Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: KryształowaOla » 20 wrz 2016, 12:12

Witam,zarejestrowałam się na tym forum bo liczę bardzo na pomoc osób naprawdę doświadczonych w odprowadzaniu ''trudnych przypadków''.
Chodzi o mojego męża który od kilkunastu lat ma przy sobie ducha swojego ojca ,niedawno dołączył do niego także zmarły przeszło rok temu brat.
Jesteśmy razem od 10 lat i zawsze działania męża były irracjonalne,pomimo wielkiej miłości łączącej nas zostawiałam go wielokrotnie bo po prostu nie mogłam wytrzymać nerwowo jego zachowania.Ciągle pakował sie w tarapaty,pił,narkotyki zażywał,palił i nadal pali duże ilości tytoniu,problemy z policja,kredytami które brał a potem rzucał pracę,notoryczne wyrzucenia z pracy ,dziwne zachowanie,moje ogromne osłabienie etc.Pomimo wszystkich problemów zdecydowałam się być z mężem i wzieliśmy ślub 7 lat temu kiedy byłam w ciąży .Mamy jedną córkę.
Pięć lat temu zaczęłam podejrzewać że ciągły ''pech'' i problemy są związane z opętaniem męża przez duchy .Rozpoczęłam szukanie pomocy u różnych uzdrowicieli,egzorcystów.Pchnęło mnie to na ścieżkę mocnego rozwoju własnej mocy i Duchowości lecz żaden z ww.specjalistów nie był zdolny do pomocy -jedynie co do bardzo umiejętnie wyciągali ode mnie kasę.
żeby się nie rozpisywać przejdę do meritum,obecnie posiadam taką wiedzę oraz zdolności że bez problemu odprowadzam duchy które są na to gotowe oraz posiadam dar jasnosłyszenia oraz mocnych wglądów w przeszłe życia .Moja przyjaciółka z którą często współpracuję posiada całkowite jasnowidzenie oraz komunikuje się z Duszami .
Duch który opętał mojego męża długo się maskował i dopiero niedawno ,wspólnymi siłami go dokładnie zidentyfikowałyśmy.
Jest to ojciec mojego męża który zmarł 14 lat temu na miażdżycę ,męcząc sie przed śmiercią długo.
Mój mąż jest po operacji wszczepienia stentów w tętnice ,ponieważ duch wywołał u niego także miażdżycę .Ma 35 lat a stan żył jak u 80 latka,był ewenementem na oddziale kardiochirurgii.
Do ducha teścia dołączył zmarły ponad rok temu jego brat,umarł też po długiej chorobie na stwardnienie rozsiane.
Przy wglądzie duch teścia stoi ciągle za moim mężem i trzyma mu dłoń na ramieniu,obok jego brat.Obydwoje z pustymi oczami i zaciśniętymi ustami.Kamienne twarze.
Traktują męża jako własność i żywa bateryjkę ,ze mnie też niestety zasysają mnóstwo energii.
Ciągle próbują do mnie gadac ,bardzo im zależy żebym zostawiła męża na zawsze i wzięła z nim rozwód.
Tak żeby miały go tylko dla siebie.Mąż sprawy duchowości traktuje z przymrużeniem oka,kieruje się ego,nie ma kompletnie łączności z wyższym ja.
Jest zmeczony moimi ciągłymi prośbami o współpracę przy uwolnieniu się od opętania.
Ostatnio dla świętego spokoju powiedział że już ma dosyć duchów i wyraził na głos swoją wolę że ich więcej nie chce,lecz na tym jego współpraca się kończy.
mam wglądy w niego i wiem że jego dusza jest emocjonalnie zwiazana z ojcem i boi sie jakby ociecia wiec go podswiadomie zatrzymuje.
Duchy ssaja mnie z energii,powoduja moje także choroby.Obecnie walczę z torbielami jajników-poprzez współżycie maja do mnie energetyczny dostęp.
Wywołują meczace sny a dziś miałam bezpośredni atak kiedy byłam obudzona,męczą koszmarami nasza córkę .Powodują zastój męża ,nie jest w stanie iść do pracy by utrzymac rodzinę .
Mam pytanie do osób zajmujących się odprowadzaniem,czy jest możliwość siłowego rozwiązania problemu?
Wielokrotnie rozmawiałam z duchem teścia i jest on przewrotny oraz inteligentnie kwituje kazdy mój argument.
Po dobroci nie odejdzie
Jedyne co go jest w stanie chwilowo wyrzucić z mieszkania to mocne okadzenie szałwią białą oraz żywica,zapachu czosnku tez nie lubi .Lecz zawsze wraca.
Bardzo prosze o porady co można by z tymi delikwentami zrobić
Olga
KryształowaOla
 
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:21

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: soldado » 20 wrz 2016, 12:55

Witaj

ten fragment:

Obydwoje z pustymi oczami i zaciśniętymi ustami.Kamienne twarze.
Traktują męża jako własność i żywa bateryjkę ,ze mnie też niestety zasysają mnóstwo energii.


Wskazuje raczej na zgoła coś innego.
Myślę, że widzisz w taki sposób te istoty, bo one chcą być tak postrzegane.
Tym bardziej, że tak jak piszesz, mąż od długiego czasu zachowuje się bardzo destrukcyjnie.
Nadto ma to bardzo zły wpływ na Twoje życie i zdrowie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3195
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: KryształowaOla » 20 wrz 2016, 13:50

To był akurat wgląd mojej przyjaciółki,ja posiadam dar jasnosłyszenia .Ona zaś widzi duchy ze szczegółami.W domu postrzegam je jako ciemne cienie ,na tyle mam widzenie.Z natury jestem optymistyczna i bardzo uparta więc wolności mojego ukochanego męża nie odpuszczę.
Wczoraj próbowałam sposobu z ignorowaniem kompletnym,ponieważ dokładnie czuję kiedy duchy podpinaja się pod moją aurę oraz rozpoznaje nie swoje myśli.
Za każdym razem kiedy to robiły mówiłam''nie interesuje mnie to,nie istniejecie''
Efekt był taki że spowodowały koszmar u córki ,jej wybudzenie w efekcie czego nie mogłam zasnąć i wtedy zaatakowały mnie w otwarty sposób,na jawie.
Manifestuja się poprzez bardzo demoniczne dzwięki,słowa wydobywające się z ust mojego śpiącego obok męża,sparaliżowanie chwilowe mojego ciała i bardzo duży pobór energii,włączyły też czajnik w kuchni tak żeby mnie bardziej wystraszyć.Dopiero odeszły po bardzo długiej modlitwie i wezwaniu opiekunów.Lecz po zaśnięciu koszmary demoniczne.
KryształowaOla
 
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:21

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: Estia72 » 20 wrz 2016, 15:15

KryształowaOla pisze:Wczoraj próbowałam sposobu z ignorowaniem kompletnym,ponieważ dokładnie czuję kiedy duchy podpinaja się pod moją aurę oraz rozpoznaje nie swoje myśli.
Za każdym razem kiedy to robiły mówiłam''nie interesuje mnie to,nie istniejecie''
Efekt był taki że spowodowały koszmar u córki ,jej wybudzenie w efekcie czego nie mogłam zasnąć i wtedy zaatakowały mnie w otwarty sposób,na jawie.
Manifestuja się poprzez bardzo demoniczne dzwięki,słowa wydobywające się z ust mojego śpiącego obok męża,sparaliżowanie chwilowe mojego ciała i bardzo duży pobór energii,włączyły też czajnik w kuchni tak żeby mnie bardziej wystraszyć.Dopiero odeszły po bardzo długiej modlitwie i wezwaniu opiekunów.Lecz po zaśnięciu koszmary demoniczne.


Jak wiesz sama, sprawa jest trudna , wielowarstwowa i skomplikowana...
-Twoj maz jest bardzo chwiejny (uzaleznienia,narkotyki, problemy z policja , niestabilnosc itd)co przyciaga do niego duchy...
- Dodatkowo jak piszesz "jego dusza jest emocjonalnie zwiazana z ojcem i boi sie jakby odciecia wiec go podswiadomie zatrzymuje. Skoro sam go zatrzymuje to tym bardziej jest trudno pozbyc sie takich duchow (wspominasz ze proby odprowadzenia, egzorcyzmy sa nieskuteczne) a "duchy traktuja go jak swoja wlasnosc" hmm...no coz maja jego poniekad zgode...
-co do choroby Twojego meza i waszej rodziny , tak jak najbardziej jest to mozliwe o czym piszesz.
-piszesz ze duchy nie chca odejsc , wielokrotnie z nim/nimi rozmawialas-jesli duch nie ma ochoty odejsc/nie jest na to gotowy ciezko jest taka istote przeprowadzic na druga strone...

Odnosnie tego mam do Ciebie pytanie , jakie relacje mial Twoj maz z ojcem za zycia, jakim czlowiekiem byl jego ojcem, ja widze w tym problemy waszej rodziny...
Piszesz rowniez ze przeprowadzaliscie jakies egzorcyzmy-kto je przeprowadzal i na czym polegaly ??? Czy byly to osoby kompetentne...? Zabawy w egzorcyzmy osob niedoswiadczonych moga sie skonczyc bardzo zle...i tylko zaognic jeszcze problemy.
Napisalas ze maz wydaje dziwne odglosy w czasie snu....proponuje nagrac je...

Sprawa jest juz jak zauwazylas bardzo powazna, tym bardziej ze nie tylko Twoj maz ale Ty i corka odczuwacie te negatywne oddzialowywania...ignorowanie ich nic nie da...jak juz zauwazylas...tylko poteguje ataki.
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: Pablo diaz » 20 wrz 2016, 15:32

Witaj

cyt :Mój mąż jest po operacji wszczepienia stentów w tętnice ,ponieważ duch wywołał u niego także miażdżycę .Ma 35 lat a stan żył jak u 80 latka,był ewenementem na oddziale kardiochirurgii.

Choroba Pani męża,, miażdzyca,, raczej spowodowana jest trybem życia jakie prowadził ,aniżeli wpływem duchów.

cyt;Mam pytanie do osób zajmujących się odprowadzaniem,czy jest możliwość siłowego rozwiązania problemu?
Wielokrotnie rozmawiałam z duchem teścia i jest on przewrotny oraz inteligentnie kwituje kazdy mój argument.
Po dobroci nie odejdzie


Niestety nie istnieje inna możliwość dialogu jak poprzez miłość.

Oto kilka wskazówek od Ducha Andre Luiza jak rozmawiać z odcieleśnionymi braćmi .

Jeśli chcesz być pomocny dla bezcielesnych cierpiacych ,włącz światło miłości i modlitwy w swoim własnym umyśle.

Wizytę ducha,który zatracił się w cieniu ,obejmij szerze jak brata.

Nie wystawiaj ran niezadowolenia komunikującego się nieszczęśnika dla ciekawości publicznej,pomagaj prywatnie,tak jakbyś
wspomagał chorego krewnego w zaciszu domu.

Nie potępiaj,nie stawaj się cholerykiem.

Nie krytykuj,ani nie rań.

Nie mów o śmierci duchowi,który o niej jeszcze nie wie,rozjaśniaj cierpliwie mu drogę,aby sam odkrył rzeczywistość.

Konwersuj z precyzją i czułością, przepiękne i długie przemówienia zastąp uczuciem czystego braterstwa.

Nie zapomnij o równowadze ,spokoju i radości,tak,aby cierpiacy brat znalazł równowagę,spokój i radość w sobie.





Człowiek,który jest opętany przede wszystkim sam powinien zgłosić chęć współpracy.
Po pierwsze powinno się bardzo ciepło przyjać taką osobę,tak,aby ona sama spontanicznie załczeła rozmawiać o swoich problemach.
Wtedy wybierać najważniejsze punkty jego problemu i orientować go w świetle spirytyzmu i Ewangelii Jezusa,rozmowa powinna odbywać się poprzez empatię i współczucie,dzięki czemu opętany poczuje wibracje przyjaźni i zangażowanie.
Osoba,która udziela pomocy powinna dokładnie trzymać się spirytystycznych nauk.Nigdy nie należy mówić do osoby :
,,Jesteś opętany przez duchy,,lub ,,ma pan zdolności mediumiczne i należy natychmiast je rozwinąć,,
Bardzo dużą pomocą dla opętanego jest fluidoterapia,która wiąże się z przkazem uzdrowieńczego fluidu przez medium leczące.
Pozwala to na duchowe dobrodziejstwa realizowane na perispirycie (ciele duchowym)które dobre duchy umieszczają poprzez wysył strumieni fluidycznych w punkty opętańcze wcielonego.W taki sposób opętany odnawia się psychicznie,emocjonalnie i podczas takich sesji zachodzi
prawdziwy proces psychoterapeutyczny.
Od opętanego zależeć będzie czy pozostanie na lini dobra lub ponownie dostrajać będzie się do swoich przeciwników .
Podaję Pani adres do centrum uzdrawiania http://bezerraespiritual.wixsite.com/mediumuzdrawiajace niemniej jednak proszę pamiętać ,że to osoba opętana musi wyrazić chęć współpracy,tylko ona może dokonać zmian.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: soldado » 20 wrz 2016, 16:43

KryształowaOla pisze:Manifestuja się poprzez bardzo demoniczne dzwięki,słowa wydobywające się z ust mojego śpiącego obok męża,sparaliżowanie chwilowe mojego ciała i bardzo duży pobór energii,włączyły też czajnik w kuchni tak żeby mnie bardziej wystraszyć.Dopiero odeszły po bardzo długiej modlitwie i wezwaniu opiekunów.Lecz po zaśnięciu koszmary demoniczne.


Myślę, że wiesz z kim masz do czynienia.
Szukasz na to potwierdzenia.
Według mnie masz do czynienia nie ze zwykłymi duchami.
Tylko egzorcyzm przeprowadzony przez doświadczonego egzorcystę, Ci pomoże.
Jeżeli tego nie zrobisz, to będzie jeszcze gorzej, a w skrajnym przypadku doprowadzą do całkowitego opętania, a potem do śmierci Twojego męża.
To powinien być egzorcysta, który przez 3 dni będzie pościł i się modlił, a dopiero potem odprawi egzorcyzm.
Nikt z marszu te istoty nie wyrzuci.
Są za bardzo silne.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3195
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: danut » 20 wrz 2016, 16:59

Porada Pablo diaza wydaje się być właściwa, zresztą podobnymi zasadami w podobnych przypadkach kieruje się resocjalizacja. To nie jest tak, że dusza teścia, czy szwagra została przy mężu i to oni siedzą mu na ramieniu, opętują go i podpowiadają mu co ma, czy co nie ma i kiedy robić :D Siła naszych emocji, uczuć, zawistnych przyzwyczajeń, parcia z klepkami na oczach na oślep przez tę rzeczywistość odciska swoje piętno w niej, pozostaje i nadal zasila wszystkich tych, którzy byli z tymi wartościami w jakiś sposób powiązani. To staje się ich siłą napędową życia, ich źródłem informacji, zapisem ich życia, z którą są tak zestrojeni, że w razie jakiejkolwiek próby od niej odcięcia nie pozostaje im nic, co mogłoby im tę lukę po nim wypełnić. Dlatego trzeba otworzyć inne źródło, powoli przyzwyczajać taka osobę by to niego się przyłączyła, zmieniając całkowicie swoje życie, psychikę , przyzwyczajenia i jest to bardzo trudne, a nadto ta druga osoba, która by się tego podjęła musiałaby być niesamowicie silna charakterem i duchem.
Według mnie jakaś tam koleżanka niby jasnowidzka więcej tu namiesza niż pomoże, no ale ja za Ciebie autorko tematu nie będę wybierać Ci przyjaciół. Tylko z tego co tu napisałaś już widzę, ze ona nie ma o tym zielonego pojęcia. Zwróciłam tez uwagę na zdanie w poście Pablo :"Nigdy nie należy mówić do osoby :,,Jesteś opętany przez duchy,,lub ,,ma pan zdolności mediumiczne i należy natychmiast je rozwinąć," - Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak jest to destrukcyjne dla takich osobowości - zamiast uwalniać taką osobę od takich kompleksów, od tak złego źródła, w którym wiadomo co jest i służy za esencję życia- narkotyki, kradzieże, wyłudzany sex, zdrada, kłamstwo, manipulacja, podstępy, łajdactwo, oszustwa, kradzieże i czasem jeszcze dużo gorsze rzeczy - przekonuje tę osobę, że ona właśnie dzięki niemu i tym rzeczom jest mocna, utwierdza ją w tym przekonaniu, ze wcale nie ma tam potrzeby się względem tego buntować, bo zadaniem takiej osoby jest pozostać w tych więziach, a nawet umacniać je. A to, że nie mówić takiej osobie wprost, ze jest opętana to dlatego by jak nerwus nie porwała się ona na oślep z siekierka na księżyc, bo potrzeba najpierw spokojnie wyjaśnić jej to w czym rzecz, bo zło rodzi następne zło, a takie szarpanie się z tym będzie zaciskać tylko te pęta i przyniesie odwrotny skutek.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: KryształowaOla » 20 wrz 2016, 17:12

Dziękuję serdecznie za odzew!
''

Odnosnie tego mam do Ciebie pytanie , jakie relacje mial Twoj maz z ojcem za zycia, jakim czlowiekiem byl jego ojcem, ja widze w tym problemy waszej rodziny...''

Teść był surowy i małomówny ,pracował jako inżynier i często go nie było w domu.Czasami podnosił rękę na starszego brata męża ponieważ stwarzał on problemy wychowawcze-co sie pozniej nie zmieniło bo obecnie przebywa już 2 raz w więzieniu... Myślę że duże znaczenie dla pozostania ducha teścia miał fakt żalu męża że w dzień śmierci ojca był odurzony narkotykami a dzień wcześniej bardzo się pokłócili i nawet nie zdążyli się pożegnać.Wiem że ten żal w mężu istnieje nadal -robił sesję wybaczania radykalnego ale jak pisałam podchodzi do tego z dużym sceptycyzmem.

Piszesz rowniez ze przeprowadzaliscie jakies egzorcyzmy-kto je przeprowadzal i na czym polegaly ??? Czy byly to osoby kompetentne...? Zabawy w egzorcyzmy osob niedoswiadczonych moga sie skonczyc bardzo zle...i tylko zaognic jeszcze problemy.

To osobny temat rzeka,ostatnim egzorcystą była p.Wanda Prątnicka która duchów nie odprowadziła a bardzo wysoką sumę jej zapłaciłam -co więcej kiedy wróciłam z pracy za granicą w marcu czekał na mnie( pod adresem ,który miała bo sprawdzała tez moją siostrę która ma schizofrenię )duch bardzo agresywny ,niestety zesłany przez p.Wandę.Na początku myślałam że uległam opętaniu przez stres związany z zachowaniem męża ,niestety po czasie modlitw i zasilania tego ducha energią jak to robię przy odprowadzeniach .Zaczął się on ze mną komunikować i przekazał informacje że został celowo zesłany przez Prątnicką abym zapłaciła kolejne 700zł za jego odprowadzenie.
Kiedy się zorientowałam że to ona dopiero do mnie dotarło co ta kobieta robi ,uciekła do USA bo w Polsce zostałaby zlinczowana w razie demaskacji.Przeczytałam wszystkie jej książki,niewatpliwie posiada ogromną moc ale kiedy ustanowiła cennik za swoje ''usługi'' wpadła w sidła demonów pożądliwości.Sprawdzałyśmy ja w kilka osób-co zobaczył jasnowidz: P.Wanda stoi w magicznym kole ,ubrana w ciemne szaty a wkoło krążą rózne duchy i demony wygłodniałe energi.Ona je posyła pod dany adres ,zwykle są to bliscy osób których namiary ma.Tak jak w moim przypadku,ducha przez nią zesłanego odprawiłam ,grzecznie odszedł -miał dosyć tego że był jej jakby zakładnikiem i musiał robić to co mu kazała.Prątnicka oczywiście wiedziała dokładnie co się dzieje na płaszczyżnie astralnej i zesłała mi od razu kolejnego ducha który mnei atakował otwarcie.Jednak moja wiara w Boga oraz wielka liczba opiekunów i sprzymierzeńców pozwoliła mi z nią wygrać.Wzmocniona bardzo z tej walki wyszłam .Wybaczyłam tej pani i postanowiłam nie nagłaśniać tej sprawy ponieważ wiem że starszliwa karma ją czeka za to co robi.Mogę przekopiować treści maili które pisał do mnie jej asystent-Andrzej.Ona nigdy sama nie pisze.Światełko że robi takie rzeczy zaświeciło mi się kiedy przysłała mi odpowiedz przez kogo zostałam rzekomo opętana-wyszło że przez teścia! SIC !!! moją śp .Babcię i dziadka którzy byli cudownymi Duszami i obydwoje poszli prosto do światła.Wtedy jasno zobaczyłam kim p.Pratnicka jest.
Cała impreza kosztowała mnei 1500zl i sporo energii-duch którego mi zesłała był kiedyś magiem z pełnym widzeniem 3 okiem i bardzo mnie kusił swoimi zdolnościami-kiedy go dopuszczałam do głosu mogłam że tak powiem więcej w sferze ezoterycznej.


Napisalas ze maz wydaje dziwne odglosy w czasie snu....proponuje nagrac je...
Zwykle gada jakieś urwane zdania i wtedy mnie budzi-taki demoniczny bełłkot słyszałam dziś w nocy 1 raz z jego ust i było to ewidentnie żeby mnie wystraszyć -oczywiście bez skutku,nagrałabym tylko ze miałam paraliż -duchy tak mocno zassały energię męża że obudził się dziś chory z katarem .Tyle energii stracił...

Sprawa jest juz jak zauwazylas bardzo powazna, tym bardziej ze nie tylko Twoj maz ale Ty i corka odczuwacie te negatywne oddzialowywania...ignorowanie ich nic nie da...jak juz zauwazylas...tylko poteguje ataki.
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
Sprawa jest na tyle poważna że posiadając pełne wglądy w poprzednie życia mam informację że duchy;męża ,teścia,brata meża i pewnie tez brata teścia były w jednym z wcieleń w stowarzyszeniu sekty czarno magicznej ,gdzie grube akcje robili.Mąż ślubował posłuszeństwo i wierność a ojciec pozostał po śmierci jako jego ''strażnik''.W sekcie tej między innymi rytualnie pili krew ofiar co dawało im ogromną siłę i wiele demonów na ochronę .Dla tego też moc duchów które są przy mężu jest wyjątkowo mocna.
KryształowaOla
 
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:21

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: KryształowaOla » 20 wrz 2016, 17:21

soldado pisze:
KryształowaOla pisze:Manifestuja się poprzez bardzo demoniczne dzwięki,słowa wydobywające się z ust mojego śpiącego obok męża,sparaliżowanie chwilowe mojego ciała i bardzo duży pobór energii,włączyły też czajnik w kuchni tak żeby mnie bardziej wystraszyć.Dopiero odeszły po bardzo długiej modlitwie i wezwaniu opiekunów.Lecz po zaśnięciu koszmary demoniczne.


Myślę, że wiesz z kim masz do czynienia.
Szukasz na to potwierdzenia.
Według mnie masz do czynienia nie ze zwykłymi duchami.
Tylko egzorcyzm przeprowadzony przez doświadczonego egzorcystę, Ci pomoże.
Jeżeli tego nie zrobisz, to będzie jeszcze gorzej, a w skrajnym przypadku doprowadzą do całkowitego opętania, a potem do śmierci Twojego męża.
To powinien być egzorcysta, który przez 3 dni będzie pościł i się modlił, a dopiero potem odprawi egzorcyzm.
Nikt z marszu te istoty nie wyrzuci.
Są za bardzo silne.

Właśnie pomocy takiej osoby potrzebuje bardzo ,sama żyje w czystości -nie piję nie palę,dieta roślinna 22 lata.Utrzymanie wysokiej wibracji to dla mnie priorytet ale chcac nie chcąc duchy te maja do mnie bezpośredni dostęp ponieważ jestem energetycznie ciągle połączona z moim mężem. Plus dochodzi do tego ich moc pochodzaca tak jak pisałam z ogólnej mocy sekty do której kiedyś należeli.
Do tematu podchodzę z największym szacunkiem i akceptacja ,ponieważ wiem że takie zadanie wybrałam sobie przed narodzinami i całkowicie zdaję się na prowadzenie Stwórcy .Jednak jeśli znacie osobę warta naprawdę zaufania to prosze o namiary bo wiem że sama tu wiele więcej nie zdziałam.Od razu zaznaczę że jako uzdrowiciel nie biore nigdy pieniędzy ,wszystko robię dla dobra ludzi potrzebujących i największa zapłatą jest dla mnie to że moje działania sa skuteczne ,dla tego alergicznie odbieram egzorcystów posiadajacych ''cennik''
KryształowaOla
 
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:21

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: danut » 20 wrz 2016, 17:26

I dziękuję za zdemaskowanie pani Wandy Prątnickiej już tu kiedyś w samotności podjęłam delikatnie ten temat. Im więcej wiadomości podasz o swoich i męża kontaktach tym będziemy więcej wiedzieć jak do tego się dobrać. Widzisz ja, Estia i jeszcze parę innych osób obnażamy tych wszelakiej maści "cudownych magów "i piszemy prawdę o tym co oni robią, by zedrzeć tę zasłonę zakłamania.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Następna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości