Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: Natasza » 24 wrz 2016, 16:34

Kris wg tego co zobaczyłam i przekazałam to nie są to pierwsi w z pierwszych a wręcz odwrotnie, świeżutkie dość świadomości , z tym, że dano im zezwolenie na zbliżenie i teraz trzeba to uporządkować i wszystko na ten temat
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: Natasza » 24 wrz 2016, 16:40

danut pisze:
Nie mam zamiaru wspomagać zła i jeszcze walczyć o jego duszę, niech się takie gotuje we własnym sosie. Jak znajdziesz dla tych osób łącznosc z najwyższą inteligencją, skoro oni jej nie mają, dawno ją utracili, to co, do kogo chcesz ich teraz podłączyć do tych co ją wciąż posiadają? A wara od ich podwórka!


no nie , danut, nie tak ostro, każdy ma czas na zmianę, dosłownie, to, że dziś zostanie skarcony za wchodzenie w czyjeś życie i oddech nie znaczy, że sam nie ma szans na zmianę kursu , może zrobić co chce bo ma wolną wolę
zawsze należy pomagać każdej istocie nieważne kim dzisiaj jest,,, Jutro ,, może zmienić jego przyszłość
skreślanie kogoś i wieczna izolacja to średniowieczne postrzeganie wszechświata i tworzenie wizji wiecznego piekła
no nie , eee
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: danut » 24 wrz 2016, 16:43

Kris zapytał co jest rozplątane więc odpowiedziałam mu co - bardzo dobitnie, skoro nie zrozumiał o co w tym chodzi.

Kris rzeczywistość się kształtuje i nie będzie ich w niej, choćbyś się jak nie nadymał i nie podkręcał ich wibracji. :D

A Jezus był tym, który pozostawił wiedzę jak się mamy przed nimi bronic i jak ich pokonać, ona jest zakodowana i odczyta ją tylko ten co ma odczytać.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: KryształowaOla » 24 wrz 2016, 19:56

danut pisze:
Natasza pisze:teraz powinnam powiedzieć no jak co, niech ruszą na pomoc święci opiekunowie, ale nie ruszą

co proponuję jak zawsze UMYSŁ KONTRA UMYSŁ
dodatkowo Olga dostrzegła słaby punkt tej kobiety, ten ludzki byt reaguje na chrześcijańskie postaci więc docisnąć trzeba ten kierunek by skołować napastnika , zapętlić jego umysł, który zafiksował się w dogmatach - sto procent był zindoktrynowany więc walka powinna być skierowana w jego zastraszenie , musi stac się spolegliwy i wtedy słowny pejczing - niestety nie ma tu już mowy o kulturalnej rozmowie ani dziecinadzie
do tego okadzanie mieszkania i ludzi - ma być biało i duszno od szałwii


Ależ nie - bo obie panie działały wspólnie i siedzą w tym po uszy, poddały się rytuałom inicjacji i są wspólnotą i nie wiem nawet, czy najmniej winny tej sytuacji i ofiarą nie jest jej partner, choć to jego się tu wskazuje za twórcę problemu, ale czy to nie on właśnie mógł być tym opętywaniem, tą siłą paskudnej magii kierowany od samego początku i czy nie zostało mu to narzucone? A do tego bieluń, lub inne toksyny narkotyków pewnie zrobiły w jego organizmie swoje
Dobrze że w końcu doszłam do prawdy w tym życiu,te inicjacje miały miejsce dawno temu i zastanawiam się teraz czy to pierwsze nasze wspólne życie... Tak czy inaczej mam jej doskonała świadomość i całkowicie kontroluje każda najmniejsza myśl która się rodzi w mojej głowie.
Cała sytuacja też zmusiła mnie do analizowania mojego życia pod kontem dziwnych zachowań i niestety stwierdzam że ona musiała być ze mną chyba prawie od narodzin.
Często też miałam takie momenty w życiu że zrobiłam coś dziwnego a potem się zastanawiałam kim ja naprawdę jestem że takie rzeczy robię... Co mną kieruje.Ale zaraz głos w głowie uspokajał że po prostu jestem inna i taka zakręcona...


Nataszo umysł kontra umysł działa zawsze na korzyść czystej świadomości duszy, gdy taka podejmie walkę, ale zaśmiecona i zawirusowana grzechem wzmacnianym podstępem magii nie ma w takiej konfrontacji żadnych szans, a walka dwóch wiedźm pomiędzy sobą zwykle kończy się przegraną dla jednej i drugiej. Gdyby ten mężczyzna potrafił się teraz otrząsnąć to one otrzymają jego choroby. Czy one o tym wiedzą? Tylko ten jego duch też jest bardzo słaby.

Czy sugerujecie że wywołałam celowo chorobę męża wraz z tą wiedźma? Jego ojciec zmarł w wieku 49 lat i genetycznie rodzina jest chorowita więc jego nałogi jakby uaktywniły zapis genetyki. Oczywiście konflikty między nami, stresy wpłynęły negatywnie na jego i moje zdrowie.
Co rozumiesz jako walka dwóch wiedźm? Ja to czuję sercem jako walka żywej osoby z duchem o ciało i możliwość doznawania i wszystkiego co mam.
Jak otrzymam chorobę? Dostanę miażdżycę jeśli odzywiam się wzorowo i nie stosuje żadnych używek... Coś mało logiczne to wszystko, mogłabyś rozwinąć ta teorie bo kompletnie moja intuicja ja odrzuca.Rozumem już się nie kieruje od dawna.
KryształowaOla
 
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:21

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: danut » 24 wrz 2016, 20:16

KryształowaOlu "- Piszesz - "Rozumem już się nie kieruje od dawna."- To czym się kierujesz? Piszesz o swoich początkach i o rozwijaniu zdolności a ja kładę nacisk i piszę prawdę o tym czym one rzeczywiście są i kto nimi się posługuje. Wyzywasz Wandę Prątnicką i przedstawiasz jej metody zastosowane na mężu, ale Ty od dawna stosujesz przecież te same - kogo tu chcesz przechytrzyć, zwieść by uważał inaczej? Walczysz z duchem o ciało? - To nie walczysz o swoją duszę? Gdzie ona się zapodziała, czujesz ją, znasz, wiesz gdzie jest? Ja tu nie przedstawiam żadnej teorii, ja czytam to co tu pisze i wyciągam wnioski. A z tego wynika, że dobrze wiesz co zagraża temu Twojemu ciału i to Cię przeraża. Tylko, że to jest Twoje jest przy Tobie i będzie na nie oddziaływać, sama zapisałaś ten wzór na interfejsie i będzie dochodzić do interakcji z jego własnym użytkownikiem, trzeba było tak daleko nie wchodzić i po cudze nie sięgać, a sięgnęłaś po wszystko z dobrodziejstwem inwentarza. Widzisz, że to się nie opłaca, czy nadal będziesz mocno trzymać się swojej starej "prawdy"? A co do jakiejś tam koleżanki z młodości, to ona już na Ciebie nie oddziałuje, weszłaś w to z własnej, nieprzymuszonej woli, teraz jest obok Ciebie druga i popatrz na jej ręce.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: Natasza » 24 wrz 2016, 20:27

Koniec z sadowaniem żywej osoby , nieważne co kto zrobił tylko to o co prosi . Kazania zostawmy w kościelnych ambonach . Olga słuchaj serca a wszelkie wskazówki już Ci dałam dasz radę
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: danut » 24 wrz 2016, 20:44

Natasza pisze:Koniec z sadowaniem żywej osoby , nieważne co kto zrobił tylko to o co prosi . Kazania zostawmy w kościelnych ambonach . Olga słuchaj serca a wszelkie wskazówki już Ci dałam dasz radę

Nataszo autorka tematu zapisała jak byk wyraźnie "Ja to czuję sercem jako walka żywej osoby z duchem o ciało i możliwość doznawania i wszystkiego co mam." Ale nikt jej nie pozwoli podmienić zapisu swoich zdrowych komórek na jej zapis, a niestety to co miała, a nie było jej już się wyczerpało i pozostał "inwetarz". Ona nie przejmuje się sprawami ducha, chce nadal czerpać i szuka dawcy.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: Natasza » 24 wrz 2016, 20:54

Nie za bardzo rozumiem o czym piszesz , jaki zapis? Dla mnie to co napisała znaczy tyle , ze duch kobiety chce czerpać z niej życie czyli czuć ze żyje i to by było logiczne bo zmarli chcą czuć oddech we własnych płucach
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: danut » 24 wrz 2016, 20:57

Natasza pisze:Nie za bardzo rozumiem o czym piszesz , jaki zapis? Dla mnie to co napisała znaczy tyle , ze duch kobiety chce czerpać z niej życie czyli czuć ze żyje i to by było logiczne bo zmarli chcą czuć oddech we własnych płucach

Tam nie ma żadnego obcego ducha tam pozostał "inwentarz, jako zapłata od wielu osób". Co się sieje, to się zbiera. Pytasz jaki zapis - staram się o nim pisać w wielu postach, w wielu tematach, ale machnęłam ręką = kto zrozumie to zrozumie, kto nie to nie, nie myślę o to walczyć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: Xsenia » 24 wrz 2016, 23:02

Może skupcie się na pomocy osobie proszącej, a nie ma dogryzaniu sobie i myśleniu kto ma rację. Niech każda napisze co myśli, a Ola sama dobierze, co jej pomoże. Jeśli chcecie się dalej spierać, to róbcie to na priv.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości