nie chcę tego, ale się nie boję. Wielkie jest we mnie przekonanie, że śmierć nie jest żadnym końcem a może wręcz i początkiem. Boje się tylko tego, w jakim świecie przyszłoby mi się odrodzić. Znoszę cierpienie, ale jak każdy - wolę go unikać. Cały czas jest ktoś obok, dziś szczególnie to czuję. Raz mnie rozpraszają i trochę wprawiają w lęki, ale zaraz pojawia się ktoś, kto mnie wspiera i pokrzepia w tym wszystkim. To przy jego wsparciu wywiesiłam nawet kartkę na klatce, że zrobię sąsiadom zakupy. To ta osoba dodaje mi siły, rozgania lęki. Będzie dobrze.

P.S. Wczoraj przychodziliście mi wszyscy na myśl i stąd dziś grzebię po forum.
Awatar użytkownika
allithea
 
Posty: 27
Rejestracja: 17 sty 2020, 13:55

KORONAWIRUS wybawienie ?

Postautor: ole » 15 kwie 2020, 14:42

Poniżej zamieszczam tekst mojego przyjaciela, który jest radiestetą i ceni sobie życie i ma wielu przyjaciół. Może być kontrowersyjny nawet, ale... radzę przeczytać.
Pozdrawiam



KORONOWIRUS – NASZE ZBAWIENIE


Życząc Wszystkim Szczęścia i Zdrowia nie tylko w ten Świąteczny czas pragnę podzielić się własnymi przemyśleniami dotyczącymi wspólnego życia na Naszej Pięknej Ziemi.

W związku z pandemią nastąpiła eksplozja strachu, który uważamy za zły, ale to strach obecnie przyspieszył rozwój duchowy społeczeństw, który według mnie stanął na poziomie sprzed 300 lat. Wtedy to przyspieszył rozwój techniczny i ludzkość przestawiła się na zaspokajanie potrzeb materialnych i fizycznych zapominając o duchowości.

Ludzie bojąc się o własne życie wprowadzają różne restrykcje, które okazują się zbawienne dla Ziemi: przestajemy niszczyć przyrodę, mniej zanieczyszczamy powietrze, mamy więcej czasu dla siebie i najbliższych. Przypuszczam, że Planeta potrzebuje jeszcze ok. 1,5 roku takiego zastoju, aby mogła dalej spokojnie egzystować.

Wydaje mi się, że religie jak i współczesne grupy duchowe nie do końca spełniają rolę pozytywnego rozwoju na Ziemi i dlatego Wszechmogąca Góra chcąc coś z tym zrobić miała do wyboru: ogólnoświatowe kataklizmy, choroby lub całkowity restart życia na Gai tzn zagłady życia jakie były miliony lat temu . Wybrała właśnie najmniej drastyczny sposób rozwoju dla ludzkości czyli zesłała Koronowirusa. Ciekawe jest to, że nie mają na niego wpływu energie bioterapeutów, uzdrawiaczy czy modlitwy kapłanów różnych religii i wyznań- pomimo, że jesteśmy wzajemnie połączeni i powinniśmy mieć wpływ na chorobę.



Wiemy to nie tylko z przekazów, bo nauka https://kwanty.pl/dualizm-korpuskularno ... o-wnioski/ zaczyna dostrzegać to, że ludzie jak i wszystko co nas otacza jest w jakiś sposób połączone. Tak mówi o tym Louis de Broglie laureat nagrody nobla :

„W ułamku sekundy, w którym człowiek jest falą, jest obecny w całym wszechświecie. W ułamku sekundy, kiedy jest fizycznym ciałem, jego ciało materializuje się znowu odpowiednio do jego planu budowy. Dlatego człowiek, jako część całego stworzenia, jest w nim stale obecny i powiązany (połączony) ze wszystkim. WSZYSTKO JEST ZE SOBĄ POŁĄCZONE”.



Z tego wynika, że jakieś energie powinny sobie poradzić z koronowirusem, ale tak się nie dzieje dlaczego?

Według teorii Wieloświatu twierdzącej, że jest więcej Wszechświatów mogę mniemać, że Koronowirus może być zbudowany z innej energii- na którą nie ma wpływu jakakolwiek energia naszego Wszechświata- dlatego aby wypaczeni przywódcy duchowi i religijni nie mogli przeciwstawić się temu co się dzieje.



Czy coś można z tym zrobić?

Moim zdaniem TAK

Możemy wyrazić miłość bezpośrednio do KORONOWIRUSA jak i do wszystkiego co nas otacza.

Owszem wydaje się to nierealne, ale Jezus nauczał: ” Lecz powiadam wam, którzy słuchacie: Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą”



Jeśli Koronowirusa uważamy za wroga, czyż nie powinniśmy Mu wybaczyć i traktować z miłością?

Gdy już mamy wiedzę o wzajemnym połączeniu czy nie powinniśmy wszystkiego wokół traktować z miłością? Święty Paweł napisał : Miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa.



Mając kontakt z kilkoma osobami jasnowidzącymi dowiedziałem się , że wybaczanie, przepraszanie, współczucie i wyrażanie miłości wyzwalało w danym człowieku energię (koloru tęczy) , która pojawiała się w okolicy czakr serca i obejmowała część lub całe ciało powodując prawidłową pracę wszystkich czakr tak, że ten człowiek lepiej się czuł, zdrowiał stawał się weselszy spokojniejszy jednym słowem lepszy.

Ku temu żeby taki stan osiągnąć służą mi Reguły Miłości:

”1.Kochaj bezwarunkowo.
2.Miłuj bliźniego swego jak siebie samego.
3.Nie czyń Drugiemu, co Tobie niemiłe.
4.Doceniaj siebie i innych.
5.Słuchaj ze zrozumieniem.
6.Nie pożądaj cudzego.
7.Pracuj uczciwie i twórczo.
8.Nie zazdrość.
9.Przebaczaj innym.
10.Akceptuj i ufaj innym.
11.Kieruj myśli i słowa w realnym celu.
12.Nie oceniaj bezpodstawnie.
13.Bądź szczery w myślach, słowach i uczynkach.
14.Szukaj tego, co łączy dając radość i szczęście.
15.Wybaczaj sobie i temu w kogo wierzysz.
16.Dziękuj za wszystko, co otrzymujesz.
17.Bądź wdzięczny temu, w kogo wierzysz. „

Nie możemy przekreślać dorobku ludzkości, a z tekstów wielkich znanych postaci w dziejach Ziemi wyraźnie wynika, że powinniśmy się skupić na rozwoju własnego wnętrza-serca, mamy pracować nad wzbudzeniem miłości w sobie i u innych- kierując się sercem i czynić tak, by powodować w sobie i u innych radość i szczęście. W pismach religijnych, tzw. świętych księgach czy ostatnio pojawiających się przekazach, oprócz niezrozumiałych treści znajdują się też zapisy dotyczące prawidłowego postępowania i tylko od ludzi zależy, które elementy z tej wiedzy zastosują w swoim życiu, które pozwolą im właściwie postępować. Bezwzględna wiara i postępowanie wg wskazówek jednej wiary, jednego mistrza, pomimo, że wyczuwamy podświadomie, że coś jest nie tak - blokuje w nas wolną wolę i stajemy się marionetkami.

Uśmiech jest najważniejszym wyrażeniem zadowolenia, więc jeśli czujemy, że nie powodujemy radości u kogoś, to trzeba zmienić podejście, nastawienie i postępowanie wobec drugiego. To, co jednego drażni drugiego może cieszyć, więc trzeba się powstrzymywać od zbędnego zabierania głosu i być powściągliwy w wyrażaniu opinii....

Jeśli cokolwiek nas drażni u drugiego człowieka, to nie możemy mieć do niego o to pretensji. To jest podpowiedź, że mamy zrobić coś ze sobą, może zaakceptować i próbować zrozumieć, może przeprosić i wybaczyć !

Jeśli te zachowania przerobimy prawidłowo, to problem znika.

Oprócz wybaczenia komuś jego złego zachowania wobec nas, bardzo ważne jest wybaczenie sobie: tego wszystkiego złego, czego dopuściliśmy się obecnie i w ciągu wszystkich wcieleń.

Czego nawet nie pamiętamy.

Wybaczenie to jest potrzebne, bo nie wiemy, kiedy i kogo skrzywdziliśmy i tym wybaczeniem rozpuszczamy energetyczne połączenie do tego kogoś.

Tu nie chodzi o wiarę, czy wybaczanie jest potrzebne komuś czy nie, bo jeśli każdy człowiek posiada jednakowe mechanizmy podświadomości, to wybaczanie ma taki sam wpływ na każdego człowieka. Jego moc zależy tylko od tego czy zostało wykonane z wiarą i miłością. To tak jak ze słońcem, bez względu na to, co o nim pomyślimy i czy wierzymy w jego życiodajne promienie to i tak bez niego nie byłoby obecnego Życia na Ziemi.

Z zachwytem podchodźmy do swojego umysłu, ciała i ducha, bo to cud, za sprawą którego zostaliśmy stworzeni.

Czcijmy świat i odnajdujmy w nim cudowności.

Współczujmy tym, którzy są słabego zdrowia, mają gorsze warunki materialne, gorsze wykształcenie, nie radzą sobie z cierpieniem, bo wówczas patrzeć będziemy na świat tak, jak bylibyśmy jego Stwórcami.

W naszym pozytywnym działaniu mogą nam pomóc zasady Prawa Przyciągania:

„Jest podstawowym Prawem Naturalnym.

Zgodnie z Prawem Przyciągania przyciągamy do swojego życia te rzeczy, warunki i okoliczności, które korespondują z naszymi dominującymi myślami i przekonaniami - zarówno świadomymi jak i nieświadomymi. Każdy obszar naszego życia: zdrowie, finanse, związki - jest pod wpływem tego potężnego Uniwersalnego Prawa: "podobne przyciąga podobne".

Na jakiej jesteśmy częstotliwości ? Wszystko, włączając nas, nasze myśli i cokolwiek, co chcemy lub nie chcemy doświadczyć jest energią o różnej częstotliwości. Prawo Przyciągania opiera się na zasadzie, że podobna energia przyciąga podobną energię. Przyciągamy do siebie nie to czego pragniemy, ale to, co jest zgodne z naszą częstotliwością, wibracją naszych myśli i uczuć. Ta natomiast jest zdeterminowana przez dominującą postawę umysłu, najczęstsze myśli, głębokie przekonania i czyny. Twórcza moc myśli jest nieograniczona.

Możemy przyciągnąć cokolwiek wybierzemy. Aby świadomie przyciągnąć coś, czego chcemy doświadczyć w swoim życiu musi to być świadomy wybór poparty działaniem i być zgodny z programami rozwoju Naszych Opiekuńczych Istot. Nie wystarczy tylko pragnąć i chcieć. Potrafimy przyciągnąć wszystko, ponieważ już jesteśmy połączeni ze wszystkim, widzialnym i niewidzialnym. Nikt i nic nie istnieje w oddzieleniu od nas. Poczucie oddzielenia, jakiego doświadczamy w świecie fizycznym jest spowodowane przez sposób, w jaki nasze zmysły odbierają ten nieskończony ocean wibrującej energii. Jesteśmy jednością z Duchem Stworzyciela Wszystkiego od którego wszystko pochodzi.

Aby świadomie przyciągnąć to, co wybieramy by zaistniało, musimy nauczyć się dostroić energię myśli i działań z esencją naszego wyboru. Twórcza wizualizacja jest podstawową techniką skutecznego przeprogramowania podświadomego umysłu. Dzięki niej przyciągamy do życia te rzeczy i okoliczności, które świadomie wybieramy z uwzględnieniem programów rozwoju Świadomości.

Zrozumienie Prawa Przyciągania nie polega na obwinianiu siebie lub kogoś za to, co nas spotyka czy mamy niepożądane warunki naszego życia. Obwinianie siebie czy kogoś jeszcze bardziej przyciąga warunki, których nie chcemy, które pogarszają jakość naszego życia lub tworzą chorobę. Znajomość tego Prawa powinna raczej dać nam siłę, aby przejąć całkowitą odpowiedzialność za obecne warunki poprzez zrozumienie potęgi myśli. Biorąc odpowiedzialność za własne życie, udzielamy sobie w ten sposób siły do zmiany tego życia.

Prawo przyciągania jest neutralne. Nie osądza, nie karze, nie nagradza. Służy by łączyć podobne energie ze sobą. To my określamy jego kryteria poprzez myśli i przekonania, a one idealnie się dopasowują i łączą z rzeczą, które je spełniają. Nie musimy się uczyć jak prawo przyciągania działa. Jest to uniwersalne prawo i działa niezależnie od tego czy je rozumiemy i akceptujemy. Nigdy nie przestaje działać.

Naszym podstawowym celem jest zmiana mentalnego nastawienia poprzez zmianę dominujących myśli i przekonań. By stać się panem własnego życia musimy opanować swój umysł, a nie Prawo Przyciągania.”

Wirus stanowiący zagrożenie życia jednocześnie zmusza do zastanowienia nad sposobem własnego postępowania. Czy moja ścieżka życia jest faktycznie prawidłowa ? Dlatego Pokochaj KORONOWIRUSA, bo on może być zbawieniem dla życia na Ziemi, a więc i NASZYM ZBAWIENIEM.

BDAJ
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Koronawirus

Postautor: Ryszard » 16 kwie 2020, 23:41

soldado pisze:Mikrobiolożka dr Mariola Fotin-Mleczek zapowiedziała, że szczepionka powinna być gotowa do testowania na ludziach między czerwcem a lipcem.

KLIK



Mikrobiolożka :) :) :) słowotwórstwo nowej pzpr
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Koronawirus

Postautor: soldado » 17 kwie 2020, 09:41

Lek na koronawirusa wynaleziony w Brazylii. Testy w maju 2020.

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Koronawirus

Postautor: allithea » 17 kwie 2020, 11:29

Ryszard pisze:
soldado pisze:Mikrobiolożka dr Mariola Fotin-Mleczek zapowiedziała, że szczepionka powinna być gotowa do testowania na ludziach między czerwcem a lipcem.

KLIK



Mikrobiolożka :) :) :) słowotwórstwo nowej pzpr
pzpr?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
allithea
 
Posty: 27
Rejestracja: 17 sty 2020, 13:55

Re: Koronawirus

Postautor: Ryszard » 18 kwie 2020, 11:34

allithea pisze:
Ryszard pisze:
soldado pisze:Mikrobiolożka dr Mariola Fotin-Mleczek zapowiedziała, że szczepionka powinna być gotowa do testowania na ludziach między czerwcem a lipcem.

KLIK



Mikrobiolożka :) :) :) słowotwórstwo nowej pzpr
pzpr?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


no
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Koronawirus

Postautor: allithea » 18 kwie 2020, 11:44

allithea pisze:
Ryszard pisze:
soldado pisze:Mikrobiolożka dr Mariola Fotin-Mleczek zapowiedziała, że szczepionka powinna być gotowa do testowania na ludziach między czerwcem a lipcem.

KLIK



Mikrobiolożka :) :) :) słowotwórstwo nowej pzpr
pzpr?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


no[/quote]

Żenujący i zawstydzający komentarz dla autora. Język jest żywy, a żeńskie końcówki były w nim liczne m.in. w dwudziestoleciu międzywojennym. To PRL wygasił powszechność stosowania żeńskich końcówek. Proszę się więc po pierwsze nie ośmieszać, a po drugie - nie być złośliwym. Bo i po co?
Awatar użytkownika
allithea
 
Posty: 27
Rejestracja: 17 sty 2020, 13:55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości