Problem

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Problem

Postautor: danut » 02 paź 2016, 21:04

A ja napiszę przewrotnie przyczyna może leżeć w zawistnych ludziach i to udających jej przyjaciół. Jeśli jest osobą podatną na cudze sugestie, to jak nic mogły się do niej przyczepić takie złorzeczenia. Niech odzyska siły niech, jak pisze Xsenia, skupi się na dzieciach i pokaże wszystkim ze da sobie rady, że jest osobą silną, że mało z tego ze pokona te trudności to jeszcze zazna prawdziwego szczęścia w alternatywnych rzeczywistościach i to z tymi, których jej zabrał złowieszczy los. Za to co spotka tych rzucających klątwy na niewinnych ludzi nie chcielibyście wiedzieć, a każde takie traumatyczne przeżycia to nam wzmacniają osobowość, to nas obdarowują czystą i nie do pokonania siłą.
Jeśli chodzi o regresing najlepiej go robić samemu w formie samohipnozy przy czym skorzystać potrzeba z mądrych i dobrze opracowanych przez lekarzy specjalistów metod. Samemu najlepiej by nie trafić na kolejnego klątwohipnotyzera wysyłającego do ludzi swoje sugestie, bo on to wie, bo on jest spec i to potrafi. Ale nie radzę robić tego teraz, trzeba najpierw otrząsnąć się z żałoby, a rodzina pewno pomoże.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Problem

Postautor: Mirek » 02 paź 2016, 21:10

danut pisze:Jeśli chodzi o regresing najlepiej go robić samemu w formie samohipnozy przy czym skorzystać potrzeba z mądrych i dobrze opracowanych przez lekarzy specjalistów metod. Samemu najlepiej by nie trafić na kolejnego klątwohipnotyzera wysyłającego do ludzi swoje sugestie, bo on to wie, bo on jest spec i to potrafi. Ale nie radzę robić tego teraz, trzeba najpierw otrząsnąć się z żałoby, a rodzina pewno pomoże.

Niekoniecznie jest to najlepsza metoda. Chciałaś raczej napisać, ze ta metoda najbardziej Tobie odpowiada. :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Problem

Postautor: danut » 02 paź 2016, 21:24

Mirek pisze:
danut pisze:Jeśli chodzi o regresing najlepiej go robić samemu w formie samohipnozy przy czym skorzystać potrzeba z mądrych i dobrze opracowanych przez lekarzy specjalistów metod. Samemu najlepiej by nie trafić na kolejnego klątwohipnotyzera wysyłającego do ludzi swoje sugestie, bo on to wie, bo on jest spec i to potrafi. Ale nie radzę robić tego teraz, trzeba najpierw otrząsnąć się z żałoby, a rodzina pewno pomoże.

Niekoniecznie jest to najlepsza metoda. Chciałaś raczej napisać, ze ta metoda najbardziej Tobie odpowiada. :)


Tak najlepiej mnie odpowiada, bo w tak delikatnej sprawie nie chciałabym dopuszczać do mojej głębi świadomości żadnej obcej osoby, żadnej.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Problem

Postautor: czarnyMag » 03 paź 2016, 09:17

Siostra jest pełnoletnia - a więc bierze odpowiedzialność za swoje czyny! Zacznij żyć swoim życiem! Siostrze pozostaw jej wybory!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Problem

Postautor: Natalia Król » 14 paź 2016, 18:15

Łatwo się mówi....Ale wiem po sobie, że w takich momentach nawet dzieci się nie liczą.
Soldado-Natasza może Wy wyczuwacie powód samobójstwa partnera siostry autorki. Może jakieś słowo-znak od niego coś by siostrze pomogło.
Pisze tak bo w moim przypadku mi pomogło,za co jestem Wam bardzo wdzięczna :)
Natalia Król
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 sie 2016, 10:01

Re: Problem

Postautor: Natalia Król » 14 paź 2016, 18:18

Czarny magu nie zgadzam się z Tobą,żeby zajęła się swoimi życiem...to rodzina jest teraz jej wsparciem. Nie dziwne,że szuka się ratunku dla kogoś kogo się kocha.
Natalia Król
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 sie 2016, 10:01

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości