Czy mogę na Was liczyć?

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Czy mogę na Was liczyć?

Postautor: soldado » 09 gru 2015, 10:44

Casandra pisze:Ja osobiście nigdy nie interesowałam się numerologią, gdyby nie Soldado pewnie by mi do głowy nawet nie przyszło szukać takich informacji. Ale jako ciekawska duszyczka poszperałam i znalazłam informacje na ten temat. W sumie odkąd jestem na tym forum powinnam się już przyzwyczaić do zaskakujących informacji, ale czytając wyszperane posty znowu robiłam karpika - zaskakująco trafnie opisuje mnie moja liczba urodzeniowa. Potraktowałam to raczej bardziej jak ciekawostkę - ale coś w tym chyba jest.

Wiem jedno - Wy i to forum, a przede wszystkim Bóg, który mnie tu skierował i spirytyzm, którym otworzył przede mną swoje drzwi, to wszystko bardzo postawiło mnie na nogi. Każdego dnia co raz częściej do głowy przychodzi mi myśl, by w końcu spróbować żyć znowu o własnych siłach, bez leków, które mimo swoich plusów mają i wyraźne minusy. Zaczynam znowu tęsknić do bycia sobą, sobą sprzed choroby. Dajecie mi ogromną siłę, po każdych odwiedzinach na tym forum czuję jak od nowa naładowałam baterie. Dziękuję Wam, moje dobre Duszyczki:-)


hej :)

Fajnie, że odzyskujesz siły :)

Odnośnie 11 ki... duchy wykorzystują nieraz osobiste doświadczenia medium, nieraz wskazują na coś, co doskonale pasuje do jakiejś osoby.
W tym przypadku to liczba mistrzowska i napiszę to - osobiste doświadczenie medium... w innych przypadkach to np. piosenka.
Zamiast przekazu nieraz duchy wybierają jakąś piosenkę, której słowa, a nawet sam teledysk jest doskonale dobrany do sytuacji osoby, do której kierowany jest przekaz.
Nadto bywało tak, że dana osoba właśnie od kilku dni tę piosenkę ,,wszędzie'' słyszała. :lol:
Kilkakrotnie miałem przekaz właśnie w takiej formie :)
Pozdrawiam.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czy mogę na Was liczyć?

Postautor: Pablo diaz » 01 sty 2018, 10:38

Pablo diaz pisze:To fakt czasami wyliczenie numerologiczne nie pasuje do danej osoby (nie wiem dlaczego tak jest)jednak
,nie należy pewnych rzeczy pomijać.Jeśli ktoś nie wierzy w numerologię (liczby)jest to oznaką pewnej dozy rozsądku,
jeśli drwi jest to oznaką ignorancji.Moim zdaniem wszechświat, Bóg i jego nauka są nieskończonością.
W tej nieskończoności istnieje ład i porządek,który jest numerologiczny,matematyczny.
Jeśli Bóg objawił nam numery i matemtykę ,a na podstawie tej nauki
bazują prawie wszystkie wyliczenia naukowe,a wręcz powiedziałbym,że prawie wszystko można odnieść do liczb,to skłania mnie to do refleksji,a wręcz pewności ,że odnosi się to również do uszeregowania galaktyk,planet,dusz.A,więc i data naszych urodzin powinna być zgodna z porządkiem wszechświata,ilością wcieleń ducha (wiek ducha),a nie przypadkową,jakby mogło nam się wydawać.
I nie myliłbym tego z wróżbiarstwem,magią, a bardziej przypisywał do porządku wszechświata na podstawie liczb.
Nie interesuje mnie numerologia,nigdy nie sięgałem do literatury,która opisuje numery ,wiec się nie znam,ale wewnętrzny głos już oddawna podpowiadał mi porzadku liczbowym.(To tylko moja wewnętrzne przemyślenia,nie poparte żadnymi dowodami)

Szukałem w internecie ,co spirytyzm,spirytyści mówią na temat numerologii i znalazłem taką ciekawostkę:

Duch Emmanuel zapytany przez Chico Xaviera o częste powtarzanie się liczby siedem w tradycjach chrześciajańskich w
książce ,,Pocieszyciel,, w pytaniu 142 odpowiedział:

,,Jedna odosobniona opinia będzie prowadzić do wielu domen i analiz zwanych numerologią,uchodząc zasiegiem
naszych duchowych myśli.Liczby,jak wibracje mają swoją mistyczna naturę.Musimy zgodzić się,że wszystkie numery,
jak i wszystkie wibracje są dla nas święte,,


Allan Kardec w magazynie spirytystycznym z lipca 1868r.powiedział,że nie poświecił dużo czasu nauce numerycznej,
zauważył ,że istnieją sugestywne przypadki i daty do poszczególnych wydarzeń i nie widzi ,aby był to zbieg okoliczności
twierdząć,że:
,,to czego nie rozumiesz,nie możesz zobaczyc ,co jest utopią teraz,jutro może być prawdą,,


Interesujący film o geometrii dźwięku,pokazujący ,że wszechświat z jego zawartością można podporządkować liczbom https://www.youtube.com/watch?v=DSppvoGuT-8
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości