Ratunku! :(

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Ratunku! :(

Postautor: Hansel » 25 lut 2015, 17:51

Nikita pisze:Co moze pomoc?
Napewno modlitwa o oczyszczanie umysłu ze złych myśli też nie zaszkodzi.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Ratunku! :(

Postautor: Nikita » 25 lut 2015, 17:59

Na pewno tak Hansel...masz racje.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ratunku! :(

Postautor: Arronax » 26 lut 2015, 08:23

Również Ci życzę ffar rozwiązania tych spraw i powrotu do stanu spokoju i równowagi.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Ratunku! :(

Postautor: Thor_1975 » 09 mar 2015, 11:54

ja również miałem ataki nerwicowe, lęki itp. - bardzo mocne..wolę nie wspominać.. ale ciekawe w tym wszystkim jest to, że zaczęło się to dokładnie w dniu, w którym skończyłem tyle lat i miesięcy ile miałem (plus minus) w poprzednim wcieleniu, kiedy trafił mnie szlag a raczej bomba w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej wyskakując z okopów do ataku.. a może to tylko dorabianie teorii ...
co by nie było, to rzeczywiście mogą być lęki z poprzednich żywotów i dobrze jest spróbować je zrozumieć
ja niestety za późno to pojąłem
Thor_1975
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 mar 2015, 10:43

Re: Ratunku! :(

Postautor: Hansel » 09 mar 2015, 12:04

Thor_1975 pisze:ale ciekawe w tym wszystkim jest to, że zaczęło się to dokładnie w dniu, w którym skończyłem tyle lat i miesięcy ile miałem (plus minus) w poprzednim wcieleniu, kiedy trafił mnie szlag a raczej bomba w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej wyskakując z okopów do ataku.. a może to tylko dorabianie teorii ...
To rzeczywiście ciekawe. Byłeś w poprzednim życiu żołnierzem Armii Czerwonej ? Skąd o tym wiesz ?

Mnie się to wszystko zaczeło od problemów z naszym chorym systemem edukacji który kompletnie zniszczył we mnie poczucie własnej wartości.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Ratunku! :(

Postautor: Xsenia » 09 mar 2015, 23:27

Thor_1975 pisze: to rzeczywiście mogą być lęki z poprzednich żywotów i dobrze jest spróbować je zrozumieć
ja niestety za późno to pojąłem

Thor najwidoczniej jeszcze się nie nauczyłeś, że "nigdy nie jest za późno". :D i "lepiej późno niż wcale". :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ratunku! :(

Postautor: Thor_1975 » 12 mar 2015, 10:38

miałem na myśli, że za późno bo musiałem podpierać się lekami..na ciało i umysł
Thor_1975
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 mar 2015, 10:43

Re: Ratunku! :(

Postautor: Hansel » 14 paź 2015, 19:44

ffar pisze:Ponad to promuje taką osobę jak Dave Hunt, który twierdzi, że ziemia ma 6 tyś lat a ewolucja to szatan, podobnie jak wszystkie formy nauki, a studiowanie to też fabryka zła.
Skądś go kojarzę i on robi na mnie wrażenie człowieka który ma naprawdę jakieś poważne problemy...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości