Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: Ryszard » 29 lip 2017, 20:47

Kochamy tych którzy nas kochają, lubimy tych którzy nas lubią, szanujemy tych którzy mają takie same poglądy jak my itd itd itd
Nie nadstawiamy drugiego policzka, nie dodajemy łupów złodziejowi który nas okradł itd itd itd
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: Anka » 30 lip 2017, 00:47

Ryszard pisze:Kochamy tych którzy nas kochają, lubimy tych którzy nas lubią, szanujemy tych którzy mają takie same poglądy jak my itd itd itd
Nie nadstawiamy drugiego policzka, nie dodajemy łupów złodziejowi który nas okradł itd itd itd


Witaj Ryszard
Zastanawiam sie czy w tym co napisałeś mówisz o sobie tak jak czujesz tylko ze w liczbie mnogiej ?

Ja moge napisać tak Nie zawsze kocham tych którzy mnie kochaja Szanuje poglądy wszystkich ludzi inne niz moje własne Często nadstawiam drugi policzek Nie oddałabym złodziejowi rzeczy ktore mi wlasnie ukradł

Tak sobie mysle dokąd zmierza twoja wewnętrzna walka z samym sobą Mam nadzieje ze znajdziesz tutaj życzliwych ludzi którzy wesprą cie słowem Nie nikt nie bedzie umiał sie postawić w twojej sytuacji i zrozumieć dlaczego czujesz tak a nie inaczej i poprzeć twoje zachowanie takie a nie inne To nie na tym polega tzn ta pomoc o której mowię tak nie bedzie wygladała To co zobaczysz i to co wtedy poczujesz przywoła ci na myśl słowo ktore od kogoś usłyszałeś Spróbuj sie otworzyć na innych ludzi inaczej



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: Ryszard » 30 lip 2017, 09:52

Anka pisze:
Ryszard pisze:Kochamy tych którzy nas kochają, lubimy tych którzy nas lubią, szanujemy tych którzy mają takie same poglądy jak my itd itd itd
Nie nadstawiamy drugiego policzka, nie dodajemy łupów złodziejowi który nas okradł itd itd itd


Witaj Ryszard
Zastanawiam sie czy w tym co napisałeś mówisz o sobie tak jak czujesz tylko ze w liczbie mnogiej ?

Ja moge napisać tak Nie zawsze kocham tych którzy mnie kochaja Szanuje poglądy wszystkich ludzi inne niz moje własne Często nadstawiam drugi policzek Nie oddałabym złodziejowi rzeczy ktore mi wlasnie ukradł

Tak sobie mysle dokąd zmierza twoja wewnętrzna walka z samym sobą Mam nadzieje ze znajdziesz tutaj życzliwych ludzi którzy wesprą cie słowem Nie nikt nie bedzie umiał sie postawić w twojej sytuacji i zrozumieć dlaczego czujesz tak a nie inaczej i poprzeć twoje zachowanie takie a nie inne To nie na tym polega tzn ta pomoc o której mowię tak nie bedzie wygladała To co zobaczysz i to co wtedy poczujesz przywoła ci na myśl słowo ktore od kogoś usłyszałeś Spróbuj sie otworzyć na innych ludzi inaczej




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Liczba mnoga , gdyż takie jest życie.
Jak większość tutaj, wiesz lepiej - ech :( potwierdzasz to co napisałem
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: moyen » 31 lip 2017, 15:11

Ryszard czy czujesz przenikająca Cię pustkę......?(nie jest to złośliwe pytanie)
moyen
 
Posty: 23
Rejestracja: 27 paź 2016, 08:04

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: Ryszard » 31 lip 2017, 17:08

moyen pisze:Ryszard czy czujesz przenikająca Cię pustkę......?(nie jest to złośliwe pytanie)


Czuję się podle , źle, smutno i głupio szukając wśród Was pomocy.
Spirytyzm kojarzył mi się z mediami.
Spirit czyli Duch, Dusza
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: moyen » 31 lip 2017, 20:46

Samo szukanie Ryszardzie nie wystarczy trzeba chcieć przyjąć pomoc.....ale na to też przychodzi odpowiedni moment życzę pozytywnego wyjścia z zawirowań
moyen
 
Posty: 23
Rejestracja: 27 paź 2016, 08:04

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: Ryszard » 31 lip 2017, 20:52

moyen pisze:Samo szukanie Ryszardzie nie wystarczy trzeba chcieć przyjąć pomoc.....ale na to też przychodzi odpowiedni moment życzę pozytywnego wyjścia z zawirowań


Przyjmuje pomoc, jeżeli taka się pojawia, jestem stary ale nie głupi, mam nadzieję
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: cthulhu87 » 31 lip 2017, 20:55

Ryszard pisze:
moyen pisze:Samo szukanie Ryszardzie nie wystarczy trzeba chcieć przyjąć pomoc.....ale na to też przychodzi odpowiedni moment życzę pozytywnego wyjścia z zawirowań


Przyjmuje pomoc, jeżeli taka się pojawia, jestem stary ale nie głupi, mam nadzieję


Ryszardzie, jeśli ktoś coś od Ciebie chce, np. oferuje kontakt mediumiczny za pieniądze, najlepiej pisz wprost. Spirytyści uznający filozofię skodyfikowaną przez A. Kardeca nie utożsamiają się z podobnymi praktykami.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: Ryszard » 31 lip 2017, 21:01

cthulhu87 pisze:
Ryszard pisze:
moyen pisze:Samo szukanie Ryszardzie nie wystarczy trzeba chcieć przyjąć pomoc.....ale na to też przychodzi odpowiedni moment życzę pozytywnego wyjścia z zawirowań


Przyjmuje pomoc, jeżeli taka się pojawia, jestem stary ale nie głupi, mam nadzieję


Ryszardzie, jeśli ktoś coś od Ciebie chce, np. oferuje kontakt mediumiczny za pieniądze, najlepiej pisz wprost. Spirytyści uznający filozofię skodyfikowaną przez A. Kardeca nie utożsamiają się z podobnymi praktykami.


Także uważam, ze nie wszystko można kupić.
Wierzę jednak w MIŁOŚĆ (nie mylić z seksem)
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Jak sobie radzić z negatywnymi emocjami

Postautor: moyen » 01 sie 2017, 07:41

Tak już mam że pomagam bezinteresownie ,ale nie dziwi mnie to że ludzie węszą wszędzie podstęp...taki dzisiejszy świat tacy ludzie.....ale wiarę bynajmniej Ja mam właśnie w tą bezinteresowną miłość do bratnich dusz. Bezgraniczna miłość jest piękna jest cudem na tym jakże trudnym świecie ,każdemu życzę aby zaznał takowej bezinteresownej miłości w czystej postaci takiej którą dajesz ale i możesz otrzymać.

P.S. Miłość nie mylić z, stanem zakochania ani z seksem
moyen
 
Posty: 23
Rejestracja: 27 paź 2016, 08:04

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości