Mój Anioł Stróż

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: Estia72 » 26 wrz 2016, 20:55

danut pisze:No widzisz. Krajobraz jest ten sam. To było tylko dwa, czy trzy lata temu musiałabym to sprawdzić na tamtym forum - trzy obstawiam. Ja natychmiast wiedziałam co zrobić. :) Ale ci ludzie - wszyscy byli mi obcy i poznani an forum - tego tez automatycznie byłam pewna. To było z nimi spotkanie i ci którzy tam przyszli po to żeby rzeczywiście mnie poznać przeszli a reszta miała niecna zamiar ich było więcej. A jedna osoba była strasznie niezdecydowana i stała pośrodku osłupiała.


Danut , ja ta moja grupe nie znam z reala...nie chodzilam rowniez w tamtym okresie na takie fora, wiec nie moglam sie wtedy z Toba spotkac w grupie, na tym foru jestem od 1 roku :)
ale faktycznie sceneria podobna tyle ze to ja rzucalam tymi kulami w tych ktorzy mnie atakowali :roll:
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: danut » 26 wrz 2016, 20:57

Estia72 pisze:
danut pisze:No widzisz. Krajobraz jest ten sam. To było tylko dwa, czy trzy lata temu musiałabym to sprawdzić na tamtym forum - trzy obstawiam. Ja natychmiast wiedziałam co zrobić. :) Ale ci ludzie - wszyscy byli mi obcy i poznani an forum - tego tez automatycznie byłam pewna. To było z nimi spotkanie i ci którzy tam przyszli po to żeby rzeczywiście mnie poznać przeszli a reszta miała niecna zamiar ich było więcej. A jedna osoba była strasznie niezdecydowana i stała pośrodku osłupiała.


Danut , ja ta moja grupe nie znam z reala...nie chodzilam rowniez w tamtym okresie na takie fora, wiec nie moglam sie wtedy z Toba spotkac w grupie, na tym foru jestem od 1 roku :)
ale faktycznie sceneria podobna tyle ze to ja rzucalam tymi kulami w tych ktorzy mnie atakowali :roll:


A czym oni Cię atakowali? Tu nie tylko sceneria tu cała otoczka, kule, magia, sugestie, otoczka sprawy - u mnie chyba połączyli w jedną kule cząstkowe, by jeden nią rzucił( rzucającym był no powiedzmy ktoś taki jak tu user MAG) chcieli by miała większą siłę. No cóż i to była dla mnie pestka.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: Pawełek » 26 wrz 2016, 21:41

Prosiłbym by wrócić do głównego wątku.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: danut » 26 wrz 2016, 21:52

Pawełek pisze:Prosiłbym by wrócić do głównego wątku.

Masę ludzi szczególnie przez mody ostatnich lat ma takie twory za swoich opiekunów, aniołów stróżów - taka jest prawda Pawełku. Ktoś drugiemu go stworzy i rozpoczyna się manipulacja tą osobą, a ona gotowa jest do takiego narzuconego jej tworu się modlić.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: czarnyMag » 02 paź 2016, 11:34

Estia72 pisze:
danut pisze:Czarny Magu, gdyby nie zakaz używania pewnych słów to napisałabym ci o tym myślę :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ;)


Ale co byście wygrały? Nie ma dowodów że kłamię czy się mylę tak samo że wy kłamiecie czy się mylicie - 1 : 1 ! i nic więcej!
To że ktoś komuś ufa w takich jak powyższe kwestie to tylko sympatia (grupa wzajemnej adoracji jak moja siostra mawiała o ludziach z duszpasterstwa akademickiego na które razem uczęszczaliśmy :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: danut » 02 paź 2016, 19:47

czarny Magu - a czy tu zachodzi coś takiego jak walka o tron? Co byśmy wygrały? A co Ty chcesz ugrać, bo ja nic.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: Mirek » 02 paź 2016, 21:01

Pawełek pisze:Prosiłbym by wrócić do głównego wątku.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: czarnyMag » 03 paź 2016, 08:18

danut pisze:czarny Magu - a czy tu zachodzi coś takiego jak walka o tron? Co byśmy wygrały? A co Ty chcesz ugrać, bo ja nic.


Ja też nic nie chcę ugrać - Wy macie po prostu doświadczenia które odbiegają od moich i grupy ludzi którzy być może są "ciężcy" w obyciu ale jednak ta grupa ludzi ma te same doświadczenia a jest to grupa "POKAŹNA"! :twisted:
I ta pokaźna grupa ludzi twierdzi że jest wstanie wpłynąć na "rzeczywistość" innej grupy, a ta inna grupa nie jest wstanie wpłynąć na "rzeczywistość swoją :lol: ale ma odmienne doświadczenia - i co to oznacza?! NIC! Że ta grupa po prostu ma odmienne doświadczenia! Tylko tyle! :lol:

A że temat dotyczy anioła stróża - to możesz się do mnie pomodlić :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: Xsenia » 03 paź 2016, 20:13

Zakażacie swoimi "nieziemskimi" doświadczeniami praktycznie każdy temat na tym forum. Czy nie moglibyście jednak wynurzać sie na tematy kosmitów tylko w jednym, góra dwóch tematach?
Dołączam sie do prośby Pawełka i Mirka: POWRÓĆCIE DO GŁÓWNEGO TEMATU.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: Mirek » 04 paź 2016, 08:47

Zaczęło się na tym forum trollowanie Xseniu kosmitami :lol:
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość