Mój Anioł Stróż

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Mój Anioł Stróż

Postautor: czarnyMag » 26 wrz 2016, 13:18

: :twisted:
no więc wybiorę z tego forum jednego z dwóch w następnym mym wcieleniu - i módlcie się żebym nie wybrał Was :lol: Ale będę wybierał pośród Was :lol: na sto procent! :twisted: To mężczyźni i jest ich dwóch :lol: A ja jako wolny duch wezmę jednego pośród Was! (tego który mnie przyjmie - a możecie już dziś zapytać swego Stwórcę czy Mi odmówi ?! :lol: :lol:
:twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: Pawełek » 26 wrz 2016, 15:23

No ok, ale co Ty chcesz od nas?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: czarnyMag » 26 wrz 2016, 15:35

Pawełek pisze:No ok, ale co Ty chcesz od nas?


liznąłem tylko Waszej drogi! i wezwie jednego z pośród Was :twisted: ! I nic mi nie zrobicie - zderzy się wezwany z nobilitacją i najwyżej odrzuci dla "kołowrotu spirytystycznych wcieleń" które nie są koniecznością - a są zboczeniem :lol: I nic mi nie zrobicie - przed sądem Akaszy wezwie dwóch z pośród tego forum (a będę pierwszym :) Tylko tyle Pawełek :twisted: Duch wyższy mentalnie wezwie ducha wyższego w rozwoju :twisted: na swojego opiekuna wcielenia :twisted:
...reszta może dylać dalej... :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: Estia72 » 26 wrz 2016, 15:37

czarnyMag pisze:: :twisted:
no więc wybiorę z tego forum jednego z dwóch w następnym mym wcieleniu - i módlcie się żebym nie wybrał Was :lol: Ale będę wybierał pośród Was :lol: na sto procent! :twisted: To mężczyźni i jest ich dwóch :lol: A ja jako wolny duch wezmę jednego pośród Was! (tego który mnie przyjmie - a możecie już dziś zapytać swego Stwórcę czy Mi odmówi ?! :lol: :lol:
:twisted:


Czarny Magu heheh :)
A co jesli ktorys z tych wcielonych, wybranych przez Ciebie osob z forum identyfikuje sie bardzej z zenska energia... :shock: a te zycie obecne jako mezczyzna wybral tylko w formie nowego doswiadczenia...? ;)



A co jesli "Stworca"
nie ma w tym temacie nic do powiedzenia, zostawia to naszej wolnej woli...i wszystko zalezy od naszej wolnej woli...???A skoro tak to co jesli zaden z nich Cie nie przyjmie...??? ;)

Bo jako osoby wcielajace sie nie sa duchami wyzszymi ale uczacymi sie tak jak TY.... ;) :twisted:
A opekunem moze zostac tylko ktos kto jest wyzej w rozwoju... :lol:
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2016, 15:40 przez Estia72, łącznie zmieniany 1 raz
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: odnowa » 26 wrz 2016, 15:37

czarnyMagu, a nie lepiej poprosić Boga o doskonałego anioła stróża? Nie ma tutaj na forum osoby wolnej od błędów, tak więc gdybyś wybrał sobie kogoś z tego grona, to przypominałoby to prowadzenie ślepca przez kolejnego ślepca. :lol:
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: Estia72 » 26 wrz 2016, 15:42

odnowa pisze:czarnyMagu, a nie lepiej poprosić Boga o doskonałego anioła stróża? Nie ma tutaj na forum osoby wolnej od błędów, tak więc gdybyś wybrał sobie kogoś z tego grona, to przypominałoby to prowadzenie ślepca przez kolejnego ślepca. :lol:


Odnowa a spotkalas kiedys osobiscie Boga??? A czy te wyzsze duchy spotkaly go rowniez kiedykolwiek osobiscie??? ;) :)
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: czarnyMag » 26 wrz 2016, 15:45

odnowa pisze:czarnyMagu, a nie lepiej poprosić Boga o doskonałego anioła stróża? Nie ma tutaj na forum osoby wolnej od błędów, tak więc gdybyś wybrał sobie kogoś z tego grona, to przypominałoby to prowadzenie ślepca przez kolejnego ślepca. :lol:


Ale czemu? Ja za wszystko płacę krwią - za każdą wiedzę płacę wszystkim! Wybiorę najniższego i "on" się nauczy w oparciu o silniejszych którzy będą mu służyć sobą! Najwyżej zapłacze!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: czarnyMag » 26 wrz 2016, 15:49

Estia72 pisze:
czarnyMag pisze:: :twisted:
no więc wybiorę z tego forum jednego z dwóch w następnym mym wcieleniu - i módlcie się żebym nie wybrał Was :lol: Ale będę wybierał pośród Was :lol: na sto procent! :twisted: To mężczyźni i jest ich dwóch :lol: A ja jako wolny duch wezmę jednego pośród Was! (tego który mnie przyjmie - a możecie już dziś zapytać swego Stwórcę czy Mi odmówi ?! :lol: :lol:
:twisted:


Czarny Magu heheh :)
A co jesli ktorys z tych wcielonych, wybranych przez Ciebie osob z forum identyfikuje sie bardzej z zenska energia... :shock: a te zycie obecne jako mezczyzna wybral tylko w formie nowego doswiadczenia...? ;)



A co jesli "Stworca"
nie ma w tym temacie nic do powiedzenia, zostawia to naszej wolnej woli...i wszystko zalezy od naszej wolnej woli...???A skoro tak to co jesli zaden z nich Cie nie przyjmie...??? ;)

Bo jako osoby wcielajace sie nie sa duchami wyzszymi ale uczacymi sie tak jak TY.... ;) :twisted:
A opekunem moze zostac tylko ktos kto jest wyzej w rozwoju... :lol:


Męski czy żeński - wsi adno! Ja przez "posunięcia" płaciłem sobą i wiem z skąd się wcielam a Wy nie macie nawet pojęcia - ale opiekuna wezmę z pośród was nawet gdy mnie nazwiecie debilem! Nic mnie nie obrazi bo ja wiem że nie wiecie nic :twisted:
a ja wiem! za wiedzę płacimy bowiem wszystkim! i wygrywamy :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: danut » 26 wrz 2016, 15:51

Estia72 pisze:
odnowa pisze:czarnyMagu, a nie lepiej poprosić Boga o doskonałego anioła stróża? Nie ma tutaj na forum osoby wolnej od błędów, tak więc gdybyś wybrał sobie kogoś z tego grona, to przypominałoby to prowadzenie ślepca przez kolejnego ślepca. :lol:


Odnowa a spotkalas kiedys osobiscie Boga??? A czy te wyzsze duchy spotkaly go rowniez kiedykolwiek osobiscie??? ;) :)

Bardzo dobre pytanie. Bo widzicie wszyscy ci wielcy kontraktowcy np. z Jezusem, czy z Marią portretują te istoty na swój własny sposób i jest to zwykle obraz z kościelnych witryn, a jeśli nie to z ich wyobraźni, bo dobrze się przyjrzyjcie ile mamy tych Jezusów i Marii a każda z nich jest inna i wygląda inaczej. Samo to jest dowodem na to, że nie mogli oni widzieć konkretnej tej jednej prawdziwej postaci. Tak samo jest z innymi istotami, aniołami, diabłami, których obrazów mamy od groma, a każdy z nich jest inny i nie raz jeszcze bardziej pokraczny niż Enki kosmita :D .
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Mój Anioł Stróż

Postautor: czarnyMag » 26 wrz 2016, 15:54

"Odnowa a spotkalas kiedys osobiscie Boga??? A czy te wyzsze duchy spotkaly go rowniez kiedykolwiek osobiscie??? ;) :)"

Chryste a co Ty wiesz z życia z przed wcielenia? że tak zapytam :twisted: NIC! Nic nie wiesz :twisted: No to gdybajmy dalej :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości