boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: soldado » 02 gru 2016, 22:39

Mirek pisze:
soldado pisze:
Mirek pisze:Życie istnieje na innych planetach we wszechświecie. Pytanie tylko jest takie, czy tamto życie chce się z nami kontaktować?
Myśmy jak do tej pory też nie nawiązali fizycznego kontaktu z żadną inna cywilizacją.


Też się kiedyś nad tym zastanawiałem i dostałem na to odpowiedź.
Kontakt był od zawsze, od początku istnienia ludzkości.
Nawiązaliśmy kontakt bardzo wiele razy.

PS.

Ogromną ilość razy.

Jakieś dokumenty na to?


Wszystkie starożytne cywilizacje wspominają o tym, skąd mają wiedzę i od kogo.
Nadto budowle świadczą o tym.
Sami by nie byli w stanie tego dokonać, jak również mieć ogromną wiedzę astrologiczną.
Tysiące lat temu np. Egipcjanie preparowali czaszkę.
We współczesnych czasach mamy z Nimi kontakt, a najbardziej wiarygodne źródło, to osoby, które były przez Nich wybrane i mają kontakt z Nimi do dziś.

Byłem w Egipcie, w Gizie.
Trzeba to zobaczyć.
Nie ma takiej siły, by 80 tonowe bloki transportowali prymitywni Egipcjanie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3195
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: danut » 02 gru 2016, 22:44

"We współczesnych czasach mamy z Nimi kontakt, a najbardziej wiarygodne źródło, to osoby, które były przez Nich wybrane i mają kontakt z Nimi do dziś."

Np. Pani Lucyna Łobos . Halina Tas z Wrocławia, Billy Meier i kto tam jeszcze? :lol:
Ostatnio zmieniony 02 gru 2016, 22:47 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: Natasza » 02 gru 2016, 23:13

Istoty przemierzające hiper przestrzeń, reprezentujące 3 czy 4 skalę rozwoju technologicznego w skali gdzie ziemia to poziom zerowy ( skala przedstawiona przez profesora Michio Kaku) dysponujące wszystkim co dla ziemianina jest cudem i bogiem w jednym, do kontaktu wybierają jednostki a nie grupy- musisz mieć ponadprzeciętne widzenie wszechświata i otwartość umysłu na świat niczym nieograniczony

osoby o zamkniętej postawie, zawężone do postrzegania w linearnym ciągu pojęciowym nie są przygotowane do kontaktu
już kiedyś soldado przedstawiał wypowiedź jednej osoby, która powiedziała, że kontakt wymaga zdrowego i ponadprzeciętnego umysłu by nie zostać po prostu uśmierconym

polecam zapoznanie się z podziałem cywilizacji przedstawionych przez profesora, link juz kiedyś dawałam
zrozumienie co reprezentują takie cywilizacje pokaże czym jest ta poszukiwana boskość
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: danut » 02 gru 2016, 23:20

Boże Ty czytasz i nie grzmisz. Skala profesora ? Micho Kaku tłumaczy teorie strun odnośnie budowy wszechświata, jego zainteresowania to silne oddziaływania pól, elektromagnetyzm, grawitacja, itp. domniemania odnośnie kosmitów, to i papież ma, ale jakoś nikt z nimi się nie spotkał, nie porozmawiał ani nas nie odwiedzili na lotnisku przy wielkiej pompie naukowców ani przywódców światowych. Widzenie świata i rzeczywistości zgodne z fizyką kwantową to i ja posiadam.

[MODERACJA: część postu nie na temat]
Ostatnio zmieniony 02 gru 2016, 23:25 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: danut » 03 gru 2016, 00:18

Ok. To teraz odpowiedz na pytanie dotyczące tego tematu. Nie ma Boga, czyli jesteś odizolowany od mocy twórczej, nie musisz respektować tych najwyższych praw świadomości, widzieć ścisłości schematycznej, sprawiedliwości dotyczącej wszystkiego? W takim razie kogo tak usilnie słuchasz i kim mogą być te istoty, z którymi się kontaktujesz? Z moim zaznaczeniem i uzasadnieniem w wielu wypowiedziach w innych tematach, że nic nie może powstać, zrodzić się samo od siebie i dla siebie w odizolowaniu od tej całości, a gdy ktoś/ coś się z niej wyłamuje popełnia (Twoje słowa) - "gwałt na naturze".

[MODERACJA: część postu nie na temat]
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: soldado » 03 gru 2016, 01:07

BOGA tutaj nie ma.
Przeważnie obserwuje ten sam scenariusz.
Osobom tutaj jest zabierane to co najbardziej kochają, dokladnie w odpowieniej kolejności.
[Moderacja: część postu obraźliwa]
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3195
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: Natasza » 03 gru 2016, 09:32

boga, w imię boga, bóg, bożyszcze i sztandary i wojny krzyżowe i też jak szli mówili, że wiedzie ich bóg i że są błogosławieni bo wzywają boga
i jak cieli mieczami i toporami wszystko w imię miłości, bo cieli niewiernych, tych z ciemnej strony , mój bóg, twój bóg, jego bóg
i przekaż swojemu bogu , że jestem Boginią

https://www.youtube.com/watch?v=3xLvArgSp3k
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: danut » 03 gru 2016, 10:17

"dowiedziałam się o formie uwięzienia , którą ja zobaczyłam jednoznacznie jako zawieszenie międzywymiarowe
to jest niczym utknięcie w szczelinie między jednym a drugim wymiarem"


Nie tak wygląda struktura wszechświata, ani miejsca do życia po śmierci, doczytaj co to znaczy wymiarowość, bo ja już tłumaczyłam to wiele razy, że takie pojęcia i wasze przedstawienia sytuacji nie mają odzwierciedlenia ani teraz ani w życiu po śmierci.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: neuron » 03 gru 2016, 10:20

gott mit uns

allah akbar

nic nowego nic , to wszystko juz było , jest i będzie
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: boga nie ma i nigdy tutaj nie było

Postautor: danut » 03 gru 2016, 10:24

neuron pisze:gott mit uns

allah akbar

nic nowego nic , to wszystko juz było , jest i będzie

Pisanie jednego i tego samego do znudzenia aż ktoś uwierzy ze to prawda - ja nie uwierzę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości