Puenta spirytyzmu ???!

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: Krzysztoff » 08 wrz 2016, 13:42

czarnyMag pisze:Ale co zmienia np. dobre słowo skierowana do rodzica dziecka które się zabiło oprócz tego że ogół żyjących współczuje i jedna się w bólu? Co zmieni nawet myśl !

Zmienia wszystko. Każdy nawet najmniejszy akt dobroci jest bardzo ważny i zmienia nas i cały świat
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: Pawełek » 08 wrz 2016, 13:56

czarnyMag pisze:I za tą wiedzę odpowiem po zejściu z tego placu zabaw - tylko za to i tylko przed sobą samym czyli sumieniem! Bo Mój Stwórca jest doskonały! i nikogo za niezrozumienie nie karze - mamy wolną wolę :lol:

Magu, przecież "nasz bóg" nie karze. Jak Ty się zaznajomiłeś ze spirytyzmem?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: czarnyMag » 08 wrz 2016, 14:01

Krzysztoff pisze:
czarnyMag pisze:Ale co zmienia np. dobre słowo skierowana do rodzica dziecka które się zabiło oprócz tego że ogół żyjących współczuje i jedna się w bólu? Co zmieni nawet myśl !

Zmienia wszystko. Każdy nawet najmniejszy akt dobroci jest bardzo ważny i zmienia nas i cały świat


Cały świat czyli ten świat? (Dla Ciebie Ziemie, dla Mnie plac zabaw)? Mniemam że domniemujesz co tak naprawdę ma znaczenie :twisted: Ani Ty, ani Ja nie mamy dowodów na swoje domniemania - ale razem wierzymy żeś my duchy wcielone (to znaczy że Ty w to wierzysz a Ja to wiem :) Więc powiedzmy że na tym "placu zabaw" ma znaczenie jak się tu zachowujemy :)
Pewnie ma ale to i tak tylko "plac zabaw" :lol:
Zastanawia mnie natomiast inna rzecz :twisted: Co Ty tu robisz?! Przy założeniu - że nie masz świadomości że na serio jest świat ducha?! :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: czarnyMag » 08 wrz 2016, 14:19

Pawełek pisze:
czarnyMag pisze:I za tą wiedzę odpowiem po zejściu z tego placu zabaw - tylko za to i tylko przed sobą samym czyli sumieniem! Bo Mój Stwórca jest doskonały! i nikogo za niezrozumienie nie karze - mamy wolną wolę :lol:

Magu, przecież "nasz bóg" nie karze. Jak Ty się zaznajomiłeś ze spirytyzmem?


Przecież napisałem to: "Mój Stwórca jest doskonały! i nikogo za niezrozumienie nie karze"
Nie napisałem tego? :D
Ale spirytyzm to tylko filozofia Ziemi czyli filozofia placu zabaw :) Nie? :twisted: To religia - niech będzie - ale tylko "placu zabaw" :)
Pawełek ja bym się na Twoim miejscu zaczął tak na serio zastanawiać (jaka jest Twoja rola tu na Ziemi i czemu akurat tu gdzie taki jak ja wcielony może wpłynąć na Twoje życie TY jesteś :lol: I temu bym się poświęcił.
Bo Ziemia to tylko jednak plac zabaw - nie będę tego udowadniał Ziemi - mam gdzieś w co ta Ziemia wierzy - ale się myli :twisted:
Tylko na Ziemi można kogoś skrzywdzić (na Ziemi i jeszcze na takich drugich Ziemiach) - w tzw. zaświatach taki jak ja dostaje "obrożę" (niewidzialną i być może ma to związek z sumieniem) ale jednak tam sumienie staje się Prawem!
a tu jest dowolność, zło i prawo silniejszego - tu jest w pewnym stopniu PIEKŁO!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: Pablo diaz » 08 wrz 2016, 14:21

Krzysztoff pisze:
czarnyMag pisze:Ale co zmienia np. dobre słowo skierowana do rodzica dziecka które się zabiło oprócz tego że ogół żyjących współczuje i jedna się w bólu? Co zmieni nawet myśl !

Zmienia wszystko. Każdy nawet najmniejszy akt dobroci jest bardzo ważny i zmienia nas i cały świat
o

Wspolczucie to zrozumienie,zrozumienie to milosc,spojrzmy na Jezusa,ktory nie zareagowal z obojetnoscia na smierc Lazarza,wzruszyl sie i zaplakal ,a pzeciez mogl powiedziec Lazarz jest juz wolny od ciala i cierpien nie oplakujcie go,to nic nie zmieni.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: czarnyMag » 08 wrz 2016, 14:30

Pablo diaz pisze:
Krzysztoff pisze:
czarnyMag pisze:Ale co zmienia np. dobre słowo skierowana do rodzica dziecka które się zabiło oprócz tego że ogół żyjących współczuje i jedna się w bólu? Co zmieni nawet myśl !

Zmienia wszystko. Każdy nawet najmniejszy akt dobroci jest bardzo ważny i zmienia nas i cały świat
o

Wspolczucie to zrozumienie,zrozumienie to milosc,spojrzmy na Jezusa,ktory nie zareagowal z obojetnoscia na smierc Lazarza,wzruszyl sie i zaplakal ,a pzeciez mogl powiedziec Lazarz jest juz wolny od ciala i cierpien nie oplakujcie go,to nic nie zmieni.


On chciał pokazać że duchy nie są same (w pewnym stopniu ludzie nie są pozostawieni sami sobie)! Ale czemu nie zatrzymuje wejścia z obcej sfery ducha który ma wpływ na tę że sferę (Ziemię) tzw. opętania chociażby? :twisted:
Bo jesteśmy (my powiedzmy - nie Ty) narzędziem Twojej pokory? :twisted:
My też prędzej czy później staniemy się celem uderzenia "narzędzia" naszej pokory :mrgreen:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: Nikita » 08 wrz 2016, 17:03

Tez wierze w to, ze Ziemia to poligon doswiadczalny czy inaczej plac zabaw...tutaj dusze moga robic co chca i skosztowac owocow swoich czynow...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: Mirek » 08 wrz 2016, 18:43

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: Pawełek » 08 wrz 2016, 19:07

Mirek pisze:Ziemia to żywy organizm.
https://www.youtube.com/watch?v=Izp8zEc2GJc

Wiesz co Mirku, czasem mam takie wrażenie, że cały kosmos, wszechświat jest jednym wielkim organizmem :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Puenta spirytyzmu ???!

Postautor: Mirek » 08 wrz 2016, 20:40

Bo tak jest. :-)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości