Kochani, pomóżcie, proszę...

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Kochani, pomóżcie, proszę...

Postautor: atalia » 02 wrz 2012, 07:17

Bez wątpienia wymaga.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Kochani, pomóżcie, proszę...

Postautor: cthulhu87 » 02 wrz 2012, 09:02

Może warto wydać jakąś książkę spirytystyczną dot. uzależnień, skoro jest to ważna, psychologiczna sfera poszukiwań osób zainteresowanych spirytyzmem.

W necie znalazłem np. coś takiego:

Obrazek
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Kochani, pomóżcie, proszę...

Postautor: sigma » 02 wrz 2012, 11:06

cthulhu87 pisze:Może warto wydać jakąś książkę spirytystyczną dot. uzależnień ...


Ja myślę że każda tego rodzaju inicjatywa jest wskazana.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Kochani, pomóżcie, proszę...

Postautor: atalia » 02 wrz 2012, 12:20

Sądząc po spisie treści, książka jest bardzo interesująca. Szczególnie ciekawa jest tu sprawa homeopatii, za przyczyną której, według niektórych (właściwie wiadomo których ), występują liczne opętania demoniczne... :twisted:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Kochani, pomóżcie, proszę...

Postautor: cthulhu87 » 02 wrz 2012, 12:22

Ja z kolei widziałem filmik w necie, jak facet naśmiewał się z homeopatii, przyjmując przy widzach "śmiertelną" dawkę leku. :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Kochani, pomóżcie, proszę...

Postautor: 000Lukas000 » 02 wrz 2012, 15:33

cthulhu87 pisze:Ja z kolei widziałem filmik w necie, jak facet naśmiewał się z homeopatii, przyjmując przy widzach "śmiertelną" dawkę leku. :)


To tylko dowodzi że nie rozumie na jakiej zasadzie te leki działają.

Gratuluje Sigma odwagi by mówić o swoich przeżyciach z Alkoholizmem, mało kto by się odważył na to.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Kochani, pomóżcie, proszę...

Postautor: sigma » 02 wrz 2012, 16:24

8. Education is the solution

Ja myślę że to bardzo ważne. To trochę jak w buddyźmie, gdzie jednym z korzeni przywiązania do samsary (lub: sansary), czyli rzeczywistości, jest niewiedza. Tę wiedzę może dać medytacja, mogą pewnie być też inne źródła ale edukacja przy wychodzeniu z nałogu, poznawanie siebie, to podstawa.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości