Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: danut » 24 wrz 2016, 23:13

Xsenia czasami najlepszą pomocą jest wylanie kubła zimnej wody na głowę takiej osoby, której chcemy pomóż. Ale tu pomocy miał potrzebować mąż- partner autorki tematu, a okazuje się to, co się okazuje.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: Natasza » 25 wrz 2016, 00:47

Powinnaś dawno wylać ja na siebie . Ile warte mogą byc twoje rady skoro nie wiedziałaś , ze nie maź jest problemem ale kobieta będąca przy autorce posta ? Odpowiedz na to pytanie jest odpowiedzią na wszystko co tu piszesz
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: KryształowaOla » 25 wrz 2016, 06:06

Trochę młodsza od was jestem ale zasady znam i piękne połączenie z Wj także posiadam, duch odszedł za pomoc dziękuję Krisowi całym sercem.
Prawo jednorodności działa zawsze bezbłędnie o jasna osoba zawsze rozpozna ta samą. Ciemne zaś będą się pluskać w nieskończoność w otmętach przerośnietego ego oraz mroku urojeń.
Proponuję założyć nowy wątek zatytułowany " poniosła mnie fantazja " BO TEN ZAMYKAM.
Dziękuję także serdecznie Nataszy za naprowadzenie mnie na cel.Teraz wzmacniam ciało oraz Ducha i silna i jaśniejąca ruszam do boju po Jasnej stronie Mocy.
Dla osób które noszą w sobie Światło polecam pomoc i prowadzenie Krisa.
AMEN
KryształowaOla
 
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:21

Re: Bardzo Bardzo potrzebna pomoc i porady!!!

Postautor: danut » 25 wrz 2016, 10:16

Nic nie poradzę na to, że "słyszę" posty a czasami widzę osobę je piszącą. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości