prosze o pomoc

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: prosze o pomoc

Postautor: 000Lukas000 » 11 lip 2014, 14:53

Mirek pisze:Lukas, co Ty w Harego Pottera się bawisz? Przecież Basi czary nie są potrzebne.
Uważaj z tymi energiami aby się przeciwko Tobie nie obrócily.
Jak chcesz pomóc Basi to najlepiej nie rób nic, bo możesz więcej szkody narobić niż pożytku.
Nie wiem kto Cię szkoli i w czym lecz robi to nie do końca dobrze.


Mirku powinieneś wiedzieć że magia nie istnieje, a znaki, u mnie działają bo mam je wpisane prawdopodobnie w podświadomość.
Ty mógłbyś się nimi posłuzyć i nic by z tego nie wyszło.

Co do adresu, również nie jestem przekonany że jest wymagany, ale tak mnie uczyli, więc szanuje ich, i jeśli jest to możliwę to się trzymam ich nauki.

Przyjdzie czas kiedy aby zrozumieć więcej będziecie musieli wykazać się tolerancją i odrzucić schematy które wszyscy lubimy mieć.
To że czegoś nie rozumiemy do końca, nie znaczy że nie ma to prawa działać, ani że jest magią.
A co do straszenia przysłowiowym diabłem, no cóż, zdziwiło mnie to trochę.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: prosze o pomoc

Postautor: Mirek » 11 lip 2014, 17:06

Lukasie wiem jak dziala podświadomość i jaką jest potęgą.
Mnie nikt nie szkolił, bo nie było takiej konieczności. Wystarczyło poznać prawa natury aby zacząć z tego korzystać.
Jeżeli wchodzisz w jakieś układy z energiami po przez rytuały, stopnie wtajemniczenia dajesz przyzwolenie na działanie w swoim życiu bytów, ktore nie zawsze pochodzą od światła. Gdy robisz wszystko co one chcą jest oki. Kiedy zaczynasz się buntować masz kłopot.
Spotkałem w swoim życiu takich uzależnionych ludzi i życie ich nie nastrajało do optymizmu.
Gdy w ten sposób pomagasz Twoje obciażenia przekazujesz osobie, ktorej pomagasz i możesz ją wpędzić w większe kłopoty niż miała.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: prosze o pomoc

Postautor: 000Lukas000 » 11 lip 2014, 18:43

Wystarczyło poznać prawa natury aby zacząć z tego korzystać.

Masz rację, że można to osiągnąć drogą medytacji i modlitwy i to wymaga naprawdę długich lat.

Jeżeli wchodzisz w jakieś układy z energiami po przez rytuały, stopnie wtajemniczenia dajesz przyzwolenie na działanie w swoim życiu bytów, ktore nie zawsze pochodzą od światła.

To nie był rytuał, nie mialo to nic z rytuału, to też bylo uzdrowienie ale o wiele śilniejsze.
Byty które pomagają nam w leczeniu energetycznym, i zawsze w ten sposób to działa, pochodzą od światła, byty niskie nie mogły by być przewodnikami dla czegoś co jest w sprzeczności z ich naturą, jak powiedzialeś, wystarczy znać prawa natury by to wiedzieć.

Gdy robisz wszystko co one chcą jest oki. Kiedy zaczynasz się buntować masz kłopot.

Mirku, równoczesnie możemy powiedzieć, że gdy bedziemy dalej wierzyli w spirytyzm bedzie ok ale gdy się od niego oddalimy zaatakuja nas demony :)

Spotkałem w swoim życiu takich uzależnionych ludzi i życie ich nie nastrajało do optymizmu.

Na jakiej podstawie uważasz że jestem uzależniony? Skąd mnie znasz by o tym wiedzieć?
Gdy w ten sposób pomagasz Twoje obciażenia przekazujesz osobie, ktorej pomagasz i możesz ją wpędzić w większe kłopoty niż miała.

Mirku a wiesz że istnieje coś takiego jak bariera energetyczna, ktora zapobiega takiej wymianie energii w obie strony? Mówiąc o energii Bio
Nie mniej każdy powinien zawsze pierwsze pomóc samemu sobie, nim pomoże innym.
I na tym pozwole sobie zakończyć mój udział w tej dyskusji, bo nie lubie już się przegadywać, to nigdy nie niesie nam niczego dobrego.
Pozdrawiam
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: prosze o pomoc

Postautor: Mirek » 11 lip 2014, 21:43

Mówię na co masz uważać, a nie, że taki jesteś. Nawet duch niższy jest inteligentniejszy od człowieka. Niższy, który nie pochodzi ze światła może uzywać dobra aby zwiesć "uzdrowiciela". Ustępuje jedna dolegliwość, a pojawia się inna, na którą "uzdrowiona" osoba nie chorowała.
Nie zastanawia Cię po co w uzdrawianiu adres jest potrzebny? To co najmniej dziwne aby nie powiedzieć podejrzane.
Ja pomagam na poziomie psychiki człowieka. Pomagam takiej osobie wykorzystać jej moc podświadomości. Nie mieszam w to osób trzecich.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: prosze o pomoc

Postautor: 000Lukas000 » 12 lip 2014, 08:30

Xsenia pisze:Też pierwszy raz słyszę, by medium zażądało adresu. Dziwne.


Wiesz dlaczego moi nauczyciele mnie nauczyli uzywać adresu? Przyczyna jest prozaiczna, mój nauczyciel był pragmatykiem a nie mistykiem. :lol:
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: prosze o pomoc

Postautor: Mirek » 12 lip 2014, 09:06

Napisz coś więcej o swoich nauczycielach i jak to się nazywa czego Cię uczą.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: prosze o pomoc

Postautor: 000Lukas000 » 12 lip 2014, 12:15

Mirek pisze:Napisz coś więcej o swoich nauczycielach i jak to się nazywa czego Cię uczą.

Mirku, a co masz na celu, poszerzyć wiedze i nauczyć się czegoś, czy ferować wyroki? Zapytaj się uczciwie samego siebie.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: prosze o pomoc

Postautor: Mirek » 12 lip 2014, 13:13

Zastanawiam się co sprawia, że wszędzie doszukujesz się podstępu? Zabronili Ci co kolwiek o nich mówić? Wszystko to bardzo podejrzane, nie uważasz?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: prosze o pomoc

Postautor: 000Lukas000 » 12 lip 2014, 13:35

Dziele się tymi informacjami z każdym kto mnie o to pyta i chce się czegoś dowiedzieć, to nie tajemnica. Ale nie widze powodu by mówić o tym tylko po to by kto inny mogł dzieki temu ferować wyrokami. Ty natomiast wlaśnie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: prosze o pomoc

Postautor: Mirek » 12 lip 2014, 14:22

Po tym stwierdzeniu pokazałeś, że nie należy Cię traktować poważnie. Same wymijające wypowiedzi. Zauważ, czytając swoje wypowiedzi, kto tu jest osobą wyrokującą.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości