Bezsenność

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Bezsenność

Postautor: Hansel » 10 gru 2015, 21:50

gaba75 pisze:To ja powiem tak, naturalne metody, jak najbardziej. Poza tym ja również to miałam i to nic złego, jeśli dotyczy medium. Możliwe że Hansel jest medium, ale musi sobie to uświadomić. Możliwe, ze podświadomość walczy ze świadomością u niego.


Czemu ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Bezsenność

Postautor: walentyna » 11 lut 2016, 14:23

Ja również mam bardzo duże problemy z bezsennością. Potrafię nie spać przez kilka dni. Na początku w ogóle mi to nie przeszkadza, później natomiast bardzo się to na mnie odbija.
polecam pomoc Pani Agnieszki:
Oczyszczanie karmy
Co to jest karma
Awatar użytkownika
walentyna
 
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2016, 15:38
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Bezsenność

Postautor: Nikita » 12 lut 2016, 08:14

To duzo kilka dni z rzedu nie spac...mi sie czasmai zdarzaly nieprzespane nocki ale po takiej nocce spalam jak zabita nastepnej nocy. Organizm potrzebuje snu do regeneracji. Z ´mojego doswiadczenia najlepsza metoda na sen to wczesnie wstawac i wczesnie klasc sie spac, wychodzic na swierze powietrze, zrelaksowac sie w Jakis sposob: sa techniki medytacyjne i oddechowe albo muzyka wyciszajaca a czasami nawet lampka wina...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości