Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: Mirek » 03 gru 2015, 09:11

danut pisze:Jeśli śmieje się słusznie, to sama się z nim śmieję, potrafię przyznać się do swoich wad. Jeśli jest to słuszne, a w innym wypadku, dzięki, że zauważyłeś - to oznaka słabości tej osoby i poprzez śmianie się z innych chęć ukrycia swoich niedociągnięć. :D Która czasem denerwuje.

Słuszne z Twojego punktu widzenia. Jak zapewne wiesz wielu swoich wad nie dostrzegamy. Nawet staramy się ich szukać u innych nie wiedząc, że ci inni to nasze zwierciadła.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: danut » 03 gru 2015, 11:58

Lustrownie ludzi to dopiero wredna cecha :) . Mnie się kojarzy z dewotyzmem i szukaniem na siłę u każdego wad, jakich by tu się tylko u niego nie dopatrzyć, by się móc przyczepić. Utrudnia ono bardzo życie ludziom w społeczeństwie, ogranicza im swobodę, drażni, staje się nie do wytrzymania w domu, gdy przyjdzie dzielić życie z osobą, która tak pojmuje życie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: atalia » 03 gru 2015, 13:55

" Z kogo się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie..."
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: danut » 03 gru 2015, 14:05

atalia pisze:" Z kogo się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie..."


"Moi drodzy parafianie, ja odprawię wam kazanie choć słuchać mnie nie chcecie, bo swoje dobrze wiecie. Do kościoła nie chodzicie, bo magią się zajmujecie, na tace nie dajecie, bo czytacie śmieci w necie. Do Nieba iść chcecie??! - Ni hoho, nie ma mowy - nie pójdziecie!" :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: Hansel » 06 gru 2015, 12:36

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: Hansel » 09 gru 2015, 01:24

„Miesięcznik Egzorcysta”: Czy wolno dziś straszyć piekłem?
Miesięcznik "Egzorcysta"

– Podnoszą się czasem wołania: „nie straszmy Szatanem, piekłem, wiecznym potępieniem”, bo to niechrześcijańskie. Może to i racja: nie straszmy; straszyć można kryzysem gospodarczym, kataklizmem przyrodniczym czy wojną. Diabłem i piekłem nie da się tylko straszyć. Tą rzeczywistością trzeba przerażać, bo to jest jedyna właściwa reakcja normalnego człowieka. O grozie i dramacie śmierci wiecznej mówi Zbawiciel, więc chyba trudno przytomnie utrzymywać, że jest to postawa niechrześcijańska – pisze we wstępie do styczniowego numeru „Miesięcznika Egzorcysta” redaktor naczelny, Artur Winiarczyk.

Pismo właśnie trafiło do sprzedaży.



Dla czytelników „Miesięcznika Egzorcysta” czytelne staje się przesłanie: szatana należy się bać i nigdy nie wolno z nim igrać. Przed szatanem należy przestrzegać, bo tylko w ten sposób możemy ustrzec naszych bliskich przed jego zgubnym wpływem. Przesłanie to powraca w kolejnych tekstach styczniowego numeru. Autorzy artykułów przestrzegają przed złem, które tylko z pozoru wygląda bardzo atrakcyjnie i nowocześnie. Bernard B. Kwiatkowski surowo rozprawia się z organizatorami festiwalu „Castle Party”, co roku odbywającego się w Bolkowie na Dolnym Śląsku. Festiwalu, promowanego, jako regionalne wydarzenie muzyczne, który w rzeczywistości pełen jest satanistycznych symboli, agresywnej muzyki, alkoholu i narkotyków.

W tekście „Pakt o nieagresji” ks. Jarosław Cielecki opisuje swoje poruszające spotkania z osobami opętanymi i przestrzega:

– W przyszłym roku w programie szkół średnich w ramach zajęć z przyrody będzie możliwość zapoznania się z różdżkarstwem, wróżbiarstwem i działaniami bioenergii. (…) Jest to otwarta droga do wejścia w głębię tajemnicy mocy ciemności.

Wiele uwagi w styczniowym numerze „Miesięcznika” poświęcono wampirom: Grzegorz Fels, autor tekstu „Ukryte życie wampira” opisuje zjawisko wampiryzmu i osobliwą modę na wampiryczne motywy, która panuje we współczesnej kulturze. Małgorzata Nawrocka, w artykule poświęconym wampirom, bohaterom sagi „Zmierzch” pyta retorycznie: – Zastanawiam się, jak wiele jeszcze zniesie literatura współczesna. Ile seksownych i uśmiechniętych demonów przebiegnie po jej kartach w tę i z powrotem ku uciesze podekscytowanych kobiet i zblazowanych mężczyzn, zanim ktoś zawoła wreszcie: „Król Lucyfer jest nagi!”. Psycholog, dr Piotr Mamcarz, ostrzega czytelników przed wampirami energetycznymi, czyli ludźmi, którzy okradają nas z życiowej energii.

Lektura styczniowego numeru „Miesięcznika Egzorcysta” zmusza czytelników do dokonania wyboru, który najlepiej oddają słowa Artura Winiarczyka – Kto nie wierzy w istnienie diabła, ten wierzy diabłu. Wierzy jego sugestiom i podszeptom, że nie istnieje. Wystarczy wejść do księgarni czy włączyć telewizor, by się przekonać, jakie style są modne, lansowane i obowiązujące. Style życia i twórczości coraz bardziej przesiąknięte są złem moralnym, którego nie nazywa się już grzechem. Może warto się zastanowić nad powszechną dziś patologią „oswajania” zła, przyznawania mu prawa obywatelstwa wśród tego, co dobre, a nawet chronienia go jakimś przedziwnym immunitetem. Utrwalają się postawy akceptacji zła, nazywania go dobrem, a w konsekwencji jego promocji. Komu na tym najbardziej zależy?

Miesięcznik Egzorcysta sprzedawany jest w salonach Empik-u, Kolportera, Ruch-u, Relay, Inmedio i Garmond Press. Pismo dostępne jest głównie w punktach z wejściem do środka, czyli tzw. salonach prasowych. Wydawca zapewnia też prenumeratę krajowa i zagraniczną.

http://egzorcyzmy.katolik.pl/miesieczni ... c-pieklem/
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: neuron » 16 lis 2016, 18:42

Hansel pisze:A co myślicie o tej wizji ?


to jest ksero z obrazow bosha
ale ohydny ten bog ktory kaze wlasne dzieci w ten sposob i pozwala im tak grzeszyc

pewnie tez tam trafie , za marike , za mieso i inne swinstwa

za biel , za czerń .......za o złocie sen ................

na pohybel wszystkim bogom


no i jak , jak po smierci nie bede mial ciała to co mnie obchodzi klucie iglami i inne bzdury
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: Natasza » 18 lis 2016, 07:44

hahah ogień, jest moc :twisted:

,, byli tam ludzie dręczeni za to, że spraw swojego życia nie uzgadniali z Jezusem, ale podejmowali własne decyzje i podążali za własną wolą,,

a szpile za co? za bycie gejem? macie przerąbane panowie

ale obrazki będą jak na haju - każdy dostanie takie na jakie liczy, a każdy liczy na raj i ten cel będzie ukazywany jak cel SMART , tyle , że trzeba gonić królika
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: neuron » 24 lis 2016, 06:13

Natasza pisze:tyle że , trzeba gonić królika


follow the white rabbit
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Jak pomóc osobie która boi się Piekła ?

Postautor: Anka » 26 lis 2016, 19:02

Patrząc na ta wizje ktora przedstawiasz z jakiegoś źrodła. Czy ktos w to naprawde uwierzył ? Mocno przerysowane jak dla mnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości