Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Hansel » 01 sty 2015, 11:17

Xsenia pisze:Każdy przechodzi to chyba troszkę inaczej. Mnie się np. nic nie chciało. Nie chciało mi się wstawać rano, nie chciało mi się ubierać, nie chciało mi się gotować, sprzątać, nie chciałam wychodzić z domu, nie chciałam rozmawiać. Robiłam tylko to co koniecznie musiałam i nic ponad to. A każdy drobny problem urastał do rangi wydarzenia roku. Trwało to jakieś 1,5 roku.
To ja teraz mam dokładnie tak samo
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Arronax » 01 sty 2015, 12:03

To minie. Zobaczysz. Oby jak najszybciej będziemy trzymać kciuki. Chodź wiem jak to jest okropne paskudztwo.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Hansel » 01 sty 2015, 15:09

Arronax pisze:To minie. Zobaczysz. Oby jak najszybciej będziemy trzymać kciuki. Chodź wiem jak to jest okropne paskudztwo.


Dziękuję za wsparcie, to bardzo miłe. Ja mam generalnie ten problem że się wszystkim zbyt mocno przejmuję.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Arronax » 03 sty 2015, 17:32

Dasz rade, wierzymy, że będzie dobrze. Pamiętaj, że w razie czego poradzenie się specjalisty to nie jest nic złego ;). Jest problem = trzeba szukać różnorakich form aby spróbować go rozwiązać, mimo iż bywa na pewno bardzo ciężko.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Xsenia » 03 sty 2015, 20:02

Fortuna kołem się toczy. Raz na wozie raz pod wozem. Cierpliwości, kiedyś ten straszny czas się skończy i będzie lepiej :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: gaba75 » 04 sty 2015, 09:22

Specjalista, często gęsto problemów nie rozwiąże. Może powiedzieć jakieś pouczające zdanie, podpowiedziec kierunek myślenia, zwrócic uwagę na pozytywy życia.
Ja osobiście uważam że każdy z nas powinien być sam dla siebie terapeuta. Umiec rozczytać mapę swojego organizmu. I zapewniam was każdy z nas to potrafi, ale nie każdy znajduje się w odpowiednim towarzystwie. Czasem należy szukac dalej nż sie myśli.
Przebrnęłam przez KD, posiadam duże doświadczenia życiowe, niestety nie jestem wytrawnym mówcą. Znalezienie odpowiednich słów graniczy często u mnie z cudem. Ale możliwe, że tak musi być. Że nie powinnam dużo "gadać"tam gdzie ludzie i tak mnie nje zrozumieją.
Tak więc depresja to nic innego jak załamnie. Najlepiej w depresji zacząć coś tworzyc i cieszyc się z tego samemu. Bo po co Bóg pozwoliłby człowiekowi załamanemu tworzyć, ano po to że ten jest Mu jeszcze bardzo potrzebny.
To środiwisko w którym przebywamy często doprowadza nas do depresji. Pomyślcie do czego ludzie doprowadzili Jezusa.
Czy musiał cierpieć. Nie nie musiał, ale pokazał innym że często cierpienie jest darem, a nie cierpieniem samym w sobie.
A może mamy te deresje, bo Bóg życzy sobie abyśmy pokazali innym, tym pyszałkom, zazdrosnikom itp, -"popatrz co może czekać Ciebie jeśli sie mie ockniesz". Może Bóg naszym cierpieniem chce innym wytknąć ich błędy.
Chyba przypuśćmy taki polityk z ogromnym majatkirm, nue chciałby nagle stracić tego majątku i znaleźć się w rynsztoku? No nie, dlaczego? oBo lubi swoje życie, ale niektórzy swoim bogactwem się chełpią. Patrzcie ile mam. Patrzcie i podziwiajcie. Brak mu szacunku dla pracy innych i pokory.
Tak więc przeżywajmy depresje i co najlepsze nie bójmy się jej, bo jeśli ją przecierpimy, staniemy się bogatsi niż sam ten niepokorny bogacz.
Pozdrawiam i życzę dróg usłanych koloriwym kwieciem.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Nikita » 04 sty 2015, 10:32

Znalesc dobrego terapeute jest trudno ale ja mialam szczescie i mam cudowna psycholpg, z ktora zreszta sie zaprzyjaznilam...Ta kobieta poprostu calym swoim sercem pomaga innym ludziom i chyba ta jej milosc i akceptacja leczy innych bardziej niz jej fachowa wiedza. Szkoda, ze tak daleko mieszka bo polecilabym ja osobom w potrzebie....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: gaba75 » 04 sty 2015, 10:48

Nikita,
Jesteś bardzo dobrym człowiekiem.
Poza tym, czy ta pani nie ma strony internetowej, albo kontaktu mailowego.? Przeciez napewno wiesz, że istneje zasada że dla chcącego nic trudnego. Jeśli ktoś zechce napewno poprosi Cię o namiar. Sama skorzystałabym z jej porad, ale jeśli daleko mieszka? Poza tym ja wolałabym kontakt bezpośredni.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Nikita » 04 sty 2015, 10:55

Ona jest Ukrainka a mieszka w Niemczech ale nie wiem czy ma strone internetowa bo ja ja poznalam poprzez znajoma Rosjanke...Ona mi duzo pomogla...przyjezdza do mnie raz na miesiac na pare-kilka godzin.....To taka osoba, ktora czasu nie liczy....i nie bierze duzo pieniedzy. Ja mialam ciezkie dziecinstwo i z tym pomogla mi sie uporac....Nazywa sie Marina Gerber i mieszka w Oberhausen. Zapytam ja o strone internetowa nastepnym razem...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: gaba75 » 04 sty 2015, 11:19

Dzięki Nikito
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości