boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: Natasza » 03 gru 2016, 10:41

neuron pisze:gott mit uns

allah akbar

nic nowego nic , to wszystko juz było , jest i będzie


neuron to nie serialowy scenariusz, najpierw musiałbyś przetrawić i zrozumieć choćby ten wątek by sięgać po następny
ale ten jeden jeszcze się nie zakończył

ludzie przyzwyczajeni są do płodnych pisarzy, którzy wydają tony ,, nowości,, rzekomych duchowych myśli
i każde są jedynie poezją
tu masz realną rzeczywistość
żadne kwiatki i upiększanie, to tak wygląda
spodziewałeś się fajerwerków? :twisted:
spokojnie, powoli, wszystko ma swój porządek i czas
natchnione teksty zostawiam bajkopisarzom - dla tych co lubią łatwo miło i przyjemnie
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: Natasza » 03 gru 2016, 10:58

piszesz o satanizmie, rytuałach ok, uhm zgadzam się bo tak też jest
ale ja pytam jak wg Ciebie ta wiedza ma pomóc temu kto zdejmie skafander i stanie wobec nich po drugiej stronie

to o czym sama piszesz ma tak zaawansowaną działalność, wypracowane przez tysiąclecia mechanizmy , że chyba wiesz, iż nie są to pierwsi lepsi kolesie, którym raz się coś uda , a raz nie
to nie są mięczaki, to zarządzająca kasta - mają opracowaną technologię i wsparcie tych kolesi w kapturach z czerwonymi oczami ( o ile to nie jakieś szkła kontaktowe) i teraz najważniejsze to co z tą wiedzą dalej
[MODERACJA: część postu nie na temat]
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: Natasza » 03 gru 2016, 11:16

jeszcze raz powtórzę jak przeciętnie egzystujący człowiek wierzący, nie wierzący ma rozpoznać twarze tych co zarządzają
zobacz co napisałaś - żeby zedrzeć maskę musiałaś narażać własne życie

a Ty myślisz, że to co ja piszę nie ma zagrożenia dla mnie?
wiesz co się w międzyczasie działo w moim życiu gdy zaczęłam odsłaniać mechanizmy? i miałam informację , że do danego zdarzenia dojdzie - były dwie próby w jednym ,, kierunku ,,by jedną rzecz uskutecznić i dzięki moim Strażnikom udało się wyjść z tego wszystkim znowu cało

pisząc ogólnikami ,, niech nie pozwalają się ogłupiać,, - no proszę Cię właśnie w tym tkwią ! no o czym właśnie piszemy? o globalnej manipulacji życiem

My nie straszymy , my mówimy , a Ci, którzy nam pomagają są z innej zupełnie części wszechświata - to nie są i nigdy nie byli ludzie
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: danut » 03 gru 2016, 11:30

A wiesz co znaczy być człowiekiem? Myślisz, ze nasze życie toczy się tylko w tym okienku : określony czas życia na tej Ziemi, a rzeczywistość jest jedna? Skoro tak myślisz, to nic nie wiesz.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: Natasza » 03 gru 2016, 12:10

nasze życie toczy się tylko w tym okienku a po drugiej stronie i trzeciej i innej toczą się życia innych jednostek
myślisz , że jesteś wszystkimi nimi?

to nie schizofreniczny rozjazd na alternatywy
już pisałam, nawet klon nie jest nami, ale kopią fizyczną
nie dzielimy siebie na siebie do potęgi entej bo wtedy mówisz własnie o klonach , których się przecież tak wystrzegasz
połączenie jeśli mamy to z ,, domem,, z którego przybyliśmy i z rodziną , z której jesteśmy

ale oni są indywidualnościami, nie naszymi ECHO - JA
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: danut » 03 gru 2016, 13:05

Echem Ja tylko nie takiego naszego ja z naszej rzeczywistości, która jest tylko hologramem, bo cały wszechświat rozszerza się i emituje z głębszej rzeczywistości, taką ma naturę. Skoro mam swoje korzenie aż tam to wszędzie gdzie emituje moja dusza jestem sobą, tym sposobem mam życie wieczne.

A ty dalej szukaj sposobów na długowieczność - powodzenia. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: Natasza » 03 gru 2016, 13:11

długowieczność w ciele fizycznym lub zamienniku innego ,, naczynia ,, aby egzystować na tej ziemi jest nieuniknionym procesem, do którego zmierza ludzkość i życzę jej powodzenia tej z przyszłości

a wieczność posiada każdy w postaci nieśmiertelnej świadomości
w ubranku czy bez niego trwa nieskończenie
raz wskakując raz wyskakując do danej czasoprzestrzeni
oczywiście można się zapętlić wokół jednej i nigdy nie dostać do poziomów gdzie nie ma bólu i przeżywania śmierci i nikt z nikim nie musi się żegnać i szukać i tracić pamięci
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: danut » 03 gru 2016, 13:34

Co znaczy nieskończoność - znasz symbol jej jako odwróconej ósemki? Co znaczy "raz wskakuje, a raz wyskakuje"? Uważasz naszą czasoprzestrzeń za pępek świata, od której zaczyna się obliczanie czasu dla całości istnienia? Jak wygląda natura czasu w olbrzymich przestrzeniach kosmicznych? Co znaczy Twoja przyszłość w tej niewiadomej? Wiesz o tym, że gdybyś tam pobyła parę lat to po powrocie w to samo miejsce( przy możliwości teleportacji natychmiast) mogłabyś nawet cofnąć się w jego czasie? Wiesz o tym, ze to właśnie duch tworzy materię? Czym ona w istocie jest?

Te działania "długowieczność w ciele fizycznym lub zamienniku innego ,, naczynia ,, aby egzystować na tej ziemi jest nieuniknionym procesem, do którego zmierza ludzkość i życzę jej powodzenia tej z przyszłości" były bo to już przeszłość jakiejś przestrzeni wielką porażką ludzkości, uderzeniem w system.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: Natasza » 03 gru 2016, 13:45

stawiasz pytania poprzez znaki zapytania gdy wiadomo , że nimi nie są- bezsens

podczas gdy usilnie starasz się zrozumieć czym jest antymateria , dekoncentrujesz się nad tym co jest najważniejsze
i odfruwasz fruuuuuuu -poleciała
ja mówię o zagrożeniach dla ludzkości a ty o rozbrajaniu wszechświata na czynniki pierwsze i kluczysz wokół pytania co było pierwsze kura czy jajko?
co mnie to obchodzi, gdy i jedno i drugie trafi do żołądka i zostanie strawione

[MODERACJA: część postu nie na temat]
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: neuron » 03 gru 2016, 20:59

jestes urocza :) naprawde Cie lubie i szanuje za Twoją prace i to kim jestes :)

mówiłem Ci to już ??

tu nikt nikomu nie wciska czegos na siłe , to nie tak ....... no ale skoro tak uważasz to ok, wolno Ci

ciężko sie dogadac no ale cóż , trzeba próbowac , jak sama nie raz piszesz , psy szczekaja , karawana jedzie dalej .......

Twoja czy kogos innego , jedzie dalej i nie zatrzymuje sie ...

i nikt nie wraca po rannych ani słabych , ten wróg nie bierze jeńców , czy to Twój wróg czy Nataszy , jesli w koncu zrozumiesz ze strzelaja do nas z kazdej strony , Twoi i moi wtedy moze w koncu ludzie dogadaja sie ze soba ......

[MODERACJA: część postu nie na temat]

masz danut piekna piosenke , dla Ciebie ......

https://www.youtube.com/watch?v=o_tVdoYFQCQ

https://www.youtube.com/watch?v=hu-txFmI-Sk

I właściwie to wszystkiego mam dość
i powoli mnie usypia twój głos
i na drzewo próby woli
niech się wola zadowoli
pustym miejscem po obrazku na ścianie
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości