Duch opiekuńczy

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: danut » 22 kwie 2016, 09:14

czarnyMag pisze:Uważam że bardzo pomocne są dla dusz (mniej rozwiniętych) relacje dusz wcielonych w ciało (bardziej rozwiniętych duchów) dotyczących duchów opiekuńczych które "was" prowadzą.
Jak odbieracie "pomoc" swych opiekunów duchowych? Czy czujecie że "ktoś" was prowadzi i jak tą "pomoc" odbieracie?
Proszę, napiszcie kiedy i jak Waszym zdaniem Wasz duch opiekuńczy wziął górę nad waszym duchem wcielonym w ciało i jak to zinterpretowaliście / odebraliście ?


Wiele razy tak się u mnie stało. Duch opiekuńczy potrafi przenieść nas przez inną rzeczywistość co pozwalało na wyratowanie mnie z sytuacji, gdzie pozbawienie mnie życia tutaj, lub inne bardzo poważne konsekwencje byłyby w inny sposób nieuniknione. Daje się to wyraźnie odczuć, że prowadzi nas potężniejsza dusza/ głębsza świadomość od naszej rozumowej i doczesnej.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: czarnyMag » 22 kwie 2016, 13:45

Darel pisze:Szczerze? Ja cięgle mam ogromny problem żeby wyczuć subtelne działanie Duchów Opiekuńczych.


Miałem na myśli ludzkie zdarzenia w realu, między innymi że robisz coś wbrew swojej woli (coś głupiego w twym mniemaniu sama nie wiedząc czemu np.)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: Nikita » 22 kwie 2016, 18:24

Ja odczuwam czesto polaczenie z aniolem storzem. Gdy musze rano wczesnie wstac to "ktos" obudzi mnie zaraz zanim zadzwponi budzik. Oraz gdy mam Problem to "ktos" inspiruje mnie do dzialan, obejrzenia czegos czy przeczytania.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: danut » 22 kwie 2016, 19:25

Nikito to budzenie się pod przymusem jest reakcją organizmu na Twoją własną sugestię, która go programuje, wgrywasz ją sobie wieczorem przed zaśnięciem- muszę wstać o tej i o tej godzinie - jest mi to znane i pewnie wielu innym ludziom także... Ot, taki Anioł Stróż. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: Nikita » 22 kwie 2016, 20:09

Danut wydaje Ci sie, ze wszystko wiesz, na wszytsko masz odpowiedz. A ja Ci mowie, ze to moj Aniol mnie budzi i wiem o tym...Moze ty sobie cos wgrywasz ale ja nie.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: Xsenia » 22 kwie 2016, 21:26

O moim Aniele Stróżu napisałam tu:
viewtopic.php?f=10&t=1923&start=60
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: 000Lukas000 » 23 kwie 2016, 17:03

Na życzenie użytkownika temat został połączony z starszym tematem o tej samej tematyce.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: soldado » 23 kwie 2016, 20:19

Nikita pisze:Ja odczuwam czesto polaczenie z aniolem storzem. Gdy musze rano wczesnie wstac to "ktos" obudzi mnie zaraz zanim zadzwponi budzik. Oraz gdy mam Problem to "ktos" inspiruje mnie do dzialan, obejrzenia czegos czy przeczytania.


Inspiruje i motywuje... :)
Tylko Ty wiesz czy masz to połączenie.
Ja jestem przekonany, że je masz.
Tak trzymaj i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: fruwla » 27 kwie 2016, 09:50

Nikita pisze:Ja odczuwam czesto polaczenie z aniolem storzem. Gdy musze rano wczesnie wstac to "ktos" obudzi mnie zaraz zanim zadzwponi budzik. Oraz gdy mam Problem to "ktos" inspiruje mnie do dzialan, obejrzenia czegos czy przeczytania.

Kazdy ma " Stroza - Aniola - Opiekuna " ale nie kazdy PIELEGNUJE to polaczenie z nim.
Wiele osob to polaczenie zaniedbuje czy wrecz ignoruje :shock:
Niektorzy prowadzenie nazywaja intuicja... ;)
Jeszcze inni zadaja opieki non stop, a istotne wskazowki, celowo omijaja ... niestety
A przeciez zawsze, zanim sie cos waznego wydarzy- kazdy z nas dostaje sygnaly prowadzace.
A co z nimi zrobi , jak zdecyduje - to juz jest sprawa wolnej woli, ktora nierzadko przez bardzo wielu ludzi jest blednie interpretowana.
:)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Duch opiekuńczy

Postautor: Estia72 » 01 maja 2016, 10:32

Nikita pisze:Ja odczuwam czesto polaczenie z aniolem storzem. Gdy musze rano wczesnie wstac to "ktos" obudzi mnie zaraz zanim zadzwponi budzik. Oraz gdy mam Problem to "ktos" inspiruje mnie do dzialan, obejrzenia czegos czy przeczytania.


Co do inspiracji zgadzam sie z Toba ze ktos Cie kieruje w tym kierunku, natomiast co do budzika...hmm

Ja jesli musze obyc sie bez budzika ustawiam swoja podswiadomosc by mnie obudzila i to robi, nie uwazam zeby to robil jakis aniol stroz moj lub nie daj bog przewodnik... ;)

Fruwla owszem kazdy tam jakiegos ma...czytalam na jakims forum zwiazanym z parapsychologia relacje dziewczyny z tym jej owym przewodnikiem i powiem szczerze
nie chciala bym miec takowego....Moj sie wtraca tylko wtedy gdy zachodzi naprawde koniecznosc z reguly gdy mu mocno zawracam gitare z jakims problemem, najczesciej gdy szukam odpowiedzi zwiazanych ze swiatem duchowym , nasze kontakty ograniczaja sie do minimum koniecznosci...co tu duzo mowic ciezko ma ze mna i chyba nie do konca przemyslal swoja decyzje o tym by byc moim przewodnikiem ;)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości