re pomoc w znalezieniu Medium

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: brycia » 09 cze 2020, 08:03

Witam. Poszukuję Medium w Warszawie. W lutym zmarła moja Mama , z którą nie dane było mi się pożegnać. Bratowa dla majątku odizolowała ja od najblizszych. Proszę o kontakt do jakiegos Medium
brycia
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 06:41

Re: re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: 123bgf123 » 09 sty 2023, 17:28

Te mediunizmy to jest obcowanie z duchami które są groźne i wyciąganie na światło dzienne opinii tych groźnych duchów jako coś sympatycznego a potem się pod te przekazy ustawianie jakby to były przykazy od kogo tam kto chce ale w dobrej wierze - a jest to odwrotność wiary i dobrej intencji / jest to groźna zależność ! Medium dla mnie prywatnie to obcujący z demonem/psychopatą !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: fruwla » 11 sty 2023, 18:53

123bgf123 pisze: Medium dla mnie prywatnie to obcujący z demonem/psychopatą !

:shock: oh je, az strach sie bac. :?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: 123bgf123 » 12 sty 2023, 15:01

fruwla pisze:
123bgf123 pisze: Medium dla mnie prywatnie to obcujący z demonem/psychopatą !

:shock: oh je, az strach sie bac. :?

Żadne Medium jeszcze nic nie udowodniło !!! Tu są media które piszą "dzieci mówią/piszą do mnie" podając tekst napisany przez dzieci duchy ! Grafolog mówi ten człowiek sam pisze ten tekst !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: fruwla » 12 sty 2023, 15:08

123bgf123 pisze:Żadne Medium jeszcze nic nie udowodniło !!! Tu są media które piszą "dzieci mówią/piszą do mnie" podając tekst napisany przez dzieci duchy ! Grafolog mówi ten człowiek sam pisze ten tekst !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

:lol: Oczywiscie, ze to Medium pisze wlasna reka, ale tekst jest podyktowany przez np. ducha.
Czesto nie tylko jest to dyktowanie , ale i reka jest prowadzona tak, ze pismo jest znacznie zmienione . Bywa i tak, ze praworeczni pisza lewa reka itp.
To sie nazywa Psychografia , lub Pismo Automatyczne ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: 123bgf123 » 12 sty 2023, 16:32

fruwla pisze:
123bgf123 pisze:Żadne Medium jeszcze nic nie udowodniło !!! Tu są media które piszą "dzieci mówią/piszą do mnie" podając tekst napisany przez dzieci duchy ! Grafolog mówi ten człowiek sam pisze ten tekst !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

:lol: Oczywiscie, ze to Medium pisze wlasna reka, ale tekst jest podyktowany przez np. ducha.
Czesto nie tylko jest to dyktowanie , ale i reka jest prowadzona tak, ze pismo jest znacznie zmienione . Bywa i tak, ze praworeczni pisza lewa reka itp.
To sie nazywa Psychografia , lub Pismo Automatyczne ;)

Chciałbym by mi tak podyktowano choćby bluzgi na mój temat ! Real jest taki iż gdy zaczynasz odbierać....i wysyłać do...od razu masz kontakt ! Ten kontakt możesz nazwać czymkolwiek ale on staje się natrętny i zaczynasz odbierać a potem zaczynają ci odpowiadać na dowolne pytanie a w końcu zaczynasz widzieć i siebie i ich ! Potem dają ci namiastkę dowodu w postaci kasy (przypływa namacalnie kasa do ciebie ) oczywiście Ja piszę jak to jest od ciemności ! Ale jest wtedy i kontakt z białą stroną bo oto gdy ciemna strona odnotowuje i biała strona się odzywa - a pismo automatyczne nie ma wiarygodności bo ponoć jest od białej strony na ziemi która jest w mackach realnych ciemnej strony ! Ciemna strona na ziemi zaczyna NAJPIERW ! Owszem jest Bóg i są jego duchy ale oni nie zaczynają najpierw !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: fruwla » 12 sty 2023, 18:15

123bgf123 pisze:Ciemna strona na ziemi zaczyna NAJPIERW ! Owszem jest Bóg i są jego duchy ale oni nie zaczynają najpierw !

Haha ;) bo zlo przychodzi samo, a o dobro trzeba poprosic.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: soldado » 14 sty 2023, 02:46

fruwla pisze:
123bgf123 pisze:Ciemna strona na ziemi zaczyna NAJPIERW ! Owszem jest Bóg i są jego duchy ale oni nie zaczynają najpierw !

Haha ;) bo zlo przychodzi samo, a o dobro trzeba poprosic.


I do tego dodam... nieważne kim jesteśmy, ale bardzo ważne jest to, kim staramy się nie być...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3172
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: re pomoc w znalezieniu Medium

Postautor: jario » 15 sty 2023, 14:24

123bgf123 pisze:
fruwla pisze:
123bgf123 pisze: Medium dla mnie prywatnie to obcujący z demonem/psychopatą !

:shock: oh je, az strach sie bac. :?

Żadne Medium jeszcze nic nie udowodniło !!! Tu są media które piszą "dzieci mówią/piszą do mnie" podając tekst napisany przez dzieci duchy ! Grafolog mówi ten człowiek sam pisze ten tekst !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)


Magu ,medium obcuje z tymi z którymi sa na jego poziomie wibracyjnym.Inaczej mowiac ,podobne przyciaga podobne .Dlatego więc tyle ile mediow tyle różnych rodzajow przekazów,doswiadczen i kontaktow z roznymi duchami. Tak ,media moga sie mylic tak jak naukowcy,sędziowie, lekarze i w ogole ludzie. Osobiście uważam ze ta omylnosc tez ma duży zwiazek z rozwojem danego medium.Rozwoj to bardzo ciezka i odpowiedzialna praca z dyscypliną, uwaznoscia, ogromnym zaangarzowaniem w poznawaniu siebie, praca nad własnymi wibracjami,emocjami kontrola instynktow i wielu innych aspektów.Ale nawet najlepsze medium moze sie pomylić, co nie oznacza ze w wielu sytuacjach przekazuje prawdę ktora moze pomoc drugiemu czlowiekowi na wielu plaszczyznach. Zetknalem się osobiscie z wieloma sytuacjami ktore były niezaprzeczalnym dowodem ale tez z takimi ktore były zanieczyszczone przez medium lub podawane przez niezbyt rozwiniętego ducha.O mediumizmie mozna by było posac książki bo ile ludzi tyle różnych doświadczeń.
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel


Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość