pojawianie się duchów

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

pojawianie się duchów

Postautor: kathrin26 » 01 maja 2013, 15:29

zawsze dręczyło mi jedno pytanie dlaczego nam się pojawiają duchy i co chcą nam przekazać swoją obecnoscią,czy to onacza ze nad nami czuwaja i nad naszym życiem?
Awatar użytkownika
kathrin26
 
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2012, 14:31
Lokalizacja: Poznań

Re: pojawianie się duchów

Postautor: Voldo » 01 maja 2013, 16:27

Tak, Duchy ciągle są przy nas.
Zawsze jest Duch opiekun oraz sympatyzujące z nami Duchy - w zależności od naszych czynów i myśli są to albo Duchy dobre albo niedoskonałe.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: pojawianie się duchów

Postautor: Krzysztoff » 02 maja 2013, 21:26

kathrin26 pisze:zawsze dręczyło mi jedno pytanie dlaczego nam się pojawiają duchy i co chcą nam przekazać swoją obecnoscią,czy to onacza ze nad nami czuwaja i nad naszym życiem?



Zwracają nam uwagę na istnienie świata duchowego , do głębszej refleksji nad celem życia , co za tym idzie inspirują do rozwoju moralnego
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: pojawianie się duchów

Postautor: konrad » 04 maja 2013, 21:09

Czasami duchy pojawiają się, bo potrzebują pomocy... Starają się nawiązać kontakt, gdyż albo tylko za naszym pośrednictwem są w stanie nawiązać kontakt z ludźmi (gdy jesteśmy medium), albo gdy z jakiegoś sobie znanego powodu wierzą, że tylko my możemy im pomóc.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: pojawianie się duchów

Postautor: juniperus » 04 maja 2013, 21:31

A ja zebrałabym wypowiedź Voldo, Krzysztoffa i Konrada w jedno i to byłby odpowiedź jeśli chodzi o duchy nastawione do nas z sympatią. Jest jeszcze druga strona tego medalu, gdy duchy nie mają dobrych zamiarów, a jedynie pragną zabawy kosztem człowieka. To grupa duchów zwanych przeze mnie roboczo "złośliwymi". Zachowanie ich i obecność może być uwarunkowana wieloma aspektami, tj. mówiąc po ludzku: może być wiele przyczyn, dla których tego typu duchy nas odwiedzają. Czasem robią to po prostu dla zabawy, mając nadzieję, że uda nas przestraszyć. Jeśli na to nie pozwolimy, najczęściej zawiedzione odchodzą. Niewątpliwie przyczyn jest wiele i każda zależy od położenia ducha, oraz więzów i zależności pomiędzy człowiekiem, a danym duchem.
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: pojawianie się duchów

Postautor: kathrin26 » 12 maja 2013, 21:10

dla mnie jest dziwne dlaczego duch dziewcznki się pojawił akurat mnie,co to moze oznaczać.czyżbym przyciągała duchy
Awatar użytkownika
kathrin26
 
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2012, 14:31
Lokalizacja: Poznań

Re: pojawianie się duchów

Postautor: Luperci Faviani » 12 maja 2013, 21:21

kathrin26 pisze:dlaczego duch dziewcznki się pojawił akurat mnie

Nie da się tak jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytanie. Może Duch pragnął zwrócić na siebie uwagę, abyś się za niego pomodliła? A może w przyszłości nastąpią kolejne manifestacje, które naprowadzą cię na jakąś nową życiową drogę? Poczytaj o spirytyzmie, a odpowiedź, której szukasz sama nadejdzie.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska


Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości